+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

provicial nominee,Ankara visa office

ainpfsw111

Star Member
Jul 25, 2013
56
1
Job Offer........
Pre-Assessed..
سلام برای من الان این رو نشون میده گفتم بهتون خبر بدم شما هم امیدوار بشید We started processing your application on January 20, 2014

ainpfsw111

Star Member
Jul 25, 2013
56
1
Job Offer........
Pre-Assessed..
آقا اینا رسما تصمیم گرفتن ما رو امروز شوکه کنن بو بردن ما قلبمون با باتری کار میکنه یا اینکه اینا به جان خودم میان اینجا رو میخونن اگه من میدونستم زودتر میومدم اینجا چیز مینوشتم . هنوز اینپراسس شدن داغ بود واسه ما نامه مدیکال و آپدیت زدن . فقط یه سوالی از پیش کسوت ها : مدیکال رو که در ایران انجام دادین هزینه اش چقد بود؟ دیگه اینکه Pay the Right of Permanent Residence Fee for yourself and your spouse ( $ 490 CAD x 2 = $ 980 CAD) و باز هم یک سوال دیگه این یعنی چی: Military service card and military service background record or proof of military service exemption for yourself

Mojdeh

Member
Jul 24, 2012
16
1
ainpfsw111 said:
سلام برای من الان این رو نشون میده گفتم بهتون خبر بدم شما هم امیدوار بشید We started processing your application on January 20, 2014
سلام
خيلی خوبه. تبريک ميگم. مال من تغيير نکرده. ميشه لطف کنين بگين تاريخ فايل نامبر دومتون کي بوده ؟ و اينکه شمااز همون اول پي ان پي بودين يا از فدرال اومدين به پي ان پي ؟ شما هم فميلي استريم هستين ؟

ainpfsw111

Star Member
Jul 25, 2013
56
1
Job Offer........
Pre-Assessed..
Mojdeh said:
سلام
خيلی خوبه. تبريک ميگم. مال من تغيير نکرده. ميشه لطف کنين بگين تاريخ فايل نامبر دومتون کي بوده ؟ و اينکه شمااز همون اول پي ان پي بودين يا از فدرال اومدين به پي ان پي ؟ شما هم فميلي استريم هستين ؟
سلام فایل نامبر دوم راستش نمیدونم راستش منظورتون چیه ولی حدودا یک سالی میشدش که ما مدارکمون رو فرستاده بودیم . بله من قبلا فدرال بودم و فامیلی ستریم نیستم .

Mojdeh

Member
Jul 24, 2012
16
1
ainpfsw111 said:
سلام فایل نامبر دوم راستش نمیدونم راستش منظورتون چیه ولی حدودا یک سالی میشدش که ما مدارکمون رو فرستاده بودیم . بله من قبلا فدرال بودم و فامیلی ستریم نیستم .
سلام
منظورم همون فايل نامبری هست که از سيدني بعد از رسيدن مدارک ميگيريم. يک سوال ديگه داشتم من چون سفر خارجي زياد رفتم به نظرتون امکان داره سکيوريتي چک من بيشتر از شما طول بکشه؟ با اينکه هر دو يکزمان فايل نامبر گرفتيم. به هر حال اينکه پرونده شما به جريان افتاده خبر خوب و اميدوار کننده ای هست

hrabee

Hero Member
Jan 2, 2012
358
15
Category........
Visa Office......
Ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
15-11-2011
Nomination.....
23-09-2011
Med's Request
23-08-2013
Interview........
22-01-2013
Passport Req..
23-09-2013
LANDED..........
31-10-2013
ainpfsw111 said:
آقا اینا رسما تصمیم گرفتن ما رو امروز شوکه کنن بو بردن ما قلبمون با باتری کار میکنه یا اینکه اینا به جان خودم میان اینجا رو میخونن اگه من میدونستم زودتر میومدم اینجا چیز مینوشتم . هنوز اینپراسس شدن داغ بود واسه ما نامه مدیکال و آپدیت زدن . فقط یه سوالی از پیش کسوت ها : مدیکال رو که در ایران انجام دادین هزینه اش چقد بود؟ دیگه اینکه Pay the Right of Permanent Residence Fee for yourself and your spouse ( $ 490 CAD x 2 = $ 980 CAD) و باز هم یک سوال دیگه این یعنی چی: Military service card and military service background record or proof of military service exemption for yourself
مبارکتون باشه.ازتون لندینگ فی رو خواستن نفری 450 دلار.همین طور ترجمه بایان خدمت.بک گراند رکورد همون ترجمه پشت کارت هست اگه اشتباه نکنم.اگههم که معاف شدین که کارت معافیت .موقعی که ما مدیکال دادیم توی اصفهان دکتر نفری 330 برای معاینه گرفت.هزینه 110 دلار هست

ainpfsw111

Star Member
Jul 25, 2013
56
1
Job Offer........
Pre-Assessed..
Mojdeh said:
سلام
منظورم همون فايل نامبری هست که از سيدني بعد از رسيدن مدارک ميگيريم. يک سوال ديگه داشتم من چون سفر خارجي زياد رفتم به نظرتون امکان داره سکيوريتي چک من بيشتر از شما طول بکشه؟ با اينکه هر دو يکزمان فايل نامبر گرفتيم. به هر حال اينکه پرونده شما به جريان افتاده خبر خوب و اميدوار کننده ای هست
سلام مرسی فایل نامبر من ۱۵ مارس ۲۰۱۳ آمده بود و خود من هم اتفاقا سفر خارجی زیاد داشتم و حتا فکر میکردم همین باشه که شما میگید ولی فکر نمیکنم خیلی تاثیر داشته باشه

