+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

provicial nominee,Ankara visa office

VictorPapa

Champion Member
Jan 6, 2014
1,200
72
Job Offer........
Pre-Assessed..
aila1 said:
سلام آقای علی زاده
خیلی ممنون که پاسخ سوالمو رو نوشتید. از طرفی خیلی ناراحت شدم ...از طرفی ترسی که در مورد خودمون دارم یه مقداری کم شد؛از این بابت که تنها ما نیستیم.

شرح پرونده ما هم به این صورته
مدیکالمون اخر سپتامبر رسیده واوایل اکتبر ارسال شد

بعد از کلی پیگیری در تابستان گذشته؛ نهایتا 7 فوریه 2013 ایمیل اومد که مدیکالتون رو تمدید میکنیم.

عصر همون روز برای نفر اصلی پرونده یک نوع آزمایش تکمیلی خون خواستند و در مورد بقیه نفرات چیزی نگفتند که بنظرم این یعنی تمدید شده.

دوباره 4 دسامبر 2013 ایمییلی اومد که شرح وظایف کاری(نفر اصلی) از تاریخ 1990تا2001 رو بنویسید(بنظرم بخاطر اینکه این شرکت از دو سال پیش تحریم هست)-از طریق ایمیل-و هفت روز فرصت داده بودند.در سابجکت هم نوشته بودند فوری

دوبار پیگیری زدیم جوابی ندادند.نهایتا چندی پیش در سایت دیدم که زدن در تاریخ 26 فوریه 2014 اینپروسس رو شروع کردیم.

آقای علی زاده اینکه می فرمائید اگر جایی کار کرده باشیم و شک کنند پرونده رو نگه میدارند درسته؛ فقط یه مورد هم هست و اون اینکه 6-7 ماه تو اعتصاب بودن و کاری هم نکردن. منم امیدوارم دیگه جواب بدن.

سلام
چه خوب شد که این تاپیک چند تا پست خورد. ممنون که دارید این بخش رو زنده می کنید. بابا درسته که کانادا ما ایرانی ها رو تحویل نمی گیره و هممون همینطوری ویلوون و سرگردون موندیم اما حداقلش اینه که ما میتونیم تا پایان این انتظار کشنده با هم باشیم و کمی صحبت کنیم تا شاید زمان زودتر سپری بشه! ویزا ها هم ایشالله میاد و دوستان یکی یکی میرن سراغ سرنوشتشون
راستی دوستان این ماجرای اعتصاب چیه؟ من از اون چیزی نمی دونم. می تونید بگید کجا و چه تاریخی و برای چی بوده؟

aila1

Full Member
Mar 25, 2014
25
1
Category........
Visa Office......
ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
Nomination.....
dec 2011
AOR Received.
3 jan 2012
File Transfer...
jan 2012
Med's Request
sep 2012
Med's Done....
oct 2012
Passport Req..
apr 2014
LANDED..........
soon
VictorPapa said:

سلام
چه خوب شد که این تاپیک چند تا پست خورد. ممنون که دارید این بخش رو زنده می کنید. بابا درسته که کانادا ما ایرانی ها رو تحویل نمی گیره و هممون همینطوری ویلوون و سرگردون موندیم اما حداقلش اینه که ما میتونیم تا پایان این انتظار کشنده با هم باشیم و کمی صحبت کنیم تا شاید زمان زودتر سپری بشه! ویزا ها هم ایشالله میاد و دوستان یکی یکی میرن سراغ سرنوشتشون
راستی دوستان این ماجرای اعتصاب چیه؟ من از اون چیزی نمی دونم. می تونید بگید کجا و چه تاریخی و برای چی بوده؟
با سلام خدمت شما؛
بنظر منم اینجا باهم بودن خیلی بهتره.اعتصاب (بخاطر حقوقشون)از پارسال همین موقع تقریبا شروع شد...یعنی از اوایل 2013 زمزمه هاش بود تا اینکه رسما تا اواخر آگوست در اعتصاب کامل بودند یا سپتامبر؛دقیق خاطرم نیست. خلاصه 6 ماه رسما در اعتصاب بودند و 15 ویزا آفیس به اعتصاب پیوستندبه گفته خودشون طولانی ترین اعتصاب بوده!. ورشو بین آین آفیس ها نبود.پاریس بود...ولی پاریس خیلی منظم و رگباری مدیکال و ویزا برای اسکلید ورکرها صادر میکرد. آنکارا اصلاااااااااااا تکون نمیخورد مگردر موارد ضروری و انسان دوستانه! و گهگاهی ویزای دانشجویی. حتی به هیچ یکی از ایمیل های پیگیری جواب نمیدادند.
در مورد خود ما به آخرین ایمیل مون که بعد از اعتصاب بود جواب دادند.

