+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

Mehran23

Star Member
Jul 20, 2012
155
26
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
2121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
20-07-2011
AOR Received.
27-07-2011
Med's Request
22-02-2012
Med's Done....
01-03-2012
Passport Req..
04-09-2012
امروز ورشو تعطيل بوده خدا كنه فردا شنگول بيان سر و كار و بزنن تو گوش كلي مديكالو پاس ركوست. البته اگه از ايرانيا داستان بين التعطيلين رو ياد نگرفته باشن​
;)

Tara55

Star Member
Jul 27, 2012
78
9
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
26/10/2009
File Transfer...
12/12/2011
kmahyar said:
WARSAW-VISA OFFICE

Federal Persons pending...14980

Federal...Persons pending:
Pre-C50 Backlog ... 2694
FSW : MI-1 ... 10181خ
FSW : MI-2 ... 1543
FSW : MI-3 ... 562
Total...14980

All Destinations...Persons pending...15004

Inventory - For Processing...Cases pending...5709

Federal...Cases pending:
Pre-C50 Backlog ... 863
FSW : MI-1 ... 4029
FSW : MI-2 ... 598
FSW : MI-3 ... 219
Total...5709

CIC 2012 Permanent Resident Visa Targets FSW-WARSAW...3460

پیمان جان
اولا آمار این جدول در بعضی جمع اعداد مشکل داره، که واقعا دستشون درد نکنه مگه اینارو کامپیوتر جمع نمیزنه که بعضی هاش درسته بعضی هاش نه
آمارشون به هیچ وجه با ظرفیتشون درست در نمیاد، چون اگه دقت کنید کلا اگر این وضع پرونده هاشون توی ورشو باشه که خیلی اوضاع خرابه
اگر ظرفیت ویزا رو 2 برابر بکنن برای امسال و سال بعد هم همین روند رو ادامه بدن مشکل حل میشه ولی با فیدبک اداره مهاجرت در سالهای پیش معلوم نیست بتونن چون قبلا هم از پسش در نیومدن
اداره مهاجرت کانادا حتی نتونسته پرونده های 2011 رو اوکی کنه
ولی این لینک تعداد ویزاها یک مشکل اساسی داره، اگه دقت کنید بعضی کتگوری ها داخلش نیست برای همین نمیشه روی تعداد ویزاهاشون حساب کرد
بنظر من اگر اینجوری بخوان مدیکال بدن با این سهمیه ویزایی که میگن 2013 تموم بشو نیست ولی یک کم صبر کنیم ببینیم توی ماه سپتامبر که همشون سرکارن و بهونه ای ندارن روند چجوری میشه
مهيار جان اين اعداد براي چه محدوده زماني هست ازمارچ٢٠٠٩كه متوقف شديم تا جون ٢٠١٠ ؟ا ٣٨تاييها تا چه تاريخي(مبنا فرستادن مدارك به سيدني)اينپراسس شدن؟يعني تا حالا حدود ٤٠٪از ماها ٤٠٢٩تااز١٠١٨١اينپراسس شديم ؟الان به جدول ٣٨تايي دسترسي ندارم ولي فكر كنم تامارچ ٢٠١٠ اينپراسسند ؟!يعني ٣ماه اخر ٣٨تايي ٦٠٠٠پروندست؟؟با همه اين ابهاماتي كه منو گيج كرده فكر ميكنين من بيچاره كه برا جون ٢٠١٣بليط خريدم و تاريخم اكتبر ٢٠٠٩هست به پروازم ميرسم يا بهتره كنسلش كنم؟!؟!
شايد هم تاريخ اعلام اين امار مال اوايل شروع كار جدي ورشوست ؟

