+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

uniques3

Star Member
May 1, 2012
137
20
123
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
2 Nov 2009
Doc's Request.
8 Jan 2010
AOR Received.
10 May 2010
File Transfer...
12 Dec 2011
Med's Request
05 Sep 2012
Passport Req..
Very Soon
VISA ISSUED...
Very Soon
LANDED..........
Toronto
helensalon said:

ممنون
قبل از رفتن لازم نیست مدارک دانشگاهی ارزش یابی شود؟
فکر کنم هر چه با دست پر تر بریم بهتر باشه​

mahtisa

Star Member
Jul 9, 2012
139
16
124
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
Med's Request
June 05,2012
Med's Done....
June 13,2012
Lidaaa said:
سلام عزیزم
یادته ما که قرار بود باهم بریم کانادا حالا تو داری میری دیگه من هنوز مدیکال هم ندارم
:-[
اختیار داری مهتیسا جون
اصولا خانوما غلط دیکته نمینویسن و موقع خوندن متنشون راحتی
مثلا پانی و غزال و هلن و ونوس و شما و خیلی های دیگه
همیشه راحت و روان مینویسین
اما این پسرا همش غلط دیکته مینویسن که تو باید دوبار بخونی ببینی منظورش چی بوده
;D
بعدش هم چون میدیدم از من کوچیکترن به خودم اجازه میدادم غلطهاشون رو بگیرم
تو کارت درسته عزیزم
:))
يادمه هنوزم فكر ميكنم ما با هم ميريم :-* :-* :-*
.ايشاالله امروز مديكالت مياد​

vartig

Star Member
Jul 18, 2012
112
18
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
31-12-2009
AOR Received.
01-06-2010
File Transfer...
14-12-2011
sa mon said:
حالا که بحث تردید هست ( در مورد شهر ) به تردید یه بنده خدا هم پاسخ بدین (در مورد شغل) و بفرمایین اگه شما بودین کدوم رو انتخاب میکردین
کار در رشته اصلیتون که توش 10 سال سابقه دارین و با یه دوره یکساله میتونین رجیسترش کنین و شروع به کار کنین . البته در لول پایین تر از ایران با درآمد 50000 سالیانه . با توجه
به اینکه رشتتون رو دوست ندارین
یا
انتخاب رشته جدیدی که دوسش دارین با خوندن دوره 4 ساله دانشگاهی و استفاده از فرصتی که شاید خیلی وقته دنبالشین که رشته اتون رو عوض کنین با درآمد 80000سالیانه
نکته مهم : پول واسه یه سال دارین که از جیب بخورین و نه 4 سال . اما تو دوره 4 ساله شاید بشه از ریسرچ گرنت و تیچینگ گرنت استفاده کرد در حد 1500 ماهیانه
2 ;)

mahtisa

Star Member
Jul 9, 2012
139
16
124
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
Med's Request
June 05,2012
Med's Done....
June 13,2012
mercedeh said:
مهتیسا جان به خاطر مهمونی هم که شده واست کلی انرژی مثبت فرستادم

ولی از شوخی گذشته حالا امروز هم نیومد اندکی صبر پاس ریکوئست هم میشی
مرسده جون اگه اون اندكي صبر در حد فردا پس فردا باشه شايد بتونم اگه نه كه كارم به جنون ميكشه دلم ميخواد همين امروز استعفا بدم آخه من هم كار دولتي دارم هم تدريس ميكنم از دوتاشم خسته شدم ميخوام همين امروز در برم​
??? ??? ??? ???

sky1

Hero Member
Jul 19, 2012
207
21
Category........
Visa Office......
warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
15-06-2010
AOR Received.
18-10-2010
mahtisa said:
مرسده جون اگه اون اندكي صبر در حد فردا پس فردا باشه شايد بتونم اگه نه كه كارم به جنون ميكشه دلم ميخواد همين امروز استعفا بدم آخه من هم كار دولتي دارم هم تدريس ميكنم از دوتاشم خسته شدم ميخوام همين امروز در برم​
??? ??? ??? ???
مهتیسا جون من هم تو شرایطی هستم که فقط به در رفتن فکر میکنم واسه همین خیلی کلافه ام حتی ثانیه ها واسم کش میاد اونقدر وضعیت روحیم بده که هیچ کار مفیدی هم نمیتونم انجام بدم

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
این پست یکی از دوستان مقیم کانادا تو ف. ب. هست. ببینید دنیاهامون چقدر از هم فاصله داره ...