VictorPapa

Champion Member
Jan 6, 2014
1,200
72
Job Offer........
Pre-Assessed..
aila1 said:
با سلام خدمت شما؛
بنظر منم اینجا باهم بودن خیلی بهتره.اعتصاب (بخاطر حقوقشون)از پارسال همین موقع تقریبا شروع شد...یعنی از اوایل 2013 زمزمه هاش بود تا اینکه رسما تا اواخر آگوست در اعتصاب کامل بودند یا سپتامبر؛دقیق خاطرم نیست. خلاصه 6 ماه رسما در اعتصاب بودند و 15 ویزا آفیس به اعتصاب پیوستندبه گفته خودشون طولانی ترین اعتصاب بوده!. ورشو بین آین آفیس ها نبود.پاریس بود...ولی پاریس خیلی منظم و رگباری مدیکال و ویزا برای اسکلید ورکرها صادر میکرد. آنکارا اصلاااااااااااا تکون نمیخورد مگردر موارد ضروری و انسان دوستانه! و گهگاهی ویزای دانشجویی. حتی به هیچ یکی از ایمیل های پیگیری جواب نمیدادند.
در مورد خود ما به آخرین ایمیل مون که بعد از اعتصاب بود جواب دادند.
بیاید! این هم کشوری که داریم واسه رفتن به اونا اینهمه عذاب می کشیم! آخه مگه سفارت خونه ها بخشی از دولت نیستند؟ 6 ماه تمام اعتصاب کردن که حقوقشون افزایش پیدا کنه؟ بعد گناه اون متقاضی بیچاره که پروندش اونجاست چیه؟ دولت هم لابد داشته نگاه میکرده و کیف میکرده که چه آزادی داریم که همه حق دارن اعتصاب کنن و حق و حقشون رو می گیرند! جالبه که آنکارا هم از خدا خواسته هیچ کار نمی کرده و رفته بودن تعطیلات! خوب شانس ماست دیگه همیشه ته صفیم و هرچی بلای آسمانی و غیر آسمانی هست باید سر ما ایرانی های بیچاره بیاد! ممنون بابت اطلاعاتتون
من داره به سرم میزنه یه نامه درست و حسابی تنظیم کنیم و یا از تین پتیشن های آنلاین و با اشاره به اینکه آنکارا طولانی ترین زمان انتظار رو در بین کلیه سفارت خونه های دنیا داره پرونده ما ایرانی ها رو بدن به یک سفارت خونه که خلوت تر هست و سریعتر کار می کنند

نظرتون چیه دوستان؟

aila1

Full Member
Mar 25, 2014
25
1
Category........
Visa Office......
ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
Nomination.....
dec 2011
AOR Received.
3 jan 2012
File Transfer...
jan 2012
Med's Request
sep 2012
Med's Done....
oct 2012
Passport Req..
apr 2014
LANDED..........
soon
تعداد خیییییییییییییلی کم هست برای امضا پتیشین یا اعتراض. نمیدونم....شاید هم اثر داشته باشه.شما برای کدوم استان اقدام کردین؟