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Tara55 said:
مهيار جان اين اعداد براي چه محدوده زماني هست ازمارچ٢٠٠٩كه متوقف شديم تا جون ٢٠١٠ ؟مثلا ٣٨تاييها تا چه تاريخي(مبنا فرستادن مدارك به سيدني)اينپراسس شدن؟يعني تا حالا حدود ٤٠٪از ماها ٤٠٢٩تااز١٠١٨١اينپراسس شديم ؟الان به جدول ٣٨تايي دسترسي ندارم ولي فكر كنم تا فوريه و مارچ ٢٠١٠ اينپراسسند ؟!يعني يعني ٤ماه اخر ٣٨تايي ٦٠٠٠پروندست؟؟با همه اين ابهاماتي كه منو گيج كرده فكر ميكنين من بيچاره كه برا جون ٢٠١٣بليط خريدم و تاريخم اكتبر ٢٠٠٩هست به پروازم ميرسم يا بهتره كنسلش كنم؟!؟!

میشه April 08, 2012 طبق تاریخهای جدول که درش دیده میشه مربوط به بازه زمانی خاصی نیست طبق همون تاریخ اولیه قوانین میشه، تاریخ آپدیت فایل مربوط به
کل تعداد بک لاگ گروه 38 تایی ها 4029 پرونده هست که میشه 10181 نفر، اکثر بچه ها اینپراسس هستن
نه، شما به بلیط فعلا دست نزنید چیزی نشده که هنوز

mknoori

Full Member
Oct 2, 2010
49
2
Category........
Visa Office......
Ankara
NOC Code......
0311
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
03- 06- 2010
AOR Received.
1st: 20-10-2010 2nd:21-03-2010
File Transfer...
11-06-2012
kmahyar said:

شما لطف دارین
ببینید ویزا افیس آنکارا با بقیه قابل مقایسه نیست چون تازه شروع بکار کرده، اگر پرونده های افراد قدیمی مثل پیرسون و اوایل 2009 به مدیکال برسن ظرف چند ماه آینده شک نکنید شما خیلی زودتر از موقع مدیکال می گیرید فعلا دارن مثل استادی که نبوده برگه های دانشجوها تصحیح کنه عمل می کنن
همینکه در اولین گام ورودش بد ظاهر شده و نامنظم و بی تجربه، مطمئن باشید یک فکری به حالش می کنن که نکنه سیستم زیر سوال بره

خیلی خیلی از پاسختون ممنونم 1+

maryamm

Star Member
Jul 29, 2012
67
9
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
April-15-2009
Doc's Request.
May-5-2009
AOR Received.
September-2-2009
File Transfer...
December-01-2011
Med's Request
June-14-2012
Med's Done....
June-23-2012
Passport Req..
Sep-10-2012
LANDED..........
Vancouver
Pani85 said:
مریم جان این تاپیک که کلاسه شده نیست مثل اون فروم قبلی
راحت باش عزیز. میبینی بچه ها از همه چی مینویسن
من این وبلاگها رو میشناسم و بهشون اعتماد دارم
http://12shahrivary.persianblog.ir/
http://roozhayebehtar.persianblog.ir/
موفق باشی
ممنون عزیزم.​

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver

مهیار جان از وقتی که برای ماها می ذاری خیلی خیلی ممنونم، طبق معمول 168 ساعت دیگه (راستی 168 ساعت یعنی 7 روز)ا
استدلالهات از نظر من 100% منطقی بود فقط یک چیز هم من اضافه کنم
با این چیزهایی که گفتی اکثر ویزا آفیسها تا یکسال یا حداکثر یکسال و نیم دیگه از دست بکلاگ کلا خلاص می شند (همون پایان 2013 مه وزیر گفته بود) بغیر از ورشو که بیشتر از اینها خواهد بود
وزیر قراره بزودی اجرا بشه Fast Track طرح
خوب با این اوضاع نمی شه همه دنیا در گیر پروسه جدید بشند و ورشو همچنان در حال کارهای ما باشه و متقاضیان طرح جدید رو نگه داره و یک بکلاگ جدید ایجاد بشه
نکته دیگه هم اینه که اگر یک مقدار کمی به ورشو ظرفیت بدند بکلاگ ورشو هم تموم می شه و وزیر می تونه با افتخار بگه با حذف سیمپلیفایدها و مدیریت بقیه متقاضیان تونسته بکلاگ رو تموم کنه و اینطوری از حجم فشارها کم کنه

kmahyar said:

