+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

ramin_320

Star Member
Jun 26, 2012
139
30
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
April 22, 2009
AOR Received.
September 14, 2009
File Transfer...
December 1, 2011
Med's Request
June 25, 2012
Med's Done....
July 8, 2012
LANDED..........
AB
Pani85 said:
سلام مریم عزیز. ممنون از محبتت. همگی مون اینجا هم سر میزنیم. شما هم سلامت باشی
:D راست میگه​

Afshinshailin

Star Member
Nov 4, 2011
51
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
March 19, 2009
Doc's Request.
April 2, 2009
AOR Received.
August 1, 2009
File Transfer...
Dec. 1, 2011
Med's Request
May 31, 2012
Med's Done....
June 13, 2012
Passport Req..
Nov. 2012
VISA ISSUED...
Dec.2012
Hi Dear Dr. Qurashi

I kindly inform you that sth. Happend to forum and any link isnt working even I didnt mangage to refresh or open any page.
Kind Regards,
Afshin

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012
بچه ها چرا مهاجر کانادا رو نمیتونم امروز باز کنم؟همش ارور میده.مشکلی پیش اومده؟شما هم مثل من نمیتونین وارد بشین؟

Arman1340

Star Member
Jul 17, 2012
128
25
124
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
20-04-2009
AOR Received.
15-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
25-06-2012
Med's Done....
16-07-2012
Passport Req..
Waiting
LANDED..........
Toronto:june-2013
helensalon said:
بچه ها چرا مهاجر کانادا رو نمیتونم امروز باز کنم؟همش ارور میده.مشکلی پیش اومده؟شما هم مثل من نمیتونین وارد بشین؟

منهم نميتونم برم

hamed.

Hero Member
Feb 15, 2012
291
41
تهران
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-05-2009
Doc's Request.
15-05-2009
AOR Received.
01-06-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
01-08-2012
LANDED..........
BC
helensalon said:
سلام
مثل اینکه ایراد از سرور ه
فروم مشکلی نداره​

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012
hamed. said:
سلام
مثل اینکه ایراد از سرور ه
فروم مشکلی نداره​

خوب شد گفتین
فکر کردم شما لومون دادین
;D

hamed.

Hero Member
Feb 15, 2012
291
41
تهران
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-05-2009
Doc's Request.
15-05-2009
AOR Received.
01-06-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
01-08-2012
LANDED..........
BC
helensalon said:

خوب شد گفتین
فکر کردم شما لومون دادین
خوشحالم کردی
بالاخره یکی حساب برد​

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012
hamed. said:
خوشحالم کردی
بالاخره یکی حساب برد​

الان میرم چادرم و سرم میکنم به خدا

بالاخره دوستای ناباب و اینا باعث شدن
:'( :'(

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
شرکتی که هاست رو ازشون گرفتم ایمیل زده میگه داریم سرورها رو عوض میکنیم واسه همین چند ساعتی سایت قطع میشه. خلاصه ببخشید حسابی. این از اون ایرادهایی هست که کلا از دست ما خارجه. طبق قولی که دادن باید به زودی مشکل برطرف بشه

titi_lotfi

Hero Member
Jul 16, 2012
771
36
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-04-2009
Doc's Request.
11-08-2009
File Transfer...
1-12-2011
Med's Request
11-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
خوبه که ما اینجا رو داریم که همچین روزهایی بیایم دوباره اینجا

سلاااااااااااااااااممممممممممممممم

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012

بچه ها مهاجر کانادا درست شد
:-* :-* :-* :-* :-*

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..

سلام دوستان

این حدود یه هفته ای که گذشت اونقدر آرامش و راحتی و تنفس هوای تمییز کانادا هیجان انگیز بود که
نتونستم ازش نگم. زندگی هم با کمال زیبایی و با برنامه ریزی های دقیقمون جریان داره
سعی میکنیم از همین اول راه درست رو بریم و هی این شاخ اون شاخ نپریم چون تجربه دوستان قدیمی نشون داده
در غیر اینصورت ممکنه راه تا رسیدن به هدف اصلی کاری و شغلی دلخواه طولانی تر بشه

خلاصه اینکه شرایط به بهترین نحو در حال گذره و خوشحالم که بعد از اینهمه انتظار بالاخره به هدفم رسیدم :)

در مورد اون نقل قول از تیم لیهی هم دیدم تو وبلاگها و فرومها عکس العمل های مختلفی هستن هم موافق هم مخالف
خب طبیعیه طرز فکر همه و نوع دید همه مثل هم نیست علاوه بر اون این موضوع مهاجرت و هدف رفتن درجه اهمیتش برای
همه یکی نیست و کسانی که این هدف براشون خیلی خیلی مهمه از هیچ تلاش و هزینه ای ابا ندارن
هر چند از نظر بعضی ها به بیراهه رفتن باشه...

