+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

Yardımlarınızı rica ederim

zkngungor

Newbie
Sep 8, 2019
2
0
Öncelikle herkese merhaba.
Bu forum Hakkında çok olumlu şeyler duydum ve sizlerden yardım(Bilgi) almaya karar verdim.
Özetle eşim ve ben 2 yıldır evliyiz ve çocuğumuz yok.
İkimizde lisans mezunuyuz. İngilizcemiz yok. Benim mesleğim muhasebe ve insan kaynakları bu meslekte yaklaşık 9 yıl deneyimim var. Eşim ise 6 yıl deneyimli. 2015 den bu yana kendi şirketim var ve şükür iyi kazanıyorum.
Ancak Kanada ya göç etmek istiyorum. Bunun sebebi ise, malum koşullarından tutun, paramızın ülke dışı değersizliğine, vize sorunlarımıza ve daha nicelerine.
İngilşzce sorunumuz var farkındayım ama başaramayacağımız anlamına gelmiyor sanırım.
İngilizce olmadan gelebileceğimiz bşr yöntem var mı? Odalarında marangozluk öğreneyim gibi. Bize en uygun yolu sizlerin denetimlerine istinaden öğrenmek istiyorum.teşekkürler şimdiden

scylla

VIP Member
Jun 8, 2010
93,120
20,624
Toronto
Category........
Visa Office......
Buffalo
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
28-05-2010
AOR Received.
19-08-2010
File Transfer...
28-06-2010
Passport Req..
01-10-2010
VISA ISSUED...
05-10-2010
LANDED..........
05-10-2010
Bu forum Hakkında çok olumlu şeyler duydum ve sizlerden yardım(Bilgi) almaya karar verdim.
İkimizde lisans mezunuyuz. İngilizcemiz yok. Benim mesleğim muhasebe ve insan kaynakları bu meslekte yaklaşık 9 yıl deneyimim var. Eşim ise 6 yıl deneyimli. 2015 den bu yana kendi şirketim var ve şükür iyi kazanıyorum.
Ancak Kanada ya göç etmek istiyorum. Bunun sebebi ise, malum koşullarından tutun, paramızın ülke dışı değersizliğine, vize sorunlarımıza ve daha nicelerine.
İngilşzce sorunumuz var farkındayım ama başaramayacağımız anlamına gelmiyor sanırım.
İngilizce olmadan gelebileceğimiz bşr yöntem var mı? Odalarında marangozluk öğreneyim gibi. Bize en uygun yolu sizlerin denetimlerine istinaden öğrenmek istiyorum.teşekkürler şimdiden
You must know either English or French to come to Canada.

zardoz

VIP Member
Feb 2, 2013
13,304
2,166
Canada
Category........
FAM
Visa Office......
London
App. Filed.......
16-02-2013
VISA ISSUED...
31-07-2013
LANDED..........
09-11-2013
Daimi ikamet başvurusunda bulunmadan önce İngilizce ya da Fransızca için asgari bir test standardına uymanız gerekecektir.

• Like
Reactions: zkngungor

zkngungor

Newbie
Sep 8, 2019
2
0
[QUOTE = "zardoz, post: 8155108, member: 403013"] Daimi ikamet başvurusunda bulunmadan önce
Dil bilgisi yeterli olacak mı. Mesela işçi alım dönemlerini mi beklemek ferel

zardoz

VIP Member
Feb 2, 2013
13,304
2,166
Canada
Category........
FAM
Visa Office......
London
App. Filed.......
16-02-2013
VISA ISSUED...
31-07-2013
LANDED..........
09-11-2013

CadJohn

Star Member
May 21, 2019
70
3
I think that language was Turkish. Here is a translation from Google Translates:

First of all, hello to everyone. I have heard many positive things about this forum and decided to get help from you. To sum up, my wife and I have been married for 2 years and have no children. We're both undergraduate. We don't have English. My profession is accounting and human resources I have about 9 years experience in this profession. My wife is 6 years experienced. I have my own company since 2015 and thank goodness I am winning well. But I want to emigrate to Canada. The reason for this is from the known conditions, the extravagance of our money, our visa problems and many others. I know we have a problem in English, but it doesn't mean we can't. Is there any way we can come without English? Like let me learn carpentry in the rooms. We would like to find out the most convenient way for us based on your controls. Thanks in advance