با توجه به جمع کل تعداد ویزاهای اسکیل ورکر که 61000 در کل جهان برای سال 2012 هست من اعداد افرادی که برای پروسس انتخاب شدن رو در جدول تحلیل کردم
یعنی افرادی مثل همه شماها که حداقل اینپراسس هستید و توی این راه بعضی ها حذف میشن و اکثر شماها به ویزا ختم خواهید شد
با توجه به این چند ویزا افیسی که من تحلیل کردم، وضعیت ویزا افیس ورشو از همه بدتر هست، دقت کنید از لحاظ آمار چون مشخص هست دمشق اکثر پرونده هارو برای ورشو فرستاده

:با توجه به چند مسئله زیر من آینده خوبی رو برای سرعت و وضعیت پرونده دوستان در ورشو پیش بینی می کنم
اگه دقت کنید پرونده همه ما 2 سال توی دمشق خاک خورده بود و از زمانیکه اومده دست ورشو یعنی دسامبر 2011، استارت خورد*
ویزا افیس ورشو ظرف مدت بسیار کوتاهی اکثر بچه هارو برای ادامه پروسه انتخاب کرد که میشه همون اینپراسس خودمون*
چون مدت انتخاب کیس ها کوتاه بود و بعدش اومدن بچه های قبل 2008 رو ریفاند کردن نشون میده می خواستن بدونن چقدر پرونده همه جا دارن و چه برنامه ای نیاز هست*
ویزا افیس ورشو که در مدت کوتاهی تونسته بررسی اولیه پرونده ها ور انجام بده پس بسیار قدرتمند هست اگر با سرعت شروع بررسی اولیه پرونده پیش بره*
با توجه صحبتهای وزیر برای تغییر اساسی در قوانین مهاجرتی و ایجاد قانون جدید، باید یک آمار خوبی از اولین طرح قانون خودش ارائه بده پس ناچار هست بررسی رو با آمار مطلوبی به پایان برسونه*
نکته: چون فقط ویزا افیس ورشو هست که بار زیادی داره، بقیه ویزا افیس ها وظیفه کمتری دارن و زمان اعلام هرگونه آماری از اداره مهاجرت کل پرونده های دنیا در نظر گرفته می شه آمار ورشو شاید خیلی به چشم نیاد چون در کل سرشکن میشه

با توجه به وضعیت ویزا افیس ورشو اگر با همین وضعیت پیش بره بعید هست سر موقع مقرر وعده وزیر بتونه کل بک لاگ رو جمع کنه مگر تغییرات داشته باشه که شامل بالا بردن سهمیه ویزای امسال و تعداد مدیکالهای زیاد بشه، با توجه به اینکه ویزا افیس ورشو برای رسوندن ویزا باید از آنکارا کمک بگیره پس کمی دچار مشکل شده

من کلیه این تحلیل ها و آمارها رو از روی همون دو سایتی که براتون گذاشتم تحلیل کردم، هیچکدوم تحلیل های من وحی نیست ولی با توجه به رفرنسهایی که دارم بنظر خودم درست بوده و رفرنسی هم که حسین جان داد با حرف من تناقضی نداشته

