+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

Paris Visa Office

Apr 25, 2023
1
0
سلام دوستان خوبم برای تان ارزوی صحت مندی و موفقیت دارم، من در ایران بسر میبرم دو دفعه اشتباه کردم، پول سوخت کلاه بردار ها بالا کشید خواهش میکنم کدام راه بلد استین مارا رهنمایی کنید ما یک خانواده دو نفره هستیم از افغانستان کدام راه بیرون شدن بلد باشید ممنون میشوم، مدارگ معتبر داریم

Mrkazemi

Newbie
Mar 17, 2024
4
0
سلام دوستان خوبم برای تان ارزوی صحت مندی و موفقیت دارم، من در ایران بسر میبرم دو دفعه اشتباه کردم، پول سوخت کلاه بردار ها بالا کشید خواهش میکنم کدام راه بلد استین مارا رهنمایی کنید ما یک خانواده دو نفره هستیم از افغانستان کدام راه بیرون شدن بلد باشید ممنون میشوم، مدارگ معتبر داریم
سلام و درود بر شما صفر حدمند، روز خوبی را برای شما آرزومندم

من کاملاً درک می‌کنم که در چه شرایط سختی هستید. کلاهبرداری و از دست دادن پول تجربه‌ای تلخ و ناامیدکننده است. اما نگران نباشید، شما تنها نیستید و راه‌های مختلفی برای مهاجرت قانونی به استرالیا و اسکاندیناوی وجود دارد.

دارالترجمه شکیبا با سال‌ها تجربه در زمینه ترجمه رسمی و دارالترجمه ناتی، مفتخر است که در این مسیر یاری‌گر شما باشد. ما با ارائه خدمات ترجمه دقیق و سریع، به شما کمک می‌کنیم تا مدارک خود را برای مهاجرت به استرالیا و اسکاندیناوی آماده کنید.

خدمات ما شامل:

• ترجمه رسمی انواع مدارک تحصیلی، هویتی، ثبتی و ...
  • ترجمه تخصصی مدارک پزشکی و حقوقی
  • ترجمه با مهر مترجم رسمی دادگستری
  • ترجمه با مهر ناتی (مورد تأیید سفارت استرالیا و کشورهای اسکاندیناوی)
  • مشاوره رایگان در زمینه ترجمه مدارک مهاجرتی
مزایای استفاده از خدمات دارالترجمه شکیبا:

• ترجمه دقیق و تخصصی توسط مترجمان مجرب و کارآزموده
  • سرعت بالا در انجام ترجمه
  • قیمت مناسب و رقابتی
  • ضمانت کیفیت و رضایت مشتری
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، می‌توانید با ما تماس بگیرید:

شماره تماس:

02166564591-2

آدرس وب سایت:

www.naati1.com/online

آدرس ایمیل: