+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
Lidaaa said:
من این پست رو برای تو ننوشتم
اعصابم هم خورد نیست
واسه همون نوشتم که خودش پاکش کرد
چون خیلی سیاسی بود
:D
بله می دونم!! شما اصولاً مبصر و لاک غلط گیر مایی

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
maryamm said:
[SIZE=16[font=Tahoma]ببخشید نمیخوام ایه یاس بخونم یا برم رو اعصابتون ....فقط دلم خیلی پره خواستم درد دل کنم
واقعا از این گروه ما کم شانس تر وجود نداره انگار ما ها یه جورایی مثه سریال لاست بهم مرتبطیم از یه طریق...اون که طولانی شدن پروسه مهاجرتمون الانم که بعد 3.5 سال داره به جاهایی میرسه دلار باید اینجوری بشه سفارتم بسته بشه!!!!!!!!!!
شایدم همه از شانس منه، باور کنید اگه الان من اقدام نکرده بودم همه چی عالی بود دوستام همه داشتن میرفتن و عکس میفرستادن و من اینجا حسرت میخوردم،ولی الان باید بگم خوش به حال همونا که از اول به فکر مهاجرت نیوفتادن و دارن با ارامش زندگی میکنن........
ببخشید زیادی غر زدم ولی الان که دیدم نه میتونم تنها برم و نه کسی پایه هست باهام بیاد انکارا دیگه کاسه صبرم لبریز شد و بعد از یه گریه مبسوط:( اومدم اینجا
همیشه خوش و سلامت باشید [/font]pt][/SIZE]​

من خودم خیلی اهل نق زدن هستم . همیشه هم از شانسم مینالم ..اما شاید ما یادمون نیاد .. یه عده بودن که درس و مدرسه رو تازه تموم کرده بودن .میخواستن برن دانشگاه . کنکور داده بودن و قبول شده بودن . اما دانشگاه ها تعطیل شد . انقلاب فرهنگی بود . دو سال صبر کردن ....و دانشگاه باز شد . رفتن اسم نوشتن و نشستن سر کلاس ...که یه دفعه دیدن حالا باید واسه دفاع از کشورشون (عرض کردم کشورشون ، آب و خاکشون ) باید برن جلو گلوله ... و رفتن ...خیلی هاشون دیگه بر نگشتن . البته چرا برگشتن ...اما چند تکه استخون و یه پلاک . مثل دو تا عموی خانم من ....یه عده هم برگشتن . اما یادگارشون از جوونیشون یه ترکش کنار نخاعشون هست یا یه ریه نابود ...سودش رو هم که دیگه میدونیم کیا بردن .... ببخشید شاید جای این حرفها اینجا نبود . اما بالاخره بچه های هیئت هم اینجا هستن ...درک میکنن . گفم که شاید یه کم به شانس خودمون ایمان بیاریم . ما شانس این رو داشتیم که پروندمون پذیرفته شده و میدونیم کم کم خیلی هامن داریم به یکی از هدفهای مهم زدگیمون نیرسیم . تاریخ قمری هم نمیزنم واستون که تو کف بمونین

try hard

Hero Member
Jul 19, 2012
206
26
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7216
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
11-10- 2011
File Transfer...
23-01-2012
Med's Request
whenever
LANDED..........
Toronto
Lidaaa said:
مریم جان غصه نخور
اگر سختت هست بری انکارا
من دیدم
try hard
عزیز در فروم 29 شغله ها نشانی آژانسی رو گذاشته بودن که انگار فامیلشون دادن ویزاها رو اون آژانس بگیره
و براشون گرفته و آورده
چند نفر دیگه هم دیدم که میخواستن به اون آژانس بدن از جمله آذی کینگ
از نسیم سوال کن میدونه
اگر اشتباه نکنم

مریم جان من این پست رو تو اا هم گذاشتم. یکی از آشناهامون پاسپورتش رو داد به آژانس

آژانس مسافرتی پارک سفر

از دوستمون برای دو تا ویزا 200 دلار گرفته
برای هر ویزا 150 دلار میگیره اما برای اینا چون زن و شوهر بودند 200 دلار گرفته. نمی دونم حالا اگه بچه هم باشه چطور میشه

بهشون گفته 2 تا 3 هفته طول میکشه که ویزا رو بیاره. اما 5 روزه براشون ویزا رو آورده

mahtisa

Star Member
Jul 9, 2012
139
16
124
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
Med's Request
June 05,2012
Med's Done....
June 13,2012
titi_lotfi said:
ممنونم رایمند عزیز

طبق پیش بینی من مهیستا و افشین فردا پ.ر میشن
;D ;D ;D ;D
Ey janam titi jon.khoda kone pishbinit dorost bashe man masalan ba khonevadam mosaferatam .emroz koli raftim gardesh vali man sar jam natonestam 4-5ta jomle bisjtar harf bezanam az bas asabam khat khatiye.bebakhsid finglish comment mizaram goshim farsi nadare