ainpfsw111

Star Member
Jul 25, 2013
56
1
Job Offer........
Pre-Assessed..
VictorPapa said:
بیاید! این هم کشوری که داریم واسه رفتن به اونا اینهمه عذاب می کشیم! آخه مگه سفارت خونه ها بخشی از دولت نیستند؟ 6 ماه تمام اعتصاب کردن که حقوقشون افزایش پیدا کنه؟ بعد گناه اون متقاضی بیچاره که پروندش اونجاست چیه؟ دولت هم لابد داشته نگاه میکرده و کیف میکرده که چه آزادی داریم که همه حق دارن اعتصاب کنن و حق و حقشون رو می گیرند! جالبه که آنکارا هم از خدا خواسته هیچ کار نمی کرده و رفته بودن تعطیلات! خوب شانس ماست دیگه همیشه ته صفیم و هرچی بلای آسمانی و غیر آسمانی هست باید سر ما ایرانی های بیچاره بیاد! ممنون بابت اطلاعاتتون
من داره به سرم میزنه یه نامه درست و حسابی تنظیم کنیم و یا از تین پتیشن های آنلاین و با اشاره به اینکه آنکارا طولانی ترین زمان انتظار رو در بین کلیه سفارت خونه های دنیا داره پرونده ما ایرانی ها رو بدن به یک سفارت خونه که خلوت تر هست و سریعتر کار می کنند

نظرتون چیه دوستان؟
پرونده های ما رو به ویزا آفیس دیگه ای نمیدن چون افسر هایی که متخصص نوع مدارک ما ایرانیها هستن همشون در آنکارا هستند و زبان مدارک اریجینال ماها فارسی هست که مترجمش رو حتما دارند . حتا کسایی که فا یلشون رفت ورشو هم نهایتا ویزا رو از آنکارا میگیرند . خود من ساکن ایران نیستم و حتا یه نفر که ساکن مالزی بود هم فایلش رفت آنکارا در صورتی که زمان پروسه در سنگاپور حتا نصف آنکارا هم نیست . خلاصه که فلسفه خاص خودشون رو دارن . اون اعتصاب بی جهت ماها رو ۶-۷ ماه عقب انداخت . الان هم درست نمیدونم "این پراسس" رو ملا ک قرار بدم واسه شمردن یا "مدیکال" رو . امیدوارم که اینهمه جور هندوستان کشیدن تهش طاووس باشه یا حد اقل بوقلمون

aila1

Full Member
Mar 25, 2014
25
1
Category........
Visa Office......
ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
Nomination.....
dec 2011
AOR Received.
3 jan 2012
File Transfer...
jan 2012
Med's Request
sep 2012
Med's Done....
oct 2012
Passport Req..
apr 2014
LANDED..........
soon
بچه های اسکیلد ورکر کبک از راه توئیت کردن اعتراض کردن و به نتیجه هم رسیدن.کاش ما هم این کارو کنیم.

VictorPapa

Champion Member
Jan 6, 2014
1,200
72
Job Offer........
Pre-Assessed..
aila1 said:
بچه های اسکیلد ورکر کبک از راه توئیت کردن اعتراض کردن و به نتیجه هم رسیدن.کاش ما هم این کارو کنیم.
من که میگم ما می تونیم خیلی مودبانه و با منطق برخورد کنیم و دلایل خودمون رو هم بیاریم. نباید با خود آنکارا صحبت کرد چون همونطوری که بچه گفتند جواب ایمیل ها رو هم نمیرسه چه رسد به پاسخگویی به مشکلات اینطوری و گفتن اینکه چشم سریعتر کار می کنیم! اما میشه با خود سی آی سی مکاتبه کرد و دید نتیجه اون چی میشه
درصد اینکه جواب بده کم هست اما ارزش امتحانرو داره. فقط نکته اینجاست که متاسفانه ما ایرانی ها توی این موارد حمایت لازم رو نمی کنیم و همیشه حرف یکی دو نفر به جایی نمیرسه
من که همه جوره هستم و اگر بقیه دوستان هم موافق باشند می تونیم فکر کنیم که چی کار کنیم

aila1

Full Member
Mar 25, 2014
25
1
Category........
Visa Office......
ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
Nomination.....
dec 2011
AOR Received.
3 jan 2012
File Transfer...
jan 2012
Med's Request
sep 2012
Med's Done....
oct 2012
Passport Req..
apr 2014
LANDED..........
soon
جواب اصلا و به هیچ عنوان نمیدن. به خود وزیر هم هر روز چند تا ایمیل میزدن.
من از روی تجربه اونا میگم که توئیت کردن موثرتره.
یک بار هم آنکارا جواب تندی نوشته بود براشون که ممکنه نتیجه عکس بده این کارهاتون...بدون فایل نامبر و اسم نامه اعتراضی میزدن

aila1

Full Member
Mar 25, 2014
25
1
Category........
Visa Office......
ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
Nomination.....
dec 2011
AOR Received.
3 jan 2012
File Transfer...
jan 2012
Med's Request
sep 2012
Med's Done....
oct 2012
Passport Req..
apr 2014
LANDED..........
soon
با عرض پوزش از دوستان این پست من هیچ ارزشی ندارد و بخاطر داشتن حق ویر ایش پروفایل هست

