+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

try hard

Hero Member
Jul 19, 2012
206
26
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7216
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
11-10- 2011
File Transfer...
23-01-2012
Med's Request
whenever
LANDED..........
Toronto
. من هم یه چیزایی تو رادیو فردا شنیدم دیروز در مورد کنی می گفت. البته چون دائم از ماشین پیاده میشدم و سوار میشدم کامل نشنیدم
که خیلی از پرونده های متقاضیان حاشیه خلیج فارس رو رد کردن بخاطر تقلب. و به همین دلیل سکوریتی چک طولانی تر میشه. البته مستقیم به ایران اشاره نکرد

som1

Member
Sep 8, 2012
15
2
try hard said:
. من هم یه چیزایی تو رادیو فردا شنیدم دیروز در مورد کنی می گفت. البته چون دائم از ماشین پیاده میشدم و سوار میشدم کامل نشنیدم
که خیلی از پرونده های متقاضیان حاشیه خلیج فارس رو رد کردن بخاطر تقلب. و به همین دلیل سکوریتی چک طولانی تر میشه. البته مستقیم به ایران اشاره نکرد

/quote]
ای کاش امروزمان پر از صلح و آرامش باشد.
ای کاش به خالق آنچنان باور داشته باشید که چرایی برای آنچه هستید به میان نیاورید.ای کاش پیامدهای بیکرانی را که زاییدهَ دعا کردن است را از خاطر نمی بردید.
ای کاش از نعماتی که دریافت می دارید استفاده کنید و عشقی که نصیب تان می شود را به دیگران منتقل کنید.
ای کاش گنجایش دانستن این مطلب که مخلوق هستید را داشته باشید.
بگذارید این حضور در مغز استخوان تان جاری شود، به
وجود تان اجازه دهید آواز بخواند، پایکوبی کند ستایش کند و عشق بورزد
بزارید یک چیزی بگم من احساس می کنم که علتی توی نیومدن مدیکال هاست شاید خیلی توی فکرش هستیم حداقل خود من حتی نمیتونم کارهای خونم رو با ارامش انجام بدم انگار حس رقابت که توی بچگی هام داشتم رو توم بوجود اومده . همش ناراحتم که چرا مال همه اومد ولی مال من نیومد.

mahtisa

Star Member
Jul 9, 2012
139
16
124
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
Med's Request
June 05,2012
Med's Done....
June 13,2012
try hard said:
Manzoreton as security check chiye esalate madarek ya bode amniyati ghaziye ke jormi nakarde bashi????

som1

Member
Sep 8, 2012
15
2
ای کاش امروزمان پر از صلح و آرامش باشد.
ای کاش به خالق آنچنان باور داشته باشید که چرایی برای آنچه هستید به میان نیاورید.ای کاش پیامدهای بیکرانی را که زاییدهَ دعا کردن است را از خاطر نمی بردید.
ای کاش از نعماتی که دریافت می دارید استفاده کنید و عشقی که نصیب تان می شود را به دیگران منتقل کنید.
ای کاش گنجایش دانستن این مطلب که مخلوق هستید را داشته باشید.
بگذارید این حضور در مغز استخوان تان جاری شود، به
وجود تان اجازه دهید آواز بخواند، پایکوبی کند ستایش کند و عشق بورزد
بزارید یک چیزی بگم من احساس می کنم که علتی توی نیومدن مدیکال هاست شاید خیلی توی فکرش هستیم حداقل خود من حتی نمیتونم کارهای خونم رو با ارامش انجام بدم انگار حس رقابت که توی بچگی هام داشتم رو توم بوجود اومده . همش ناراحتم که چرا مال همه اومد ولی مال من نیومد.