Lidaaa

Star Member
Jun 26, 2012
181
40
Tehran - Iran
Category........
Visa Office......
WARSAW
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-12-2009
Doc's Request.
03-02-2010
AOR Received.
30-05-2010
File Transfer...
14-12-2011
Med's Request
waiting
Passport Req..
waiting
VISA ISSUED...
waiting
LANDED..........
waiting
shamloo said:
بله می دونم!! شما اصولاً مبصر و لاک غلط گیر مایی
مبصرتون شخص دیگریست
من نیستم

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
Peymanrs said:

در خصوص موضوع اخیری که وزارت مهاجرت در خصوص پذیرش مهاجران ایرانی گفته چند تا نکته هست
یک- همونطور که دکتر قریشی عزیز گفت بررسی های امنیتی مهاجران ایرانی چیز جدیدی نیست و سالهاست که این موضوع هست
دو- اگه یادمون باشه پارسال در برنامه جمــعه بازار بــ.بی سی فاـــرسی بهمن کرباســی با جیسون کنی مصاحبه می کرد دقیقا همینها رو گفت و من در متن خبر هیچ چیز جدیدی ندیم، در مصاحبه مزبور جیسون کنی به صراحت از همون نهادها اسم برد و گفت اجازه ورود بهشون نمی دم. متاسفانه خیلی سعی کردم ویدئوش رو از یوتیوب پیدا کنم ولی نبود
سه- در موضوع مربوطه اشاره مستقیمی به متقاضیان مهاجرتی می کنه که با پول زیاد می خوان وارد بشن که به نهادهای خاص ایران وابسته اند که عمدتا از طریق سرمایه گذاری اقدام می کنند
چهار- در خصوص سکوریتی چک همونطوری که مهیار هم گفت تمام سفارتخانه ها به یکسری سازمانهای مربوطه رجوع و اطلاعات را سریع می تونند بدست بیارند، دوباره تکرار می کنم در خصوص پیمان شنگن و ویزای مربوطه اش که بالاترین سطح امنیتی داره در کمتر از یک هفته جوابش می یاد (برای ویزای شنگن خودم که از طریق سفارت آلمان اقدام کرده بودم یک هفته ای جوابش اومد) پس روند بررسی های امنیتی خیلی طولانی نیست. شایان ذکره که بررسی های صدور ویزا برای ورود موقت و دائم خیلی فرق نمی کنه و برای اونها این مهمه که اشخاص مورد دار وارد کشورشون نشه
یک نکته دیگه اینه که افرادی که از طریق 29تایی اقدام کردند و کل پروسه شون 10 ماه بیشتر طول نکشید سکوریتی چک نداشتند؟!؟ اونها هم ایرانی بود و مرحله سکوریتیشون کمتر از یکماه انجام شد
پنج- سفارت کانادا بخش ویزاش بسته شد و اون زمان خودمون رو کشتیم ولی آخرش بعد از کلی استرس فهمیدیم هیچ خبری نبوده، سفارتش کلا بست دوباره به همین ترتیب؛ این خبر هم اشاره ای به ما نداره و جای هیچ نگرانی نیست

تونستم مثبت بدم :) مطلب عالی بود

RaymondX

Star Member
Jul 19, 2012
98
34
Category........
Visa Office......
WARSAW
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
31 JUL 2009
Doc's Request.
24 SEP 2009
AOR Received.
11 JAN 2010
File Transfer...
12 DEC 2011
sa mon said:

من خودم خیلی اهل نق زدن هستم . همیشه هم از شانسم مینالم ..اما شاید ما یادمون نیاد .. یه عده بودن که درس و مدرسه رو تازه تموم کرده بودن .میخواستن برن دانشگاه . کنک.ر داده بودن و قبول شده بودن . اما دانشگاه ها تعطیل شد . انقلاب فرهنگی بود . دو سال صبر کردن ....و دانشگاه باز شد . رفتن اسم نوشتن و نشستن سر کلاس ...که یه دفعه دیدن حالا باید واسه دفاع از کشورشون (عرض کردم کشورشون ، آب و خاکشون ) باید برن جلو گلوله ... و رفتن ...خیلی هاشون دیگه بر نگشتن . البته چرا برگشتن ...اما چند تکه استخون و یه پلاک . مثل دو تا عموی خانم من ....یه عده هم برگشتن . اما یادگارشون از جوونیشون یه ترکش کنار نخاعشون هست یا یه ریه نابود ...سودش رو هم که دیگه میدونیم کیا بردن .... ببخشید شاید جای این حرفها اینجا نبود . اما بالاخره بچه های هیئت هم اینجا هستن ...درک میکنن . گفم که شاید یه کم به شانس خودمون ایمان بیاریم . ما شانس این رو داشتیم که پروندمون پذیرفته شده و میدونیم کم کم خیلی هامن داریم به یکی از هدفهای مهم زدگیمون نیرسیم . تاریخ قمری هم نمیزنم واستون که تو کف بمونین