دیدم امیر عزیز در وبلاگشون ایرادی به موضوع شکایت داشتن و اینکه تا جرمی به وقوع نپیوسته شکایت معنی نداره!!!!
خواستم این توضیح رو بگم که من خودم به دلیل اینکه مدتهاست پرونده ام به نتیجه رسیده پیگیر ریز شکایت های قبلی و همچنین
همین شکایت اخیر تیم لیهی نبوده و نیستم ولی از اونجایی که با دوستان عزیزی که درگیر این موضوع هستن
ارتباط دارم و تا اونجا که خبر دارم موضوع کلی شکایت همه وکلا چه تیم لیهی چه دکتر مختاری و بقیه در مورد 38 تایی ها
صرفا شکایت از اداره مهاجرت برای این موضوع هست که طبق برنامه فست ترک گروه 38 تایی ها
این گروه باید طی 6 الی 12 ماه فاینالایز میشدن و با این تاخیر بیش از اعلام زمانی اولیه، اداره مهاجرتو
ملزم به دادن جواب قطعی و زمان قطعی و در کل پاسخگویی به این پرونده ها کنن

موضوع به این سادگی و روشنیه و البته دوستانی که درگیر شکایت بودن بهتر میدنن موضوع به صورت دقیق چه بود ولی در همین مایه ها بود!
الان هم کسانی که بخوان به گروه قبلی شاکیان هر وکیلی بپیوندن پرونده شون میره داخل این موضوع

اینکه اداره مهاجرت موظف میشه در یه تایم لاین معقول و تعیین شده پاسخگوی پرونده اینها باشه

فکر کنم توضیحاتم به اندازه کافی روشن بود ;)

موضوع دیگه این شبهه بعضی ها بود که من با تیم لیهی انگلیسی صحبت داشتم و خوب متوجه منظور ایشون نشدم!!
بازم تکرار میکنم یه خانوم وکیل ایرانی هم با ایشون همکاری دارن و من در متن نوشته شده ام نقل قول از ایشون هم داشتم!
به هر حال درست خوندن متون فارسی و درک درست اون قبل از مهاجرت و تمرین درست خوندن و درک درست متون انگلیسی
به نظر کار واجبی میاد ;)

اگه عنوان کردم که سوالاتتون رو خودتون مستقیم از این خانوم بپرسین بیشتر به این علت بود که انگار دوستان بیشتر دوست دارن در
فروم به مشغولیت های جانبی مثل شرط بندی و گپ و گفت های غیر اصلی بپردازن و نوشتن چیزهایی که به مذاق اکثریت خوش
نمیاد باعث سیل نوشته های بی مورد و ناسنجیده میشه و طرف باید خودشو آماج همه چیز کنه!!!
مسلما من خیلی راحت میتونستم از همینجا با این خانوم صحبت کنم و فارسی هم صحبت میکردم و
جواباشونو انتقال میدادم ولی دیگه به هیچ عنوان هیچ علاقه ای به دنیال کردن این موضوع و درکل مباحث مربوط به
گروه 38 تایی ها ندارم

در حال حاضر مشغول برنامه ریزی های شخصی خودم هستم و ترجیح میدم وقتمو صرف خودم کنم ;D

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012
Pani85 said:

سلام دوستان

این حدود یه هفته ای که گذشت اونقدر آرامش و راحتی و تنفس هوای تمییز کانادا هیجان انگیز بود که
نتونستم ازش نگم. زندگی هم با کمال زیبایی و با برنامه ریزی های دقیقمون جریان داره
سعی میکنیم از همین اول راه درست رو بریم و هی این شاخ اون شاخ نپریم چون تجربه دوستان قدیمی نشون داده

خلاصه اینکه شرایط به بهترین نحو در حال گذره و خوشحالم که بعد از اینهمه انتظار بالاخره به هدفم رسیدم :)

در مورد اون نقل قول از تیم لیهی هم دیدم تو وبلاگها و فرومها عکس العمل های مختلفی هستن هم موافق هم مخالف
خب طبیعیه طرز فکر همه و نوع دید همه مثل هم نیست علاوه بر اون این موضوع مهاجرت و هدف رفتن درجه اهمیتش برای
همه یکی نیست و کسانی که این هدف براشون خیلی خیلی مهمه از هیچ تلاش و هزینه ای ابا ندارن

