+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

provicial nominee,Ankara visa office

VictorPapa

Champion Member
Jan 6, 2014
1,200
72
Job Offer........
Pre-Assessed..
My Friends,
CIC announced 2014 Permanent Resident Overseas Operational Targets by Office Applications Finalized (in persons):

For Ankara Visa Office (2014):

Quebec Skilled Workers: 600
Quebec Business: 1000
Provincial/Territorial Nominees: 200
Federal Business: 550
Federal Skilled Workers: 1550

Total: 3900

It means only 200 PNP applicants could get Visa this year at Ankara Visa Office! it is really low in compare to other Visa Offices!

Here is the whole list:
Government of Canada's Immigration Planning Story: Operational Targets by Office (economic)
http://www.cic.gc.ca/english/department/ips/economic.asp

ainpfsw111

Star Member
Jul 25, 2013
56
1
Job Offer........
Pre-Assessed..
pls do not hate me for posing this bad news here: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/perm/provincial.asp#africa

VictorPapa

Champion Member
Jan 6, 2014
1,200
72
Job Offer........
Pre-Assessed..
ainpfsw111 said:
pls do not hate me for posing this bad news here: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/perm/provincial.asp#africa
My Friend, We all know that 53 months for Ankara Visa Office is not a valid information because there are applicants who could get their PNP Visas from Ankara in less than two years. I think transferring applications from Damascus to Ankara and then from Ankara to Paris , ... made them wrong to calculate the correct statistic!
But another thing for Ankara visa office is the limited number of visas they can issue and I really don't know why! for example New Delhi will issue 14180 visas in 2014 but Ankara will only issue 3900 visas! Because of that the waiting time in Ankara visa office is very higher than other regions. I think Iranian and Turk people must send their objection emails to CIC about this matter.

ainpfsw111

Star Member
Jul 25, 2013
56
1
Job Offer........
Pre-Assessed..
VictorPapa said:
My Friend, We all know that 53 months for Ankara Visa Office is not a valid information because there are applicants who could get their PNP Visas from Ankara in less than two years. I think transferring applications from Damascus to Ankara and then from Ankara to Paris , ... made them wrong to calculate the correct statistic!
But another thing for Ankara visa office is the limited number of visas they can issue and I really don't know why! for example New Delhi will issue 14180 visas in 2014 but Ankara will only issue 3900 visas! Because of that the waiting time in Ankara visa office is very higher than other regions. I think Iranian and Turk people must send their objection emails to CIC about this matter.
agreed but what is worrying me is that earlier it was 44months, then became 48 from 44, and not it is even increased further from 48 to 53!!!!
with regards to your second comment, I think it makes sense when you look at the annual immigration figures that 30% or so are chinese, 30% or so are philipino and 30% or so are indian and we the rest of us all together are not even 10% then it becomes quiet clear why. (by the way, have a look at the timing of islamabad/pakistan - also 52months -, then you will get a good reason and sense why it takes so long: we are of security concerns!!!

aila1

Full Member
Mar 25, 2014
25
1
Category........
Visa Office......
ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
Nomination.....
dec 2011
AOR Received.
3 jan 2012
File Transfer...
jan 2012
Med's Request
sep 2012
Med's Done....
oct 2012
Passport Req..
apr 2014
LANDED..........
soon
سلام دوستان من تازه به جمع شما پیوستم.1 سال و نیم هست که مدیکال دادیم و منتظر ویزاییم.

لطفا راهنمایی میکنید چطور اطلاعات پرونده رو تو پروفایلم بذارم؟

VictorPapa

Champion Member
Jan 6, 2014
1,200
72
Job Offer........
Pre-Assessed..
aila1 said:
سلام دوستان من تازه به جمع شما پیوستم.1 سال و نیم هست که مدیکال دادیم و منتظر ویزاییم.

سلام دوست عزیز
شما حداقل باید 10 تا پست داشته باشید تا بتونید پروفایلتون رو پر کنید. برای اینکه به 10 تا پست برسید میگید که کی اقدام کردید و از طریق چه استانی و چه طوری؟

یه چند تا پست کوچیک تو جاهای مختلف بزنید به 10 تا میرسید
;)

ainpfsw111

Star Member
Jul 25, 2013
56
1
Job Offer........
Pre-Assessed..
aila1 said:

سلام من تازه ۲ ماه از مدیکالم گذشته تصورش رو بکنید چه حسی پیدا کردم وقتی پست شما رو خوندم . برای هممون از خداوند منان صبر جزیل عنایت و برای مدیکال نگرفته ها خواستارم . میشه لطف کنید بگید شما کیستون چی هست ؟ (فدرال یا استانی

