+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

M.Farjam

Star Member
Jul 10, 2012
162
29
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
hrabee said:
به‌‌ نظر من اداره مهاجرت اجازه نمیده که شکایت کردن به‌‌ صورت یه رویه در بیاد.اگه از این هزینه ای‌که صرف شکایت میشه چیزی هم به‌‌ سی آی‌ سی میرسید شاید فرقی می‌کرد ولی الان اداره مهاجرت مجبور هست کاری رو انجام بده که در حال عادی به‌‌ تعویق مینداخته​

اینم نکته خوبیه اینجوری همه میان شکایت می کنن اداره مهاجرت می ریزه به هم. واسه همین می گم ممکنه پرونده کسایی رو که الان شکایت کنن از صف بکشه بیرون بگه وقتی تکلیف شکایت معلوم شد بعد مدیکال می دیم. تکلیف شکایت هم که معلوم نیست کی مشخص بشه. ممکنه اوضاع بدتر بشه. نمی دونم شاید دارم چرت می گم. اول باید ببینیم جواب ایمیل خانم پیمان رو چی می ده تا بتونیم تصمیم بگیریم

mahtisa

Star Member
Jul 9, 2012
139
16
124
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
Med's Request
June 05,2012
Med's Done....
June 13,2012
[/font][/right]

ماهتیسا جان اگه من جای بچه های مدیکالی بودم اصلا فکر شکایت نمی افتادم، شما دیگه دیر یا زود تا یک ماه دیگه یا یه ذره بیشتر پاس ریکوئست می شین
مشکل ماها هستیم که اوضاع برای ما بدجوری خرابه
[/quote]

واقعا" ناراحتم چه واسه خودم چه بقيه كه منتظر مديكال يا پاس ريكوئست هستن .اخه اين چه وضعيه؟
ما كه مديكال گرفتيم نگرانيم شما كه نگرفتيد نگرانيد. بالاخره اين وضعيت يه جابايدتعيين تكليف بشه؟ همه فرصت هاي زندگيمو دارم از دست ميدم به اميد اينكه همين هفته پاس ريكوئست ميشم كه نميشم شايدم اصلا" نشم هر روز يه اتفاق تازه داره ميفته​
:'( :'( :'( :'( :'(

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
shamloo said:
دقیقاً کجای حرف من تهاجمی هستش؟؟؟
شما ظاهراً خیلی عصبانی هستید! البته اگر به کلمه ظاهراً من اعتراضی ندارید؟! چون تو فضای مجازی من نمی دونم شما واقعاً عصبانی هستید یا نه؟
!!شک داشتن دوستان، به درست یا غلط، ظاهراً به بعضی از افرادی هستش که این ادعا رو کردن نه لزوماً فقط به وکلاشون
شما نوشتید "تو که خودت پروندت آنکاراست ببین چی شده که آنکارا اومده به ایشون که از همه ماها دیرتر اقدام کرده فرتی مدیکال داده" بعد هم پیرسون رو مثال زدید من هم خواستم شما رو آروم کنم بگم از شما و پیرسون دلسوخته تر هم هست

بچه ها یک هفته دیگه باید صبر کنیم هم جواب خانم وکیل بیاد و هم همونجوری که امیری جان گفت دکتر اعلام موضع بکنه و هم ببینیم مدیکالها چجوری خواهد بود

فقط چیزی که من نمی فهمم اینه که این خاک بر سرهای اداره مهاجرت نمی دونند اگه شکایتی ها رو تسریع کنند سیل شکایتها سرازیر می شه و براشون بدتر می شه
داشتن کارشون رو می کردند و مدیکال می دادند، حالا این تمایز قائل نمی شدند چی می شد
سریع به همه و به نوبت مدیکال می دادند چی می شد؟
چرا اینقدر بی فکر هستند؟!؟!؟

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
ki1361 said:
دوستان سلام. من تقریبا 10 روزی نبودم. میشه لطفا اگر زحمتی نیست بگین در این 10 روز چند تا مدیکال و تا چه ماهی مدیکال صادر شده؟ ممنونم

یک سری پاس ریکوئست داشتیم
و فکر کنم سه تا مدیکال که دو تاش جزو بچه های شکایت کرده در تیم لیهی وکیل معروف چینی بودند