دیدم امیر عزیز در وبلاگشون ایرادی به موضوع شکایت داشتن و اینکه تا جرمی به وقوع نپیوسته شکایت معنی نداره!!!!
خواستم این توضیح رو بگم که من خودم به دلیل اینکه مدتهاست پرونده ام به نتیجه رسیده پیگیر ریز شکایت های قبلی و همچنین
همین شکایت اخیر تیم لیهی نبوده و نیستم ولی از اونجایی که با دوستان عزیزی که درگیر این موضوع هستن
ارتباط دارم و تا اونجا که خبر دارم موضوع کلی شکایت همه وکلا چه تیم لیهی چه دکتر مختاری و بقیه در مورد 38 تایی ها
صرفا شکایت از اداره مهاجرت برای این موضوع هست که طبق برنامه فست ترک گروه 38 تایی ها
این گروه باید طی 6 الی 12 ماه فاینالایز میشدن و با این تاخیر بیش از اعلام زمانی اولیه، اداره مهاجرتو

موضوع به این سادگی و روشنیه و البته دوستانی که درگیر شکایت بودن بهتر میدنن موضوع به صورت دقیق چه بود ولی در همین مایه ها بود!
الان هم کسانی که بخوان به گروه قبلی شاکیان هر وکیلی بپیوندن پرونده شون میره داخل این موضوع

اینکه اداره مهاجرت موظف میشه در یه تایم لاین معقول و تعیین شده پاسخگوی پرونده اینها باشه

موضوع دیگه این شبهه بعضی ها بود که من با تیم لیهی انگلیسی صحبت داشتم و خوب متوجه منظور ایشون نشدم!!
بازم تکرار میکنم یه خانوم وکیل ایرانی هم با ایشون همکاری دارن و من در متن نوشته شده ام نقل قول از ایشون هم داشتم!
به هر حال درست خوندن متون فارسی و درک درست اون قبل از مهاجرت و تمرین درست خوندن و درک درست متون انگلیسی
به نظر کار واجبی میاد ;)

اگه عنوان کردم که سوالاتتون رو خودتون مستقیم از این خانوم بپرسین بیشتر به این علت بود که انگار دوستان بیشتر دوست دارن در
فروم به مشغولیت های جانبی مثل شرط بندی و گپ و گفت های غیر اصلی بپردازن و نوشتن چیزهایی که به مذاق اکثریت خوش
نمیاد باعث سیل نوشته های بی مورد و ناسنجیده میشه و طرف باید خودشو آماج همه چیز کنه!!!
مسلما من خیلی راحت میتونستم از همینجا با این خانوم صحبت کنم و فارسی هم صحبت میکردم و
جواباشونو انتقال میدادم ولی دیگه به هیچ عنوان هیچ علاقه ای به دنیال کردن این موضوع و درکل مباحث مربوط به
گروه 38 تایی ها ندارم

در حال حاضر مشغول برنامه ریزی های شخصی خودم هستم و ترجیح میدم وقتمو صرف خودم کنم ;D

سلام پانی جون
تازه این پستت و دیدم چرا اونطرف پست نذاشتی؟
خب خیلی خوشحالم که همه چیز خوب پیش میره و امیدوارم تا اخر هم همینطور باشه و به اهدافت برسی
:-* :-* :-* :-*​

Lidaaa

Star Member
Jun 26, 2012
181
40
Tehran - Iran
Category........
Visa Office......
WARSAW
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-12-2009
Doc's Request.
03-02-2010
AOR Received.
30-05-2010
File Transfer...
14-12-2011
Med's Request
waiting
Passport Req..
waiting
VISA ISSUED...
waiting
LANDED..........
waiting
Pani85 said:

سلام دوستان

به نظر کار واجبی میاد ;)

گروه 38 تایی ها ندارم

سلام پانی جان
خوشحالم که احساس خوبی داری و بهت خوش میگذره
واقعا فقط به فکر خودت و زندگی خودت و لذت بردن باش

من حقیقتا میدونم ماهیت نیت تو از اینکه رفتی و سوال کردی راجع به شکایت و تیم لیهی خیر بوده
اونایی هم که میگن شکایت تا جرمی واقع نشده معنی نداره اطلاعات کافی توی این زمینه ندارن
وگرنه این همه فایل در دادگاه فدرال کانادا باز نمیشد علیه وزیر مهاجرت بعلت عدم فاینالایز کردن پرونده ها در موعد مقرر
اتفاقا همین شکایت و شکایت کشی ها باعث شد کنی بترسه و شروع کنه به اینپراسس کردن و مدیکال دادن
http://cas-ncr-nter03.cas-satj.gc.ca/IndexingQueries/infp_queries_e.php?stype=court&select_court=T
IMM-7502-11
الان اگر این شماره پرونده توی دادگاه رو در سایت دادگاه فدرال که بالا گذاشتم وارد کنی میبینی که در دادگاه علت شکایت رو چی مینویسن