کاش میشد ایران بودم، زمستون بود، با مینیبوس آقای صالحی میرفتم دیزین، توی راه آهنگ زد بازی"تابستون کوتاهه" رو گوش میدادیم، بعد هم اسکی میکردیم با دوستان تا هوا تاریک بشه.
[/rtl]
mahtisa said:
??? ??? ??? ???

nina82

Star Member
Jul 8, 2012
78
14
123
tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
2113
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
14-12-2009
AOR Received.
09-02-2010
File Transfer...
14-12-2011
Med's Request
Coming Soon!
Ghazalllll said:
[rtl]
این پست یکی از دوستان مقیم کانادا تو ف. ب. هست. ببینید دنیاهامون چقدر از هم فاصله داره ...

کاش میشد ایران بودم، زمستون بود، با مینیبوس آقای صالحی میرفتم دیزین، توی راه آهنگ زد بازی"تابستون کوتاهه" رو گوش میدادیم، بعد هم اسکی میکردیم با دوستان تا هوا تاریک بشه.
[/rtl]
خوب این درسته که اونایی که اونجان یه سری خاطره رو با خودشون یدک می کشن اما اگه بیان اینجا هم دلشون برا خاطرات اونجا تنگ میشه و اگه همین الان ازشون بپرسین حاضرن برگردن میگن نه. وضعیت اینجا هم جوری شده که دیگه خاطره ای هم برامون نمونده. من که فکر نمی کنم اگه برم دلم برا چیزی تنگ بشه.
این آفیسرای ورشو هم که انگار ماها رو به کل فراموش کردن. امروز چرا مدیکال نداشتیم آخههههههههههههههه؟

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
دوستان عزیزی که به فکر دوره های کوتاه مدت هستند!
سایت Coursera مرجع خوبی هست از دوره هایی که توی دانشگاههای مختلف دنیا داره برگزار میشه با دسته بندی های جداگانه!
لازم بذکره که این دوره ها شامل دوره های رایگان و آنلاین میشه!
[/rtl]

shamloo said:

والا سعید جان من هم این فکر به سرم زده!! ولی انصافاً حوصله 4 سال درس خوندن رو داری شما؟ من که چند سال از شما کوچیکتر هستم همش احساس می کنم واسه دوباره از نو خوندن دیگه خیلی دیر شده؟
!مگه واسه دوره های کوتاه مدت، مثلاً نهایتاً یه دوره دو ساله

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
Cost of living in Canada
---------------------------
In a country as large, diverse and beautiful as Canada, it’s only natural for comparisons to be drawn between cities. Toronto, Vancouver, Montreal, Edmonton and Calgary are some of the mo
st popular cities of Canada. But has anyone ever thought of the living expenses? Probably not. Criteria such as housing affordability, income and job prospects are important to consider. These cities are some of the world’s most expensive cities to live in. According to The Economist Intelligence Unit survey, Vancouver is the most expensive city in North America and 37th most expensive in the world. Whereas, the business and financial capital of Canada, Toronto is ranked 50th most expensive city in the world.

Vancouver is the most livable city in the world, but with so much to offer for living, the expenses do not come easy. Even with the minimum wage at $10.25, living costs are sky high. According to Statistics Canada, the average household expenditures in Vancouver are as follows:

housing $17,449
personal taxes $15,700
transportation $9,506
food $7,920
personal insurance payments and pension contribution $3,499
recreation $4,491
household expenses $3,188
health care $2,432
education $2389
tobacco/alcoholic products $1,393.

On the other hand, the most populated city in Canada, Toronto is not as expensive as Vancouver. At first glance, it may seem as if Toronto is the most costly city in Canada, however, that is far from the truth. The minimum wage of Toronto is also $10.25, same as Vancouver. The statistics of average household annual expenditures in Toronto are as follows:

shelter $17,185
personal taxes $18,488
transportation $10,676
food $8,132
personal insurance payments and pension contribution $5,734
recreation $3,549
household operation $4,053
health care $1,824,
education $2,435
tobacco/alcoholic products $1,331.