VictorPapa

Champion Member
Jan 6, 2014
1,200
72
Job Offer........
Pre-Assessed..
aila1 said:
با عرض پوزش از دوستان این پست من هیچ ارزشی ندارد و بخاطر داشتن حق ویر ایش پروفایل هست
از اولش که ننوشتید پرونده شما از کجا دقیقا شروع شد و بعدش چی شد وبعدترش چی شد و ....!!!! یکدفعه رفتین سراغ مدیکال! سایر دوستان هم لطفا می کنن پروفایل خودشون رو بزنند؟
;) ;D

aila1

Full Member
Mar 25, 2014
25
1
Category........
Visa Office......
ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
Nomination.....
dec 2011
AOR Received.
3 jan 2012
File Transfer...
jan 2012
Med's Request
sep 2012
Med's Done....
oct 2012
Passport Req..
apr 2014
LANDED..........
soon
AOR received رو نمیدونم چی هست. بقیه رو نوشتم

فایل ترنسفر منظور چه زمانی هست؟ به ویزا آفیس؟

VictorPapa

Champion Member
Jan 6, 2014
1,200
72
Job Offer........
Pre-Assessed..
aila1 said:
AOR received رو نمیدونم چی هست. بقیه رو نوشتم

فایل ترنسفر منظور چه زمانی هست؟ به ویزا آفیس؟
AOR
همون ایمیلی هست که
CIC
به شما میزنه و اعلام میکنه که پرونده شما رسیده و به شما فایل نامبر میدن
ترانسفر هم انتقال پرونده شما به ویزا آفیس خودتون یعنی آنکارا فرستاده شده

aila1

Full Member
Mar 25, 2014
25
1
Category........
Visa Office......
ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
Nomination.....
dec 2011
AOR Received.
3 jan 2012
File Transfer...
jan 2012
Med's Request
sep 2012
Med's Done....
oct 2012
Passport Req..
apr 2014
LANDED..........
soon
hrabee said:
بچه های همدوره با من و خود من اول اینپراسس شدیم و بعد مدیکال اومد. معمولا ماکزیمم 2-3 ماه بعد اینپراسس دوستان مدیکال می گرفتن اما بعدها دیدم مواردی رو که مدیکال واعلام اینپراسس شدن همزمان بود و حتی اعلام اینپراسسی بعد از مدیکال
رابعه جان اونایی که(از بچه های استانی و آفیس آنکارا) بعد از مدیکال اینرپروسس شدن؛چند وقت بعدش پی آر شدن؟

VictorPapa

Champion Member
Jan 6, 2014
1,200
72
Job Offer........
Pre-Assessed..
سلام
تمامی ایرانی های عزیزی که اینجا هستند لطف کنید و پتیشن زیر رو که برای سر و سامان دادن به زمان انتظار پرونده های مهاجرتی سفارت کانادا توی آنکارا هست رو امضا کنید. اصلا نوشتن اطلاعات اصلی خودتون لازم نیست و حتی ایمیل اصلیتون رو هم ننویسید. فقط اون رو امضا کنید تا شاید وضع کمی بهتر بشه. تعداد زیاد امضا هم مهم نیست و با هر چند تا امضا که بشه میشه اون رو برای
CIC
فرستاد و ببینیم چی میشه

لطفا اگر در سایر فرومها و جاهای دیگه هم عضو هستید اطلاع رسانی کنید

http://www.change.org/petitions/citizenship-and-immigration-canada-change-the-very-long-processing-time-for-iranian-immigrant-applications-in-ankara-visa-office-turkey?utm_source=guides&utm_medium=email&utm_campaign=petition_created

ممنون از حمایت همگی

aila1

Full Member
Mar 25, 2014
25
1
Category........
Visa Office......
ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
Nomination.....