VictorPapa

Champion Member
Jan 6, 2014
1,200
72
Job Offer........
Pre-Assessed..
ainpfsw111 said:
سلام من تازه ۲ ماه از مدیکالم گذشته تصورش رو بکنید چه حسی پیدا کردم وقتی پست شما رو خوندم . برای هممون از خداوند منان صبر جزیل عنایت و برای مدیکال نگرفته ها خواستارم . میشه لطف کنید بگید شما کیستون چی هست ؟ (فدرال یا استانی
دوست عزیز
امیدوارم که هر چه سریع تر پاس ریکوئست بشید، ویزاتون رو بگیرید و برید به سلامتی اونجا. می تونید که پروفایلتون رو پر کنید تا ما هم برامون تجربه شما قابل استفاده باشه؟
در حال حاضر اگر پستهای سایت اپلای ابرود رو خونده باشید میبینید که فاصله زمانی رسیدن مدیکال و پاس ریکوئست خیلی کم شده و حدود یک ماه هست. امیدوارم پاس ریکوئست شما هم همین روزها بیاد و جمعی رو شاد کنید! چون ویزا گرفتن یک نفر به معنی کم شدن یک نفر از صف هست و همه رو خوشحال می کنه
امیدوارم توی آنکارا این صف های عجیب و غریبی که کانا از روی ندونم کاری درست کرده و 1000 تا برنامه مختلف و نصفه و نیمه راه انداخته و خودش توش مونده هرچی سریعتر تموم بشه و سر آنکارا هم مثل بعضی از ویزا آفیس ها خلوت بشه که هم به درد ما می خوره و هم به درد بعدی های ما
;D

ainpfsw111

Star Member
Jul 25, 2013
56
1
Job Offer........
Pre-Assessed..
VictorPapa said:
دوست عزیز
امیدوارم که هر چه سریع تر پاس ریکوئست بشید، ویزاتون رو بگیرید و برید به سلامتی اونجا. می تونید که پروفایلتون رو پر کنید تا ما هم برامون تجربه شما قابل استفاده باشه؟
در حال حاضر اگر پستهای سایت اپلای ابرود رو خونده باشید میبینید که فاصله زمانی رسیدن مدیکال و پاس ریکوئست خیلی کم شده و حدود یک ماه هست. امیدوارم پاس ریکوئست شما هم همین روزها بیاد و جمعی رو شاد کنید! چون ویزا گرفتن یک نفر به معنی کم شدن یک نفر از صف هست و همه رو خوشحال می کنه
امیدوارم توی آنکارا این صف های عجیب و غریبی که کانا از روی ندونم کاری درست کرده و 1000 تا برنامه مختلف و نصفه و نیمه راه انداخته و خودش توش مونده هرچی سریعتر تموم بشه و سر آنکارا هم مثل بعضی از ویزا آفیس ها خلوت بشه که هم به درد ما می خوره و هم به درد بعدی های ما
;D
مرسی از دعای خیرتون و امیدوارم که خدا از دهنتون بشنوه این سر سالی . راجع به پروفایل من نمیدونم چطوری بایستی این کار رو کرد حقیقتش دلیلش هم اینه که از نظر تکنولوژی انفورماتیک من در حد دوران مفرغ سر در میارم فقط اینو بگم که زمان ما در دانشگاه بیسیک و فرترن درس میدادن دیگه شما خودت بخون تا تهش رو که در چه حدی هستیم . و اما راجع به سیستم مهاجرت من الان چند وقت هست که هر روز این صفحه ها رو میخونم و به قدرت خدا تا حالا هیچ ۲ نفری رو ندیدم که با شرایط کاملا مشابه بشه نتیجه گرفت زمانشون یکی میشه . اینهم از کراما ت کانادا و آنکارا هستش که "اصل عدم قاطعیت " کاملا در موردش صدق می کنه از بس که منظمه

aila1

Full Member
Mar 25, 2014
25
1
Category........
Visa Office......
ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
Nomination.....
dec 2011
AOR Received.
3 jan 2012
File Transfer...
jan 2012
Med's Request
sep 2012
Med's Done....
oct 2012
Passport Req..
apr 2014
LANDED..........
soon
ainpfsw111 said:
من در اپلای ابرود با نام syman هستم.

استانی هستیم و پرونده مون آنکاراست

aila1

Full Member
Mar 25, 2014
25
1
Category........
Visa Office......
ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
Nomination.....
dec 2011
AOR Received.
3 jan 2012
File Transfer...
jan 2012
Med's Request
sep 2012
Med's Done....
oct 2012
Passport Req..
apr 2014
LANDED..........
soon
از آقای علی زاده خبری نیست؟ من پست هارو خوندم...ظاهرا ایشون دو ماه هم قبل از ماه مدیکال گرفتن ولی خبری از رسیدن ویزا رو ندادن

a.alizadeh

Full Member
Dec 17, 2012
48
1
aila1 said:
از آقای علی زاده خبری نیست؟ من پست هارو خوندم...ظاهرا ایشون دو ماه هم قبل از ماه مدیکال گرفتن ولی خبری از رسیدن ویزا رو ندادن
Salam dostan
Vageitash man hamishe postharo mikhonam vali javab nemidam.Albatte shayad goftanesh khob nabashe dar vage az tarafi kheili delsard shodam va az tarafe dige nemitonam bikhilesh besham, chand sale vagto karemono sarfe in kar kardim va migim behtare ke natije begirim.Bale man do mah gable shoma yani july 2012 medicalam hast va 14 mahe pish ham dar ankara mosahebe security dashtam vali ta hala hich khabari nashode,fekr mikonam age dar sabegaton jaye khassi bashe bishtar gir midan va be gole yeki az dostan chon gesmate amniatishon ziad gavi nist nemitinana nazare nahaei ro bedan va parvande maha hamijori mimone.va javab gatei ro nemitonan bedan.Vali aksare dostan ta 2 sal javab migiran.Man omidvaram ke hamegi be zodi javabi dashte bashim.
Ba tashakkore faravan

