+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

I want to apply for asylum

Sayed Kamal

Newbie
Oct 11, 2023
5
0
چگونه می توانم وارد کشور زیبای کانادا شوم؟ چون من از افغانستان هستم، طالبان اینجا مسلط هستند. لطفا کمکم کنید تا اینجا را ترک کنم. مجبور شدم به ایران مهاجرت کنم. من الان در ایران هستم. شرایط برای من سخت است. لطفا به من ویزای پناهندگی بدهید. من پاسپورت دارم و مدارک لازم همراهم هست. من برای درخواست ویزای کانادا به اینجا آمده ام، فقط راهنماییم کنید که چگونه ویزا بگیرم. کمک کردن شما را آرام و خوشحال می کند و من را خوشحال می کند

Sayed Kamal

Newbie
Oct 11, 2023
5
0
چگونه می توانم وارد کشور زیبای کانادا شوم؟ چون من از افغانستان هستم، طالبان اینجا مسلط هستند. لطفا کمکم کنید تا اینجا را ترک کنم. مجبور شدم به ایران مهاجرت کنم. من الان در ایران هستم. شرایط برای من سخت است. لطفا به من ویزای پناهندگی بدهید. من پاسپورت دارم و مدارک لازم همراهم هست. من برای درخواست ویزای کانادا به اینجا آمده ام، فقط راهنماییم کنید که چگونه ویزا بگیرم. کمک کردن شما را آرام و خوشحال می کند و من را خوشحال می کند

Sayed Kamal

Newbie
Oct 11, 2023
5
0
hanzel willis، پست: 10685388، عضو: 1097911 said:
اگر انگلیسی یا فرانسوی را خیلی خوب صحبت نکنید، شانس زیادی ندارید

My eyes, I will try my best to speak English as best as possible, but I was stressed when I was not feeling well, Alan, I am better, I am waiting for your help to get the Canadian visa.

Sayed Kamal

Newbie
Oct 11, 2023
5
0
foodie69، پست: 10685672، عضو: 591487 said:
چرا کانادا؟ چرا کشوری به شما نزدیکتر نیست؟
چرا کانادا؟ از آنجا که کانادا کشور صلح است، کشوری که همه در آن آرزو دارند، کشوری که در آن می توانید به تمام رویاهای خود برسید، جایی که می توانید صلح و آرامش را پیدا کنید، کانادا رویای من است و می خواهم به آن برسم. فقط کمکم کن تا با کمک خدا ویزا بگیرم. مدارک سفر را آوردم. کانادا از محل زندگی من خیلی دور است، تا رسیدن به آنجا کیلومترها راه است، ممکن است مرا بکشد. من اهل افغانستان هستم، تابعیتم آنجاست، به خاطر طالبان به ایران مهاجرت کردم.

foodie69

Champion Member
Dec 18, 2015
2,907
869
چرا کانادا؟ از آنجا که کانادا کشور صلح است، کشوری که همه در آن آرزو دارند، کشوری که در آن می توانید به تمام رویاهای خود برسید، جایی که می توانید صلح و آرامش را پیدا کنید، کانادا رویای من است و می خواهم به آن برسم. فقط کمکم کن تا با کمک خدا ویزا بگیرم. مدارک سفر را آوردم. کانادا از محل زندگی من خیلی دور است، تا رسیدن به آنجا کیلومترها راه است، ممکن است مرا بکشد. من اهل افغانستان هستم، تابعیتم آنجاست، به خاطر طالبان به ایران مهاجرت کردم.
I can't read this. If you want support, write in English or French.

canuck78

VIP Member
Jun 18, 2017
52,981
12,774
Roxham Road has been closed for over a year. Without close family in Canada you can no longer cross the border easily.
Not sure why Roxham road has been closed for over a year. More like over 6 months. You can cross at a real border and claim asylum if you have close family already living in Canada with permanent status.

Impatient Dankaroo

VIP Member
Jan 10, 2020
4,379
2,663
Not sure why Roxham road has been closed for over a year. More like over 6 months. You can cross at a real border and claim asylum if you have close family already living in Canada with permanent status.
Much easier to fly to an airport and do the same thing. Plenty of Africans did it last year. Safe 3rd country agreement won't apply like it would if you crossed from usa