+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Peymanrs said:

??? ??? ???من چرا پس آیا؟
:pغزال رو قبول دارم توهم زده! الان هم توهم زده اروپاست
ولی من واقعیم! راستی مهیار آدم فروشی نکن دیگه، قرار شد حاله این شامپو رو سر اون قضیه بگیریم
پس هماهنگ باش

فکر می کنی واقعیتی! از بس جلوی آیینه رفتی به خودت گفتی ملکه ذهنت شده حاجی وایمکس
:p

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
kmahyar said:

از کی شنیدی، رفرنسش کو؟
من اصلا حروف الفبای انگلیسی هم بلد نیستم می خوام زود برم اونجا افسرده بشم، برنامه ریزیمم این که از مهدکودک شروع کنم مثل مگی که پایم قوی بشه

تو انقدر زبون داری که بری اونجا کارت راه می افته
هنوز یادمون نرفته رفتی برای پاچه خواری زبان لهستانی یاد گرفتی بی نوبت به ویزا هم رسیدی

:mad: :mad: :mad: :mad:اصلا من اعتراض دارم، چرا بی نوبت به تو مدیکال و ویزا دادند؟؟؟

بچه ها دکتر چقدر می گیره یک پرونده قضایی بر علیه مهیار توی دادگاه فدرال باز کنه؟
این جیسون کنی هم شورش رو درآورده، به این مهیار که معلوم نیست کامیاره، مهیاره، چرا الکی بی نوبت ویزا داده!؟؟
اصلا من می گم تر.وریـــست هم هست، هـولـو.کاست رو هم انکار کرده

حسین بچه ها رو هماهنگ کن امشب بریم خونه مهیار اینا این ویزاش رو پس بگیریم

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Peymanrs said:

تو انقدر زبون داری که بری اونجا کارت راه می افته
هنوز یادمون نرفته رفتی برای پاچه خواری زبان لهستانی یاد گرفتی بی نوبت به ویزا هم رسیدی

:mad: :mad: :mad: :mad:اصلا من اعتراض دارم، چرا بی نوبت به تو مدیکال و ویزا دادند؟؟؟

بچه ها دکتر چقدر می گیره یک پرونده قضایی بر علیه مهیار توی دادگاه فدرال باز کنه؟
این جیسون کنی هم شورش رو درآورده، به این مهیار که معلوم نیست کامیاره، مهیاره، چرا الکی بی نوبت ویزا داده!؟؟
اصلا من می گم تر.وریـــست هم هست، هـولـو.کاست رو هم انکار کرده

حسین بچه ها رو هماهنگ کن امشب بریم خونه مهیار اینا این ویزاش رو پس بگیریم

می تونم زبان پولسکی هم یاد می گیرم بهتر از توام که حتی معنی اسامی ایرانی هم بلد نیستی
دکترتون که مدرکش جعلی بوده
فدای قد و بالای عمو کنی جونــــــــــــــــــــــم، میدونه کی باید زودتر بره کی نباید بره مثل اونایی که اسمشون پیمان
:-*
پرونده علیه من دیگه نمی تونین باز کنین من کانادایی هستم، وقتی دیپورتت کردن می فهمی با یک کانادایی قدیمی چه جوری حرف بزنی حاج وایمکس
با بچه ها همه امشب بیاین که من بهتون ویزا بدم، برین خوش باشین
وحید امشب مهمون داریم، به بچه های تیم بگو آماده باشن که پذیرایی خوبی بکنیم

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
بچه ها این خبرو بخونین بد نیست
واقعا این کانادایی ها و سر دسته شون این
جان کوچولوی منفور و مزخرف دیگه حالمو به هم میزنن

:mad:واقعا یعنی هیچ نهادی جایی نیست جلوی اینها رو بگیره؟
http://iranto.ca/Fa/index.php/immigration-news/15348-2012-08-22-20-11-34

hrabee

Hero Member
Jan 2, 2012
358
15
Category........
Visa Office......
Ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
15-11-2011
Nomination.....
23-09-2011
Med's Request
23-08-2013
Interview........
22-01-2013
Passport Req..
23-09-2013
LANDED..........
31-10-2013
mercedeh said:
گاهی اوقات یاهو بازی درمیاره ولی امروز مشکل نداشتم
مرسی مرسده جان​

ki1361

Full Member
Jun 7, 2011
25
5
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
21May 2009
Doc's Request.
21Sep 2009
Med's Request
waiting
Passport Req..
waiting
LANDED..........
Toronto
سلام
دوستانی که کیپس گرفتن میشه به من بگین آیا توی جواب کیپس، تاریخ دریافت نامه مدیکال ذکر میشه؟؟

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
ki1361 said:
سلام
دوستانی که کیپس گرفتن میشه به من بگین آیا توی جواب کیپس، تاریخ دریافت نامه مدیکال ذکر میشه؟؟