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
سرکار خانم/جناب آقای ربیعی عزیز
بطور منطقی من هم با شما هم عقیده هستم، ولی یه نکته خیلی مهم نقشی هست که سیاست بازی می کنه بخصوص وقتی جناح های راست جناح حاکم هستند اینگونه توافقات خیلی علنی تر و ملموس تر دیده میشه.
انجام یک توافق برای رسیدگی به پرونده ها با یک روال غیر منطقی، اتفاقی است که براحتی برای استفاده سیاسی می تونه بیفته!
[/rtl]

hrabee said:
به‌‌ نظر من اداره مهاجرت اجازه نمیده که شکایت کردن به‌‌ صورت یه رویه در بیاد.اگه از این هزینه ای‌که صرف شکایت میشه چیزی هم به‌‌ سی آی‌ سی میرسید شاید فرقی می‌کرد ولی الان اداره مهاجرت مجبور هست کاری رو انجام بده که در حال عادی به‌‌ تعویق مینداخته​

M.Farjam

Star Member
Jul 10, 2012
162
29
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
shamloo said:
دقیقاً کجای حرف من تهاجمی هستش؟؟؟
شما ظاهراً خیلی عصبانی هستید! البته اگر به کلمه ظاهراً من اعتراضی ندارید؟! چون تو فضای مجازی من نمی دونم شما واقعاً عصبانی هستید یا نه؟
در عالمی که ما زندگی می کنیم قطعیت خیلی معنای خاصی نداره، همه چیز از جنس احتمالاته
!!شک داشتن دوستان، به درست یا غلط، ظاهراً به بعضی از افرادی هستش که این ادعا رو کردن نه لزوماً فقط به وکلاشون
شما نوشتید "تو که خودت پروندت آنکاراست ببین چی شده که آنکارا اومده به ایشون که از همه ماها دیرتر اقدام کرده فرتی مدیکال داده" بعد هم پیرسون رو مثال زدید من هم خواستم شما رو آروم کنم بگم از شما و پیرسون دلسوخته تر هم هست

بیخیال حسین جان من اشتباه کردم شما هر چند تا ظاهراً که دلت می خواد بگو. اصلا من عصبانی. من بدبخت بدون مدیکاله شکایت نکرده رو هوا مونده. من ته صفی. اصلا کاش من به دنیا نیومده بودم

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012
به نقل از یکی از بچه های فروم اا

وکیل من که منو تشویق به شکایت کرد و به نفعش نیست میگه کسایی که شکایت کردن خارج از نوبت بررسی نمیشه و شکایت شاید فقط باعث تسریع شده. ضمناً اگه تو لیست کد NOC 2145 اگه نگاه کنید خارج از نوبت هم نبوده تازه از نظر زمانی تاخیر هم داشته. شایان ذکر است رای دادگاه فقط در مورد اونهایی که شکایت کردن نبوده بلکه اداره مهاجرت کانادا را مکلف کرده تا یه تاریخ مشخصی (اکتبر) تکلیف همه 38 رشته ای ها را روشن کنه. لطفاً به لینک مراجعه کنید.
http://www.itc-canada.com/fa/News/Vi...gainst_CIC.htm

mknoori

Full Member
Oct 2, 2010
49
2
Category........
Visa Office......
Ankara
NOC Code......
0311
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
03- 06- 2010
AOR Received.
1st: 20-10-2010 2nd:21-03-2010
File Transfer...
11-06-2012
shamloo said:
خبر مدیکال ایشون رو می تونید تو فروم 38 رشته ایی های آنکارا تو آآ بخونید
mk57
دريافت مدارک 08/06/2010 __ف.ن.اول 25/10/2010__ف.ن.دوم 09/03/2011
in process 9/5/2012 __ noc 7265 __ ielts 5.5__درخواست آپديت 15/05/2012
منبع

خیلی خیلی ممنون جناب شاملوی گرامی.

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
M.Farjam said:

بیخیال حسین جان من اشتباه کردم شما هر چند تا ظاهراً که دلت می خواد بگو. اصلا من عصبانی. من بدبخت بدون مدیکاله شکایت نکرده رو هوا مونده. من ته صفی. اصلا کاش من به دنیا نیومده بودم
خانوم چرا اینقدر ظاهراً ناامید هستید؟ فرض کنید اصلاً هیچ کدوم از این بچه ها شکایت کرده ظاهراً مدیکال نگرفتن! در هر صورت دارن ظاهراً به پرونده هاتون رسیدگی می کنن دیگه
;D ;D ;D ;D ;D
مگر اینکه ظاهراً از این بی عدالتی ناراحت باشید، که همونطور که جسارتاً قبلاً هم گفتم همیشه دنبال حقتون برید ولی در اتفاقات دنیا دنبال عدالت نگردید که ظاهراً خیلی سرخورده میشید
:p :p :p :p :p