arash_nou

Full Member
Jul 20, 2012
31
4
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
0711-2131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
29 march 2010
File Transfer...
15 march 2012
LANDED..........
Toronto
ليدا جان دست رو دلم نزار كه خونه به قول معروف هرچي سنگه ماله پاي لنگه چه كنيم كه ايراني هستيمو نگون بخت سعي كن سعي كن خونسردي خودتو حفظ كني و كماكان صبر كن همه چي درست ميشه

maryamm

Star Member
Jul 29, 2012
67
9
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
April-15-2009
Doc's Request.
May-5-2009
AOR Received.
September-2-2009
File Transfer...
December-01-2011
Med's Request
June-14-2012
Med's Done....
June-23-2012
Passport Req..
Sep-10-2012
LANDED..........
Vancouver
[SIZE=16[font=Tahoma]سلام.دوستان مطلع میشه لطفا راهنماییم کنین.
رفتن به انکارا زیاد برام راحت نیست میدونین که اصلا راهی برای پست کردن پاسپورت هست یا نه؟البته توی ایمیل اومده که شخصا یا نماینده،ولی به نظرتون هیچ راه دیگه ای نیست؟یا موسسه یا شرکتی که اینکار رو انجام بده برام؟
ممنون میشم از راهنماییتون[/font]pt][/SIZE]​

uniques3

Star Member
May 1, 2012
137
20
123
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
2 Nov 2009
Doc's Request.
8 Jan 2010
AOR Received.
10 May 2010
File Transfer...
12 Dec 2011
Med's Request
05 Sep 2012
Passport Req..
Very Soon
VISA ISSUED...
Very Soon
LANDED..........
Toronto
sarvenaz said:
بچه هاااااااااااااااابچه هاااااااااااااااااااااااااا
ماهم بالاخره پاس ریکوست شدیم
مبارکه دوست عزیز

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
Peymanrs said:
کی؟ چی؟ چی کلا؟ کی چی جواب می ده؟ چی کی جواب نمی ده؟ مدیکال سعید اومده؟ مدیکال من چرا نمی یاد؟ من برم بخوابم
دو تا سوال ازت پرسیدم که دیگه الان اکسپایر شده :).

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
SAOSHYANTT said:

من امروز اینو پرسیدم چجوری شما دیروز جواب دادی!؟
جواب شما رو ندادم دیروز که :) نظرم رو گفتم که تقریبا مثل همین عقیده شما بود

niloofar.g

Star Member
Jul 28, 2012
70
21
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
22-5-2009
Doc's Request.
6-7-2009
AOR Received.
5-11-2009
maryamm said:
[SIZE=16[font=Tahoma]سلام.دوستان مطلع میشه لطفا راهنماییم کنین.
رفتن به انکارا زیاد برام راحت نیست میدونین که اصلا راهی برای پست کردن پاسپورت هست یا نه؟البته توی ایمیل اومده که شخصا یا نماینده،ولی به نظرتون هیچ راه دیگه ای نیست؟یا موسسه یا شرکتی که اینکار رو انجام بده برام؟
ممنون میشم از راهنماییتون[/font]pt][/SIZE]​
میتونید از دوستانی که دارن برای ویزای خودشون میرن بخواین که ویزای شما را هم بگیرن و با هدیه دادن دلار ( بسته به اینکه چقدر این کار براتون می ارزه) کمکشونو جبران کنید

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
Peymanrs said:

رو بزنی Ctrl +C باید اول یک پیام رو کلید نقل قول رو بزنی و بعد متن رو انتخاب و
بعد کلید نقل قول پیام دوم رو بزنی و متنی که توی حافظه هست رو زیرش کپی کنی

:pپیشنهاد می دم مثل سعید جان شیرازی بازی در بیاری و اصلا نقل قول نکنی
بشکنه دستی که نمک نداره . من بخاطر تو هم تاهوما مینویسم و هم از راست مینویسم ..حالا تیکه میندازی ؟.من که نقل قول میکنم ...اما چون حوصله این کارا که میگی ندارم تک تک جواب میدم . تازه تعداد پستهامم بیشتر میشه بیشتر حال میکنم