خیر، تاریخ بررسی های بعدی ذکر میشه هیچ چیزی مبنی بر تاریخ قطعی مراحل بعدی وجود نداره

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
kmahyar said:

حاج وایمکس در انتظار مدیکال
:p :p :p

بنا بر تصاویر اخذ شده در سیستمهای ماهو.اره ای اتحادیه اروپا برخی از احساسات مردم در جریانهای مختلف سوء استفاده کردند و بدنبال مقاصد شخصی بودند
اتحادـیه اروپا مقرر داشته هویت واقعی این ملعوین تاریخ را یکبار برای همیشه مشخص کنه

به یکی از این تصاویر دقت کنید
پخش اعتـــرا.فات تلویزیونی این افراد نیز بزودی در همه شبکه ها آغاز خواهد شد

شما یک رسانه اید

هر کس این عکس رو به 100 نفر تا 10 دقیقه دیگه نرسونه بعد از 40 روز دیسیِزن مید می شه و خونه شون توسط زلزله ای سخت داغون خواهد شد

و الجهاد فی سبیل اله و اله مع الصابرین و لعن اله هو الذی یتقلب فی الامور المهاجرت و یعلم الزبان الهستانی فی التسریع اخذ ویزا خارج النوبت
و ما ادراک سیچوایشن ینتشر الحقایق حتی یخترج المهیار الملعون فی الدیار الکانادا

vartig

Star Member
Jul 18, 2012
112
18
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
31-12-2009
AOR Received.
01-06-2010
File Transfer...
14-12-2011
qorashi said:
بچه ها، می خوام سرتون رو درد بیارم. راستش مثل خر تو گل موندم و نمی دونم چیکار کنم. خدار و شکر می کنم که تو جمع صمیمی شما احساس خوبی دارم و حس می کنم می تونم باهاتون حرف بزنم و راهنمائی بخوام. ممنون میشم اگه در مورد چیرهایی که می نویسم نظراتتون رو بگید بهم. برام مهمه بدونم اگه خود شما ها جای من بودین چیکار می کردین. نظرات ارزشمندتون واقعاً میتونه تو شرایطی که هستم کمک کنه تا شاید بتونم تصمیم درستی بگیرم و کمی از استرس هام کم بشه.
همونطور که فکر کنم همتون بدونید من الان برای کارم تو یه شهر دور افتاده هستم. از طرفی با توجه به اینکه دو ماهی هست که مدیکال رو هم دادم، اگه خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد قاعدتا باید تا 10-9 ماه دیگه رفتی باشم. مشکل اساسی من اینه که الا اینجایی که هستم بمونم یا اینکه ول کنم و برگردم تهران... دلایلی که برای موندن یا اومدن دارم هم اینهاست:

:دلایل اومدن تهران
1- کلاس زبان برای خانمم. قابل ذکر اینکه زبان خانمم خیلی ضعیفه و یکی از چیزهایی که بهش فکر می کنیم اینه که تو چند ماه با کلاس های فشرده یکم تقویتش کنیم تا اونجا کارمون راحت تر باشه.
2- کار روی چند تا پروژه ریسرچ برای اینکه بتونم مقاله جور کنم تا شاید اونجا بعد از گذروندن امتحانات، تو گرفتن پذیرش رزیدنتی مجدد، کمکی برام باشه.
3- دیگه نمی تونم اینجا رو تحمل کنم و از اینجا بودن عذاب می کشم.
4- خطرات رفت و آمد ماهیانه
5- تو ماه های آخر بیشتر کنار خانواده باشیم.

:دلایل موندن تو همین خراب شده
1- تهران خونه ندارم، خونه گرفتن برای چندماه هم خیلی راحت نیست و درد سر اساس کشی و ... هم که جای خود. البته دارم مخ خانم رو می زنم که اگه راضی بشه چند ماهی پیش برادر و خواهرم بمونیم.
2- تو تهران با چند برابر شدن حجم کار، درآمدم کمتر از نصف و حتی تا یک سوم اینجا کاهش پیدا می کنه. ضمن اینکه درآمد تهران رو مجبورم تقریباً همش رو خرج زندگی کنم بخصوص اگه مجبور به خونه گرفتن هم باشم. ولی درآمد این خراب شده با حجم کار کمتر چند برابره و بیش از نود درصدش رو هم پس انداز می کنم.
شاید به نظرتون این چیزایی که نوشتم خیلی مسخره بیاد اما واقعا نمی تونم تصمیم بگیرم و بدجوری گیر کردم. تو این چند سال زندگیم کلا رو هوا بوده و به خاطر این قضیه مهاجرت هیچ تصمیم درستی نتونستم بگیرم و خیلی از فرصت هایی رو که شاید می تونستن برام عالی باشن از دست دادم. هرچند این مورد ممکنه خیلی مشکل جدی ای نباشه ولی باور کنید انقدر زندگی تو بلاتکلیفی دیوونم کرده که حد نداره. خوشحال میشم راهنمایی کنید که اگه جای من بودید چه می کردید.
مخلص همتون هم هستم...