کلا پانی جان منم به این نتیجه رسیدم توی محیط های مجازی زیاد نباید اطلاعات گذاشت بیشتر مسخرت میکنن چون آگاهی کافی ندارن و زود قضاوت میکنن
مگه اون آقای رامین نبود اون اوایل توی اپلای من توی ماه می هی نوشتم دوستان بیاین به یک خرد جمعی برسیم و شکایت کنیم هی میگفت تو از کجا میدونی شکایت برای چی
نوشت مهاجر حق شکایت نداره
کلی هم حرف زد که تو از اونا هستی که از فرودگاه امام میری بیرون خودت رو گم میکنی
اصلا نذاشت ما یک ذره توی این قضیه متحد بشیم اگر همون موقع چند نفر میشدیم و شکایت میکردیم در دادگاه 14 جون پرونده ما هم مطرح میشد و الان ما هم طبق توافق نامه 28 اگوست مثل اونایی که شکایت کردن مدیکال داشتیم

من دیوانه رو بگو اون موقع نشسته بودم به پای خرد جمعی با دیگران یکی نبود بهم بگه خوب خودت تنهایی شکایت کن که پروندتو بذاره توی شاکی های دادگاه 14 جون
خلاصه خودشون اطلاعاتشون کافی نبود هی همه رو به صبر فرامیخوندن و تازه من متهم میشدم که صبرم کمه یا عصبانی هستم!!!
این جوریه پانی جان

الان دیروز پریروز یکیشون اونجا از قول من نوشته لیدا اونجا رو دوست نداره برای همین اسمش رو از روی پستش حذف کردم و پست گذاشتم
من کی گفتم کجا گفتم اونجا رو دوست ندارم
حالا لینک خبر رو از توی پست من برمیداشت میذاشت یه چیزی نه مثلا با کلماتی که من در میارم از توی لینک
دفعه قبل که جالب بود من یه پستی گذاشته بودم ناقص و با غلط اونوقت همین دوست عزیز اصلا مجال نداد من ویرایش کنم با همون غلط غلوط گذاشت اونور
شانس اوردم کسی متوجه نصفه نیمه بودنش نشد.... :)
حالا همه اینها به کنار مگه من کیم یا پستام چیه وقتی هم که میذارم بماند اینکه از قولم مینویسن فلان جا رو دست نداره جالبه
من که درسته مهاجر کانادا فعال نیستم ولی میرم اونجا رو میخونم چون بعضی دوستان اطلاعات خوب و مفید میذارن ادمینهاش هم محترم هستن
اصلا اگه یادت باشه من اون اواخر از کانادا ویزا رفتم که بهت هم گفتم من دارم از اینجا میرم و بهم گفتی لیدا به فکر پروندت باش و شکایت کن
و چه خوشحالم که به حرفت گوش کردم و اقدام کردم
کم کمش همین که کلی با تیم لیهی ایمیل ردو بدل کردم وخیلی چیزا راجع به کانادا یاد گرفتم و اشنایی با ادمای بزرگ اونجا خودش کلی میارزه
خلاصه با همه عصبانیتها و ناراحت شدنها من از اعماق نیتت باخبرم و میدونم و کاملا میفهمم که قصد خیر داشتی
واقعا هر کی هر جا و هر جوری که راحت هست باید باشه
والا بخدا چرا اطلاعاتی بذاری که بعدش متهم بشی
الان اونروز مدیر اپلای برام نوشته بود آفرین دیگه خودت زودتر پستهای نامربوط رو پاک میکنی... من بخاطر اونا پاک نمیکنم برای این پاک میکنم که پشیمون میشم از گذاشتن بعضی چیزا چون بعضیا ادمو میبرن زیر سوال یا مسخره یا متهم میکنن وسری که درد نمیکنه چرا دستمال ببندی
;)
الان تورنتو هستین یا رفتین پرنس ادوارد؟
ایشاالله اومدم یه قرار میذاریم تورنتو
دخترخالم یه رستوران ایتالیایی داره خیلی باحاله اونجا قرار میذاریم
کارش هم خیلی گرفته.. هم سنو سال خودمونه
;D
البته اگر پام به اونجا برسه فعلا که جیسون جان معلوم نیست میخواد چه کار بکنه
واسه ظهور مدیکال ما در سه ماهه اول سال میلادی هم دعا کن

مواظب خودت باش و پسرت رو ببوس اصلا ناراحت اینکه قدر زحمتت رو ندونستن نباش
مطمئن باش اونایی که خواستن از این اطلاعات استفاده کنن کردن
فقط به اینکه در کانادا اعصاب آرام زندگی آرام و آینده ای درخشان دارین فکر کن