utab

Star Member
Jul 16, 2012
133
36
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-06-2009
Doc's Request.
13-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
Waiting
مهیار عزیز
از اینکه هنوز دوستانتان را فراموش نفرموده اید، بسیار سپاسگزارم و از این همه وقت و زمانی که برای تحلیل وضعیت ویزا آفیس های مختلف در این تاپیک بکار می بندید بسیار متشکرم، بر خود می بالم و افتخار می کنم که اینچنین دوستانی را در کنار خود داریم و دوستی را به معنای واقعی ذخیره می سازیم
مهیار عزیز، بسیاری بودند که ویزایشان را گرفتند و با خداحافظی و بی خداحافظی، اپلای ابرود را ترک کردند و پشت سرشان را نیز نگاه نکردند و حتی نکته ای را برای دوستان پس از لندینگ در کانادا ارائه ندادند
من هم در این تاپیک و هم در تاپیک پاکستانی ها افراد مثل شما را بسیار انگشت شمار دیدم و این یک هنر است که بایستی قدر آنرا بدانید و بر این اصل، توانمندی های خود را افزایش داده و حاصل آنرا که موفقیت است کسب نمایید. باز هم حس همکاریتان را تقدیر می کنم

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Peymanrs said:

مهیار جان از وقتی که برای ماها می ذاری خیلی خیلی ممنونم، طبق معمول 168 ساعت دیگه (راستی 168 ساعت یعنی 7 روز)ا
استدلالهات از نظر من 100% منطقی بود فقط یک چیز هم من اضافه کنم
با این چیزهایی که گفتی اکثر ویزا آفیسها تا یکسال یا حداکثر یکسال و نیم دیگه از دست بکلاگ کلا خلاص می شند (همون پایان 2013 مه وزیر گفته بود) بغیر از ورشو که بیشتر از اینها خواهد بود
وزیر قراره بزودی اجرا بشه Fast Track طرح
خوب با این اوضاع نمی شه همه دنیا در گیر پروسه جدید بشند و ورشو همچنان در حال کارهای ما باشه و متقاضیان طرح جدید رو نگه داره و یک بکلاگ جدید ایجاد بشه
نکته دیگه هم اینه که اگر یک مقدار کمی به ورشو ظرفیت بدند بکلاگ ورشو هم تموم می شه و وزیر می تونه با افتخار بگه با حذف سیمپلیفایدها و مدیریت بقیه متقاضیان تونسته بکلاگ رو تموم کنه و اینطوری از حجم فشارها کم کنه

:من باهات موافقم ولی این مطالبی که میگم باید در نظر گرفته بشه که به صحبت من در مورد خوب بودن عملکرد ورشو پی ببریم
ویزا افیس ورشو بسیار توانمند هست چون در ظرف مدت کوتاهی بررسی اولیه همه پرونده هارو تموم کرده*
اگر قانون جدید بیاد با توجه به کشورهایی که ویزا افیسشون ورشو هست افراد بسیار کمی می تونن وارد پروسه مهاجرت بشن، پس ورشو سرعتشو در بک لاگ کم نمی تونه بکنه*
یکی از بهترین تصمیم های اداره مهاجرت در رابطه با پرونده های همه ما این بوده که اونها رو فرستاده ورشو، یعنی تنها تصمیم درستی که گرفتن این بوده*
با توجه به سوابق ورشو، احتمال افزایش سهمیه ویزاش زیاد هست*

Hassan57

Star Member
Aug 13, 2012
80
5
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Dec. 2009
File Transfer...
Dec. 2011
Med's Request
05 June 2012
Passport Req..
12 Sep. 2012
VISA ISSUED...
Waiting
LANDED..........
Ottawa
mahtisa said:
بابا بزرگتر اينا، حاجيشون ، مهيارشون كسي نيست اين مايه ننگ هاي هيئتشون رو جمع كنه؟؟؟؟؟

Mahtisa سلام
تاریخ دریافت نامه مدیکال شما با ما یکی هستش، شما درخواست ارسال کپی پاسپورت دریافت کردین​
؟