با عرض سلام و تبريک روز پزشک ديروز به شما و ديگر همکار گرامي نظر خودم را احتراما" اعلام مي کنم
1- به هيچ وجه پيشنهاد زندگي مشترک با خواهر و برادر و مادر و ... را نمي کنم همين چند ماه آخر را هم مثل آدم زندگي کني بهتره تا اينکه ...
البته کاملا به ارتباط با اطرافيان داره ولي اين نظر من بود
2- من نمي دونم شما کجا زندگي مي کنيد ولي کلاس زبان را بهانه نکنيد کلي سی دی آموزشي و اين چيزاها هست
بخريد با هم بشينيد کار کنيد - حتي مي تونيد تو خونه با هم تمرين کنيد - با هم حرف بزنيد و ....
3- از آنجا که 90% اونجا پس انداز داريد و با توجه به اينکه در کانادا بيشتر از اينجا به پول نياز خواهيد داشت فکر مي کنم تهران آمدن زياد جالب نباشد
4- موارد 3و4و5 شما کاملا شخصي است در مواردي آدم مجبور مي شود خيلي چيزها را زير پا بگذارد براي زندگي بهتر (مثلا همين رفتم ماها از اين خراب شده)
موفق و پيروز باشيد
5- مثايل مربوط به تهران - دخل و خرج - خانه و هم که داستانهاي خودش را داره

کاملا نظر شخصي بود دکتر جان

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
Peymanrs said:

بنا بر تصاویر اخذ شده در سیستمهای ماهو.اره ای اتحادیه اروپا برخی از احساسات مردم در جریانهای مختلف سوء استفاده کردند و بدنبال مقاصد شخصی بودند
اتحادـیه اروپا مقرر داشته هویت واقعی این ملعوین تاریخ را یکبار برای همیشه مشخص کنه

به یکی از این تصاویر دقت کنید
پخش اعتـــرا.فات تلویزیونی این افراد نیز بزودی در همه شبکه ها آغاز خواهد شد

شما یک رسانه اید

هر کس این عکس رو به 100 نفر تا 10 دقیقه دیگه نرسونه بعد از 40 روز دیسیِزن مید می شه و خونه شون توسط زلزله ای سخت داغون خواهد شد

و الجهاد فی سبیل اله و اله مع الصابرین و لعن اله هو الذی یتقلب فی الامور المهاجرت و یعلم الزبان الهستانی فی التسریع اخذ ویزا خارج النوبت
و ما ادراک سیچوایشن ینتشر الحقایق حتی یخترج المهیار الملعون فی الدیار الکانادا

البنشین تا النوبتونو برسونه، که شایدتون بیادتانه

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
kmahyar said:

البنشین تا النوبتونو برسونه، که شایدتون بیادتانه

مهیار بگذریم، نگفته بودی کچل هستی!!؟
دماغت رو هم عمل کن، با این دماغ آبروی هر چی ایرانی رو می بری اونجا

vartig

Star Member
Jul 18, 2012
112
18
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
31-12-2009
AOR Received.
01-06-2010
File Transfer...
14-12-2011
kmahyar said:

دکتر جان زورکی موندی اونجا عزیزم پاشو بیا تهران همه ماهارم سر کار نذار قربونت
دلت تنگ شده چرا اخه خودتو و خانوادتو اذیت می کنی، نگران نباش

يکي نيست بگه تو که ويزا داري پاشو برو همه ماهارم سر کار نذار قربونت
:p :p ;D :D

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
Peymanrs said:

مهیار بگذریم، نگفته بودی کچل هستی!!؟
دماغت رو هم عمل کن، با این دماغ آبروی هر چی ایرانی رو می بری اونجا

نترس عزیزم، اگه عکسمو که ببینی و مدل موهامو خجالت میکشی که دیر رسیدی بهت چیزی ندادن
اگه نمی دونی در جریان باش که من همه چیم از بهترن نوع هست نه مثل بعضی چربی اضافی دارم و نه کچلم و نه چیزای دیگه
فعلا که هر کسی دیده خوشش اومده خارج از نوبت کارمو راه انداخته، مثل عمو کنی جون و بروبچ پولسکی

vartig

Star Member
Jul 18, 2012
112
18
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
31-12-2009
AOR Received.
01-06-2010
File Transfer...
14-12-2011
saeedCan said:
حالا با این جواب شما، میتوانم نظرم را بگویم: یا همانطور زندگی کنید که انگار قصد مهاجرت ندارید ، و یا همانطور زندگی کنید که انگار یکی دو ماه بیشتر در ایران نخواهید ماند. حالت بینابین شما را آشفته تر میکند.

آفرين نميشه هر دو را انجام داد