ainpfsw111

Star Member
Jul 25, 2013
56
1
Job Offer........
Pre-Assessed..
hrabee said:
مبارکتون باشه.ازتون لندینگ فی رو خواستن نفری 450 دلار.همین طور ترجمه بایان خدمت.بک گراند رکورد همون ترجمه پشت کارت هست اگه اشتباه نکنم.اگههم که معاف شدین که کارت معافیت .موقعی که ما مدیکال دادیم توی اصفهان دکتر نفری 330 برای معاینه گرفت.هزینه 110 دلار هست
مرسی از راهنمائی شما من دو تا سوال دارم یکی اینکه ترجمه پایان خدمت من قدیمیه مال هشت سال پیش حدودا فکر میکنید دوباره ترجمه کنم ؟
دیگه اینکه آزمایش مدیکال شامل چی هست ؟ از بچه رادیوگرافی میگیرن ؟ اگه سرما خورده باشه و آنتی بیوتیک بخوره تاثیر میزاره ؟

hrabee

Hero Member
Jan 2, 2012
358
15
Category........
Visa Office......
Ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
15-11-2011
Nomination.....
23-09-2011
Med's Request
23-08-2013
Interview........
22-01-2013
Passport Req..
23-09-2013
LANDED..........
31-10-2013
ainpfsw111 said:
مرسی از راهنمائی شما من دو تا سوال دارم یکی اینکه ترجمه پایان خدمت من قدیمیه مال هشت سال پیش حدودا فکر میکنید دوباره ترجمه کنم ؟
دیگه اینکه آزمایش مدیکال شامل چی هست ؟ از بچه رادیوگرافی میگیرن ؟ اگه سرما خورده باشه و آنتی بیوتیک بخوره تاثیر میزاره ؟
بله ترجمه جدید رو بفرستید.مطمئنا تغییری تو ترجمه نیست ولی کاری نکنین که بهونه دستشون بدید.آزمایشات: ادرار + خون(برای ایدز و هپاتیت فقط.البته اگه دکترتون گیر با شه و احیانا به چیزی مشکوک بشه ممکن هست که قند و چربی رو هم ازتون بخواد)+گرافی از .قفسه سینه.اگه بچه زیر 5 سال باشه فقط هرینه ویزیت دکتر رو دارید و بالای 5 سال فقط ادرار(خون و گرافی سینه رو ندارن).ویزیت هم برای بچه ها 75 دلار هست به جای 110 دلارنه آنتی بیوتیک هیچ تاثیری نداره تازه می تونید به دکتر اعلام کنید که مثلا اینقدر دوز آنتی بیوتیک گرفته ولی مطمئن باشین موردی نیست

yankee

Member
Oct 14, 2011
19
0
Hello

I would appreciate if anybody could advice how long Turkey embassy proceed PNP applicants. As per the official site it is 48 month!! which is quite big number.

Thanks in Advance

Mojdeh

Member
Jul 24, 2012
16
1
ainpfsw111 said:
سلام مرسی فایل نامبر من ۱۵ مارس ۲۰۱۳ آمده بود و خود من هم اتفاقا سفر خارجی زیاد داشتم و حتا فکر میکردم همین باشه که شما میگید ولی فکر نمیکنم خیلی تاثیر داشته باشه
سلام
امیدوارم کارهای مدیکالتون خوب پیش رفته باشه . یک سوال داشتم شروع پرونده تون برای فدرال کی بوده ؟ احتمالا اون زمان هم حساب شده و بنابر این با من که از اول پی ان پی بودم فرق دارین . شما اسکیل ورکر هستین ؟

ainpfsw111

Star Member
Jul 25, 2013
56
1
Job Offer........
Pre-Assessed..
Mojdeh said:
سلام
امیدوارم کارهای مدیکالتون خوب پیش رفته باشه . یک سوال داشتم شروع پرونده تون برای فدرال کی بوده ؟ احتمالا اون زمان هم حساب شده و بنابر این با من که از اول پی ان پی بودم فرق دارین . شما اسکیل ورکر هستین ؟
سلام والا پرونده فدرال ما همون سکیلد ورکر بودش که از اوایل ۲۰۰۷ ما شروع کردیم و بعد ها اون پرونده رو کنسل کردن و ما رو خودشون پی ان پی کردن یعنی ما رو یه جور تغییر کاربری دادند وتوی پیچ و خم سیستمشون دیگه برنامه ای نبود که روی ما نخواسته باشن پیاده کنن

Mojdeh

Member
Jul 24, 2012
16
1
ainpfsw111 said:
سلام والا پرونده فدرال ما همون سکیلد ورکر بودش که از اوایل ۲۰۰۷ ما شروع کردیم و بعد ها اون پرونده رو کنسل کردن و ما رو خودشون پی ان پی کردن یعنی ما رو یه جور تغییر کاربری دادند وتوی پیچ و خم سیستمشون دیگه برنامه ای نبود که روی ما نخواسته باشن پیاده کنن
پس با این حساب حالا حالاها نوبت ما نمیشه چون من مارس 2012 اپلای کردم برای استانی. مرسی از راهنمایی تون . موفق باشید

ainpfsw111

Star Member
Jul 25, 2013
56
1
Job Offer........
Pre-Assessed..
yankee said:
Hello

I would appreciate if anybody could advice how long Turkey embassy proceed PNP applicants. As per the official site it is 48 month!! which is quite big number.

Thanks in Advance
Hi. the 48 months is what it takes (as per the data posted on their website) to complete 80% -of the applications submitted- into final decisions from the day that a full application has been received by them and an acknowledgment went out for it. to be honest I do not want to tell you that it would take exactly that long (there is no certain criteria and its basically a case-to-case process if you will), however there is no doubt that you have to be patient with this whole process. extremely patient as it is - painstakingly - a detailed and long process... so if you are lucky 80% of time...48 months!