If we add all of Toronto’s household expenditures, the total comes to $73,407. And by adding all of Vancouver’s household expenditures, the total comes to $67,967. Keep in mind that these statistics were last updated in 2009. During that time, Toronto ranked higher than Vancouver as one of the most expensive cities to live in. Now that Vancouver has surpassed Toronto, its living expenses have dramatically increased from the given numbers. And it seems that Vancouver will keep climbing the ranking of the most expensive cities in the world and might even come at number one position in couple years.

If one was looking for a city with affordable living, Edmonton and Montreal would be the right choice. What make Edmonton and Montreal so affordable and two of the cheapest cities to live in Canada? Well it is the low price of housing, automobiles, insurance, tax and food. According to The Canadian Real Estate Association (CREA), the comparison of house prices in all these cities explains the overall rate of living expenses in each city:

Vancouver $806,094
Toronto $502,508
Calgary $405,687
Edmonton $329,820 and
Montreal $320,243.

If the price of an average condo is compared, the result is quite the same:

Vancouver $403,200
Toronto $326,400
Calgary $254,500
Montreal $227,200 and
Edmonton $199,500.

Comparing a one-bedroom apartment is even more interesting:

Toronto $977
Vancouver $964
Calgary $899
Edmonton $857 and
Montreal $641

Minimum wages also play a factor in determining the living expenses of a place. Vancouver and Toronto, with a minimum wage of $10.25 are higher than Edmonton and Calgary with a minimum wage of $9.40 and Montreal with a minimum wage of $9.65 (general rate and clothing industry) and $8.35 (employees receiving tips). The secret is that the cities with lower wages have to pay less for their daily needs as compared to the cities with higher wages, which again makes Montreal, Calgary and Edmonton cheaper cities to live in for general expenses.

There is another factor that puts Edmonton above all the other cities when it comes to the most affordable city to live in Canada. Yes, it’s the tax expense. According to Revenue Canada, Alberta is the only province in Canada with no Provincial Sales Tax (PST).

Factors that determine where a person lives vary from person to person. It isn’t easy to move from one place to another. Now that the facts have been put on the table, would you still live where you’re living or intending to live in? Or given the choice, would you move to another city?

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
Ghazalllll said:
[rtl]

[/rtl]
[rtl]
کانادا که زمستونهای خوبی داره، تا کانادا هست چرا دیزین؟
:D
دوست شما چند معضل اخلاقی هم داره:
اول اینکه خجالت نمی کشه با مینیبوس آقای صالحی میرفته دیزین؟ بوس در اسلام عزیز حرامه!! حالا چه مینی و چه خانواده!! به خصوص بوسی که فِرِنچ باشه که وا اسلاما داره!! از اون مهمتر اینکه اصلاً طرف نامحرمه، مینیبوس آقای صالحی!!
مورد بعدی اینکه ایشون آهنگ "زد بازی" گوش می کردن! کم مرتکب گناه میشدن ایشون آهنگهای اینجوری هم گوش می کردن! اسم این گروه به حد کافی غیر شرعی هستش، اگر منظور بدی ندارن چرا اسم گروه رو "خانواده اسلامی بازی" یا مثلاً "نامزد عقد شده بازی" نزاشتن؟ نه خداییش دیگه؟! تازه اون آهنگ زهره ماری رو من هم شنیدم و به شدت مستهجن بوده!! چرا آهنگران نمیزاشتن تو راه؟؟
مورد بعدی اینکه درسته تفریحات زمستانی خوب هستش چون خانومها مجبوراً شرعیات رو رعایت کنن، نه مثل تابستون که من و حاج پیمان از ترس اینکه زلزله نیاد تو تهران به خاطر این همه گناه فرار می کنیم عتبات عالیات!!، ولی در هر صورت اگر موجب اختلاط بشه حرامه!!
مورد بعد اینکه چرا تا شب؟ اصلاً درست نیست جوونها به خصوص بانوان مجرد تا شب بیرون بمونن! اذان مغرب و عشا رو که گفتن باید خونه باشید!! روایت داریم شیطان شبانگاهان در حال فریفتن جوانان هستش!!
مورد مهم دیگه اینکه در اینگونه ورزشها که متاسفانه علی رغم فرهنگ غنی ما به اختلاط کشیده شده، ممکن صدای جیغ و داد خانومها شنید بشه که ما روایت داریم از خوردن بیت المال کار بدتری هستش!! توصیه شده خواهران گرامی مثل بازی شطرنج سکوت کنن در هنگام این ورزشها!!
مورد آخر هم اینکه چرا اسکی؟ ما این همه ورزشهای خوب تو فرهنگ خودمون داریم!! اسکی ورزش اصیلی نیستش و با فرهنگ ما جور در نمی یاد! در سرعتهای بالا امکان برخورد با نامحرم زیاده!! در ضمن خیلی ورزش تجملاتی هم هستش! برای اینکه هم از لحاظ شرعی مشکلی پیش نیاد و هم ریا نشه تیوب سواری کنید اونهم در دو لاین جداگانه برای خواهران و برادران