aila1

Full Member
Mar 25, 2014
25
1
Category........
Visa Office......
ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
Nomination.....
dec 2011
AOR Received.
3 jan 2012
File Transfer...
jan 2012
Med's Request
sep 2012
Med's Done....
oct 2012
Passport Req..
apr 2014
LANDED..........
soon
سلام آقای علی زاده
خیلی ممنون که پاسخ سوالمو رو نوشتید. از طرفی خیلی ناراحت شدم ...از طرفی ترسی که در مورد خودمون دارم یه مقداری کم شد؛از این بابت که تنها ما نیستیم.

شرح پرونده ما هم به این صورته
مدیکالمون اخر سپتامبر رسیده واوایل اکتبر ارسال شد

بعد از کلی پیگیری در تابستان گذشته؛ نهایتا 7 فوریه 2013 ایمیل اومد که مدیکالتون رو تمدید میکنیم.

عصر همون روز برای نفر اصلی پرونده یک نوع آزمایش تکمیلی خون خواستند و در مورد بقیه نفرات چیزی نگفتند که بنظرم این یعنی تمدید شده.

دوباره 4 دسامبر 2013 ایمییلی اومد که شرح وظایف کاری(نفر اصلی) از تاریخ 1990تا2001 رو بنویسید(بنظرم بخاطر اینکه این شرکت از دو سال پیش تحریم هست)-از طریق ایمیل-و هفت روز فرصت داده بودند.در سابجکت هم نوشته بودند فوری

دوبار پیگیری زدیم جوابی ندادند.نهایتا چندی پیش در سایت دیدم که زدن در تاریخ 26 فوریه 2014 اینپروسس رو شروع کردیم.

آقای علی زاده اینکه می فرمائید اگر جایی کار کرده باشیم و شک کنند پرونده رو نگه میدارند درسته؛ فقط یه مورد هم هست و اون اینکه 6-7 ماه تو اعتصاب بودن و کاری هم نکردن. منم امیدوارم دیگه جواب بدن.

a.alizadeh

Full Member
Dec 17, 2012
48
1
aila1 said:
سلام آقای علی زاده
خیلی ممنون که پاسخ سوالمو رو نوشتید. از طرفی خیلی ناراحت شدم ...از طرفی ترسی که در مورد خودمون دارم یه مقداری کم شد؛از این بابت که تنها ما نیستیم.

شرح پرونده ما هم به این صورته
مدیکالمون اخر سپتامبر رسیده واوایل اکتبر ارسال شد

بعد از کلی پیگیری در تابستان گذشته؛ نهایتا 7 فوریه 2013 ایمیل اومد که مدیکالتون رو تمدید میکنیم.

عصر همون روز برای نفر اصلی پرونده یک نوع آزمایش تکمیلی خون خواستند و در مورد بقیه نفرات چیزی نگفتند که بنظرم این یعنی تمدید شده.

دوباره 4 دسامبر 2013 ایمییلی اومد که شرح وظایف کاری(نفر اصلی) از تاریخ 1990تا2001 رو بنویسید(بنظرم بخاطر اینکه این شرکت از دو سال پیش تحریم هست)-از طریق ایمیل-و هفت روز فرصت داده بودند.در سابجکت هم نوشته بودند فوری

دوبار پیگیری زدیم جوابی ندادند.نهایتا چندی پیش در سایت دیدم که زدن در تاریخ 26 فوریه 2014 اینپروسس رو شروع کردیم.

آقای علی زاده اینکه می فرمائید اگر جایی کار کرده باشیم و شک کنند پرونده رو نگه میدارند درسته؛ فقط یه مورد هم هست و اون اینکه 6-7 ماه تو اعتصاب بودن و کاری هم نکردن. منم امیدوارم دیگه جواب بدن.
Ba tashakkor
man 2 mah gable medicalam in process shodam va be hich kodom az emailham javab nadadan
Omdvaram har che zodtar javab begirim
mamnonam

aila1

Full Member
Mar 25, 2014
25
1
Category........
Visa Office......
ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
Nomination.....
dec 2011
AOR Received.
3 jan 2012
File Transfer...
jan 2012
Med's Request
sep 2012
Med's Done....
oct 2012
Passport Req..
apr 2014
LANDED..........
soon
منم امیدوارم هر چه زودتر جواب مثبت بهمون بدن
جناب هنوز شما در وضعیت اینپروسس هستین؟ یا اپلیکیشن رسیود؟
دیگه اینکه در خواست کیپس دادین تا حالا؟ ما کیپس نگرفتیم.