[size=13pt]سعید جان بی خیال شو وگرنه داستان کمبود شیر خشک تا قبر نسل خودمون رو برات می گم
حداقل نسل ما ادعای نجات جهان رو نداره فقط خودشو می خواد نجات بده​
]

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Nomination.....
Lidaaa said:
مبصرتون شخص دیگریست
من نیستم
!!فعلاً که هم لاک و هم خط کش دست شماست

paniz

Hero Member
Oct 4, 2009
472
63
Canada
Category........
Visa Office......
London
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
12-03-2009
Doc's Request.
26-03-2009
AOR Received.
05-05-2009
Med's Request
29-06-2009 & 23-08-2010
Med's Done....
23-07-2009 & 09-09-2010
Interview........
waived
Passport Req..
16-12-2010
VISA ISSUED...
30-12-2010
LANDED..........
01-01-2011
دوستان ، باز دوباره شرایط کمی تغییر کرد و تحمل شما هم کمتر شد. خواهش می کنم که خودتون رو کنترل کنید. آیا کاری از دست کسی بر میاد؟ کی این وسط مقصر هست؟ اصلا چرا دنبال مقصر می گردیم؟ آیا فکر می کنید که بدشانس ترین آدم روی زمین هستید؟
نه عزیزان من ، اینجور نیست. سخته ، باور کنید که میدونم سخته. اما آیا چاره ای هست؟ آیا کاری وجود داره که میشه انجام داد؟ پس لطفا خودتان رو کنترل کنید و بجای اینکه دوستان خودتون رو دلخور کنید ، این مسائل رو برای همیاری بیشتر ، به فال نیک بگیرید

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
Peymanrs said:

پس حالا که حال می کنی یدونه هم من بهت منفی بدم؟!؟؟
:p :p :p
خیلی مخلصیم سعید جون

شما صد تا منفی بده . هر چه از دوست رسد نیکوست . من اصلا نمیدونم چند تا منفی دارم . فقط مثبتهام رو اونم چون دایم جلومه . من فقط مثبت میدم . اصلا هم تا حالا به کسی منفی ندادم . اصلا من فکر میکنم منفی به این جوری که ما استفاده میکنیم نیست . نوشته ضعیف ...یعنی مطلب ضعیف بود ...نه شخص

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Nomination.....
sa mon said:
شما صد تا منفی بده . هر چه از دوست رسد نیکوست . من اصلا نمیدونم چند تا منفی دارم . فقط مثبتهام رو اونم چون دایم جلومه . من فقط مثبت میدم . اصلا هم تا حالا به کسی منفی ندادم . اصلا من فکر میکنم منفی به این جوری که ما استفاده میکنیم نیست . نوشته ضعیف ...یعنی مطلب ضعیف بود ...نه شخص

سعید جان وکیل جوابی نداد به شما در مورد آنکارا؟؟
:D :D

titi_lotfi

Hero Member
Jul 16, 2012
771
36
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-04-2009
Doc's Request.
11-08-2009
File Transfer...
1-12-2011
Med's Request
11-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
اصلا و ابدا این چیزی که دوست حسین یعنی همون کنی جون گفتند ربطی به گروه ما نداره مگر اینکه کسی برای سپ ا ه کار کرده باشه که در اونصورت یکم دقیقتر میشن رو پرونده اش

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
Lidaaa said:
من این پست رو برای تو ننوشتم
اعصابم هم خورد نیست
واسه همون نوشتم که خودش پاکش کرد
چون خیلی سیاسی بود
:D
اما ظاهرا از من سر موضوعی گلایه مند بودین که من دلیلش رو نفهمیدم . پاسخ هم دادم اما جوابی هم نگرفتم . میدونم که واسه من ننوشتین . چون من که همیشه گفتم به منفی و مثبتها حساس نیستم

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Nomination.....
titi_lotfi said:
اصلا و ابدا این چیزی که دوست حسین یعنی همون کنی جون گفتند ربطی به گروه ما نداره مگر اینکه کسی برای سپ ا ه کار کرده باشه که در اونصورت یکم دقیقتر میشن رو پرونده اش
دوست من؟؟
:'(
همونطور که من همیشه گفتم، من به قبر عمه ام خندیدم
!!عموی مهیاره، با من نسبتی نداره به خدا
:p

Samaa

Star Member
Aug 5, 2012
54
9
Iran-tehran
Category........