زلا*ل احکا*م

[/rtl]

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
قوانین حاکم بر مالک و مستاجر در بریتیش کلمبیا به نام Tenancy Act شناخته میشه. این قوانین در دو گروه عمده برای املاک مسکونی و تجاری تدوین شده اند.
- قوانین مالک و مستاجر برای املاک مسکونی (http://www.bclaws.ca/EPLibraries/bclaws_new/document/ID/freeside/00_02078_01)
- قوانین مالک و مستاجر برای املاک تجاری (http://www.bclaws.ca/EPLibraries/bclaws_new/document/ID/freeside/00_96057_01)
در استان بی سی، شعبه املاک استیجاری مسکونی (Residential Tenancy Branch) در دفتر اسکان و استانداردهای ساختمانی (Office of Housing and Construction Standards) که بخشی از وزارت انرژی و معادن است، متولی مراقبت از اجرای قوانین مالک و مستاجر است.
[/rtl]

uniques3

Star Member
May 1, 2012
137
20
123
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
2 Nov 2009
Doc's Request.
8 Jan 2010
AOR Received.
10 May 2010
File Transfer...
12 Dec 2011
Med's Request
05 Sep 2012
Passport Req..
Very Soon
VISA ISSUED...
Very Soon
LANDED..........
Toronto
ونکوور سومین شهر بزرگ کانادا، دومین شهر گران، چهارمین شهر لاغر (با معیار تعداد انسانهایی که اضافه وزن ندارند)، و چهارمین شهر گرم این کشور است
;)

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
Ghazalllll said:
[RTL]
به دکی جونای خودم اعتماد پیدا کردم که میرم پیششون! ;) بالاخره باید بین 100% مردن یا 80% مردن یکی رو انتخاب کنم دیگه! :p اینا که همه شوخی بود، قطعا تو هر رشته ای افراد متخصص، لایق و با وجدان وجود داره!
ولی اساسا من از این روپوش سفید شما میترسم!!! دست خودمم نیست! اگه گوشی هم از گردنتون آویزون باشه که دیگه هیچی!
[/RTL]
;Dمن روپوش نمی پوشم، پس خداروشکر ترسناک نیستم

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
shamloo said:

!!!دکتر جون من هم درد شما رو دارم! یادت باشه اومدی تورنتو با هم فیلم رد و بدل کنیم!! اگه خواستی اکران هنرمندان هم میزاریم
:D :D :D
!می گیم سعیدم که اینقدر ادعاش میشه بیاد واسمون تحلیل کنه
:p :p :p :p
;)عالیه، من حتما پایه ام

sarvenaz

Star Member
Jul 24, 2012
117
7
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0111
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-3- 2009
AOR Received.
9-8-2009
File Transfer...
1-12-2011
Med's Done....
11-6-2012
Passport Req..
10-9-2012
uniques3 said:
ونکوور سومین شهر بزرگ کانادا، دومین شهر گران، چهارمین شهر لاغر (با معیار تعداد انسانهایی که اضافه وزن ندارند)، و چهارمین شهر گرم این کشور است
;)
ببخشید ممکنه بفرمایید سه تا شهر گرم دیگه کانادا کدومند؟​