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
utab said:
مهیار عزیز
از اینکه هنوز دوستانتان را فراموش نفرموده اید، بسیار سپاسگزارم و از این همه وقت و زمانی که برای تحلیل وضعیت ویزا آفیس های مختلف در این تاپیک بکار می بندید بسیار متشکرم، بر خود می بالم و افتخار می کنم که اینچنین دوستانی را در کنار خود داریم و دوستی را به معنای واقعی ذخیره می سازیم
مهیار عزیز، بسیاری بودند که ویزایشان را گرفتند و با خداحافظی و بی خداحافظی، اپلای ابرود را ترک کردند و پشت سرشان را نیز نگاه نکردند و حتی نکته ای را برای دوستان پس از لندینگ در کانادا ارائه ندادند
من هم در این تاپیک و هم در تاپیک پاکستانی ها افراد مثل شما را بسیار انگشت شمار دیدم و این یک هنر است که بایستی قدر آنرا بدانید و بر این اصل، توانمندی های خود را افزایش داده و حاصل آنرا که موفقیت است کسب نمایید. باز هم حس همکاریتان را تقدیر می کنم

شما لطف داری یوتب جان
من هم یکی از شماها بودم و هستم، وقتی یکی از بچه ها میگه به دلیل منابع مالی محدود نمی تونم پذیرش تحصیلی بگیرم چون به مشکل بر می خورم من کاملا درک میکنم چی میگه و یا هر مطلب دیگه
یک درخت می تواند آغاز یک جنگل باشد

utab

Star Member
Jul 16, 2012
133
36
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-06-2009
Doc's Request.
13-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
Waiting
دوستان و همراهان عزیز
در یک نگاه گذرا به برخوردهایی که در این برهه ... ساله به نسل جوان شده، به عمق فاجعه بسیار آسان می توان پی برد و نگاه توهین آمیز به انسان ایرانی به روزمره گی تبدیل شده است و همه را در یک تریشولد بحرانی قرار داده است
حاصل بی اعتمادی و ندادن بها به نسل آریایی را شاید از 2500 سال گذشته بتوان ردیابی کرد و نماد آنرا نسلی است که ارزش ها را برایش تعریف می کنند و راه را بر او می بنددند و بیراهه را برایش نمودار می سازند
من از مژگان عزیز به دلیل توهینی که به این جمع شد، گله ای ندارم و ایشان را از خود و بلکه آینه ای از خود می دانم و بر این موضوع واقفم که اوج بحران را همه ما نه اینکه لمس بلکه درد می کشیم و عصبانیت خود به خود یک فیدبک نرمال از این فرآیند می دانم و چاره ای جز تحمل را برایش متصور نیستم
گاهی اوقات به مشکلاتی که در اپلای ابرود از پی بعضی ناهنجارها و ناملایمات پیش می آمد فکر می کنم و چقدر دردناک بود که شاهد برخوردهای احساسی و اضطرابی بودیم و شکر خدا را که در این تاپیک، به یک نوع بلوغ و تحمل مثبت رسیده ایم و اجازه حضور و رشد دیگر ایده ها و خصوصا از نوع مخالفش داده ایم و هر کس بنا بر اعتقاداتش مطلبی را بیان میکند و دیگران آنرا یا می پذیرند و یا خیر و به هر صورت کسی به دنبال جنگ و دعوا روان نمیشود و بلکه یا نظر مخالفش را بیان می کند و یا اینکه یک مهر منفی بر آن مطلب می کوبد... همین
من یک مثال کوچک رابیان میکنم و آن اینکه شما از هر گروه و مذهبی باشید در انتخاب نوع موسیقی خود به دنبال یک شخصیت می گردید که با شما ارتباط برقرار سازد و از گوش دادن به آن نت ها و آواها لذت را برای شما مهیا سازد... آیا این نوع موسیقی تنها به یک نفر و یا گروه منتهی میشود؟ آیا بیشتر ما ها از صدای دلنواز استاد شجریان لذت نمی بریم و آیا حاضریم که در مراسم عروسی صدای ایشان روح بخش مراسم ما باشد؟ این یک تکثر در احساسات ماست که هر آن در انسانهای مختلف، متفاوت و متعدد است... من که از صدای استاد روحم به پرواز می آید در لحظاتی دیگر و اوقاتی دیگر صدای آشنای عباس قادری مرا تسکین و شاد می سازد و در لحظاتی دیگر صوت دلنشین عبدالصمد عبدالباسط را پرواز دهنده روحم می دانم
من از گذاشتن پستی که از علت مهاجرت شما سئوال نموده بودم، تنها و تنها یک هدف اصلی داشتم و خوشبختانه نتایج برایم رضایت بخش بود و آن اینکه می خواستم آستانه تحمل دوستان را محکی زده باشم و خوشبختانه دریافتم که واقعا بسیاری از دوستان دمکراسی را به معنای واقعی تمرین کرده اند و یا در حال لمس آن هستند و از این پیش آمد بسیار خوشحال شدم ... حال اینکه غزال عزیز از بعضی که به او منفی داده بودند، نگران و دلگیر بود
مژگان عزیز به جمع ما خوش آمدی و خوشحال می شویم که باز هم با ما باشی و دوستی را برایمان نقاشی کنی و انرژی خشم را در راه محبت بکار گیری
اینجا هیات دوستداران محبت و شادی به راه است و در کنار آن و به وقت آن، هر کمکی و هر اطلاعاتی که بخواهی برایت مهیا می سازند
این گوی و این میدان
با سپاس و احترام فراوان