M.Farjam

Star Member
Jul 10, 2012
162
29
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
helensalon said:
به نقل از یکی از بچه های فروم اا

وکیل من که منو تشویق به شکایت کرد و به نفعش نیست میگه کسایی که شکایت کردن خارج از نوبت بررسی نمیشه و شکایت شاید فقط باعث تسریع شده. ضمناً اگه تو لیست کد NOC 2145 اگه نگاه کنید خارج از نوبت هم نبوده تازه از نظر زمانی تاخیر هم داشته. شایان ذکر است رای دادگاه فقط در مورد اونهایی که شکایت کردن نبوده بلکه اداره مهاجرت کانادا را مکلف کرده تا یه تاریخ مشخصی (اکتبر) تکلیف همه 38 رشته ای ها را روشن کنه. لطفاً به لینک مراجعه کنید.
http://www.itc-canada.com/fa/News/Vi...gainst_CIC.htm

چرا می گه خارج ار نوبت نبوده؟ جون 2010 خارج ار نوبت نبوده؟ نوامبر 2009 که آپدیت نگرفته چی ؟ اونم که خارج از نوبت بوده. اگه به نوبت باشه باید جولای رو مدیکال بدن نه نوامبر رو
بعدشم وکیلش ایمیل زده گفته تا چند روز دیگه واست مدیکال میاد خب اگه به خاطر شکایت نبوده وکیل از کجا اینو می دونسته؟

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
shamloo said:
خانوم چرا اینقدر ظاهراً ناامید هستید؟ فرض کنید اصلاً هیچ کدوم از این بچه ها شکایت کرده ظاهراً مدیکال نگرفتن! در هر صورت دارن ظاهراً به پرونده هاتون رسیدگی می کنن دیگه
;D ;D ;D ;D ;D
مگر اینکه ظاهراً از این بی عدالتی ناراحت باشید، که همونطور که جسارتاً قبلاً هم گفتم همیشه دنبال حقتون برید ولی در اتفاقات دنیا دنبال عدالت نگردید که ظاهراً خیلی سرخورده میشید

حسین دوستت داریم، البته ظاهرا
:D :D :D :D :D :D :D
بچه های هیئت برای گذروندن این هفته سخت امشب مراسم شادی و مولودی خواهیم داشت
همه آماده باشند

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
Peymanrs said:

حسین دوستت داریم، البته ظاهرا
:D :D :D :D :D :D :D
بچه های هیئت برای گذروندن این هفته سخت امشب مراسم شادی و مولودی خواهیم داشت
همه آماده باشند
;Dشادی و مولودی با حضور بچه های خط مقدمه یا بچه های پشت جبهه هم میان؟

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
عزززززیزم.
چرا انقدر خودتو اذیت میکنی. باور کن درست میشه. حتی اگه شکایتی ها هم زود مدیکال بگیرن بعدش نوبت ماهاست.
با این حجم بالای پرونده هشون اگه نمی خواستن پرونده های ما رو به نتیجه برسونن چرا باید انقدر نیرو و زمان هزینه می کردن که پروسسمون کنن. مثل سیمپلیفایدها میذاشتنمون کنار و خیال خودشون و همه رو راحت ی کردن. یه چند ماه دیگه هم روی این 3 سال صبر کنیم مطمئنم هممون اینجا خوشحال و سرحال پست میذاریم.
[/rtl]

M.Farjam said:

onlynegar

Member
Jul 18, 2012
14
5
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
December 2009
Doc's Request.
February 2010
AOR Received.
March 2010
چند روز پیش تو آآ یکی که تاریخش جولای بود مدیکال گرفت و اعلام کرد که جز شاکیان نبوده...... اگه قراره فقط به شاکیان مدیکال بدن خوب چجوری میشه مدیکال اون آقا یا خانم رو توجیه کرد ؟

M.Farjam

Star Member
Jul 10, 2012
162
29
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
shamloo said:
;D ;D ;D ;D ;D

مشکل دقیقا همین جاست که ظاهراً دارن به پرونده هامون رسیدگی می کنن. باطناً دارن چی کار می کنن خدا می دونه. عدالتم که قربونش برم اصلا دور و بر اداره مهاجرت آفتابی نمی شه. فکر کن داره یه سال می شه پرونده ها رفته ورشو هنوز یه درصدشون هم ویزا نگرفته. این هم نتیجه ظاهراً بررسی کردنه دیگه