Hassan57

Star Member
Aug 13, 2012
80
5
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Dec. 2009
File Transfer...
Dec. 2011
Med's Request
05 June 2012
Passport Req..
12 Sep. 2012
VISA ISSUED...
Waiting
LANDED..........
Ottawa
maryamm said:
ممنون عزیزم.​

Maryamm سلام
تاریخ نامه مدیکال ما خیلی نزدیک به تاریخ مدیکال شماست، شما نامه ارسال کپی پاسپورت دریافت کردین؟​

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
utab said:
[size=12pt]دوستان و همراهان عزیز
در یک نگاه گذرا به برخوردهایی که در این برهه ... ساله به نسل جوان شده، به عمق فاجعه بسیار آسان می توان پی برد و نگاه توهین آمیز به انسان ایرانی به روزمره گی تبدیل شده است و همه را در یک تریشولد بحرانی قرار داده است
حاصل بی اعتمادی و ندادن بها به نسل آریایی را شاید از 2500 سال گذشته بتوان ردیابی کرد و نماد آنرا نسلی است که ارزش ها را برایش تعریف می کنند و راه را بر او می بنددند و بیراهه را برایش نمودار می سازند
من از مژگان عزیز به دلیل توهینی که به این جمع شد، گله ای ندارم و ایشان را از خود و بلکه آینه ای از خود می دانم و بر این موضوع واقفم که اوج بحران را همه ما نه اینکه لمس بلکه درد می کشیم و عصبانیت خود به خود یک فیدبک نرمال از این فرآیند می دانم و چاره ای جز تحمل را برایش متصور نیستم

مرسی یوتاب جان
مثل همیشه سنگین و مودبانه و مستدل
+1

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
utab said:
دوستان و همراهان عزیز
...
با سپاس و احترام فراوان

+1
همیشه دشمنانت را ببخش ، هیچ چیز بیش از این آنها را ناراحت نمی کند
(Oscar Wilde)

maryamm

Star Member
Jul 29, 2012
67
9
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
April-15-2009
Doc's Request.
May-5-2009
AOR Received.
September-2-2009
File Transfer...
December-01-2011
Med's Request
June-14-2012
Med's Done....
June-23-2012
Passport Req..
Sep-10-2012
LANDED..........
Vancouver
Hassan57 said:

Maryamm سلام
تاریخ نامه مدیکال ما خیلی نزدیک به تاریخ مدیکال شماست، شما نامه ارسال کپی پاسپورت دریافت کردین؟​
سلام بله من هفته پیش ایمیلشو گرفتم ولی هنوز نفرستادم:(