maryamm

Star Member
Jul 29, 2012
67
9
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
April-15-2009
Doc's Request.
May-5-2009
AOR Received.
September-2-2009
File Transfer...
December-01-2011
Med's Request
June-14-2012
Med's Done....
June-23-2012
Passport Req..
Sep-10-2012
LANDED..........
Vancouver
[SIZE=16[font=Tahoma]ببخشید نمیخوام ایه یاس بخونم یا برم رو اعصابتون ....فقط دلم خیلی پره خواستم درد دل کنم
واقعا از این گروه ما کم شانس تر وجود نداره انگار ما ها یه جورایی مثه سریال لاست بهم مرتبطیم از یه طریق...اون که طولانی شدن پروسه مهاجرتمون الانم که بعد 3.5 سال داره به جاهایی میرسه دلار باید اینجوری بشه سفارتم بسته بشه!!!!!!!!!!
شایدم همه از شانس منه، باور کنید اگه الان من اقدام نکرده بودم همه چی عالی بود دوستام همه داشتن میرفتن و عکس میفرستادن و من اینجا حسرت میخوردم،ولی الان باید بگم خوش به حال همونا که از اول به فکر مهاجرت نیوفتادن و دارن با ارامش زندگی میکنن........
ببخشید زیادی غر زدم ولی الان که دیدم نه میتونم تنها برم و نه کسی پایه هست باهام بیاد انکارا دیگه کاسه صبرم لبریز شد و بعد از یه گریه مبسوط:( اومدم اینجا
همیشه خوش و سلامت باشید [/font]pt][/SIZE]​

Lidaaa

Star Member
Jun 26, 2012
181
40
Tehran - Iran
Category........
Visa Office......
WARSAW
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-12-2009
Doc's Request.
03-02-2010
AOR Received.
30-05-2010
File Transfer...
14-12-2011
Med's Request
waiting
Passport Req..
waiting
VISA ISSUED...
waiting
LANDED..........
waiting
maryamm said:
[SIZE=16[font=Tahoma]ببخشید نمیخوام ایه یاس بخونم یا برم رو اعصابتون ....فقط دلم خیلی پره خواستم درد دل کنم
واقعا از این گروه ما کم شانس تر وجود نداره انگار ما ها یه جورایی مثه سریال لاست بهم مرتبطیم از یه طریق...اون که طولانی شدن پروسه مهاجرتمون الانم که بعد 3.5 سال داره به جاهایی میرسه دلار باید اینجوری بشه سفارتم بسته بشه!!!!!!!!!!
شایدم همه از شانس منه، باور کنید اگه الان من اقدام نکرده بودم همه چی عالی بود دوستام همه داشتن میرفتن و عکس میفرستادن و من اینجا حسرت میخوردم،ولی الان باید بگم خوش به حال همونا که از اول به فکر مهاجرت نیوفتادن و دارن با ارامش زندگی میکنن........
ببخشید زیادی غر زدم ولی الان که دیدم نه میتونم تنها برم و نه کسی پایه هست باهام بیاد انکارا دیگه کاسه صبرم لبریز شد و بعد از یه گریه مبسوط:( اومدم اینجا
همیشه خوش و سلامت باشید [/font]pt][/SIZE]​

مریم جان غصه نخور
اگر سختت هست بری انکارا
من دیدم
try hard
عزیز در فروم 29 شغله ها نشانی آژانسی رو گذاشته بودن که انگار فامیلشون دادن ویزاها رو اون آژانس بگیره
و براشون گرفته و آورده
چند نفر دیگه هم دیدم که میخواستن به اون آژانس بدن از جمله آذی کینگ
از نسیم سوال کن میدونه
اگر اشتباه نکنم

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
Peymanrs said:

خودت هم می دونی که می یاد! فقط باید دق بده بعدش می یاد
امیدوار باش! بالاخره از این خراب شده می ریم، ببخشید اینجوری گفتم ولی واقعا خرابش کردند
شاید یه روزی آرزوی همه دنیا بود اینجا باشن و الان آرزوی همه اینه که از اینجا برند

سعید توی اپلای یک جمله خیلی قشنگ توی امضاش بود که الان یادم افتاد

سرزمین من جایی است که افراد برای رفتن از آن به هم تبریک می گویند
;)

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver

در خصوص موضوع اخیری که وزارت مهاجرت در خصوص پذیرش مهاجران ایرانی گفته چند تا نکته هست
یک- همونطور که دکتر قریشی عزیز گفت بررسی های امنیتی مهاجران ایرانی چیز جدیدی نیست و سالهاست که این موضوع هست
دو- اگه یادمون باشه پارسال در برنامه جمــعه بازار بــ.بی سی فاـــرسی بهمن کرباســی با جیسون کنی مصاحبه می کرد دقیقا همینها رو گفت و من در متن خبر هیچ چیز جدیدی ندیم، در مصاحبه مزبور جیسون کنی به صراحت از همون نهادها اسم برد و گفت اجازه ورود بهشون نمی دم. متاسفانه خیلی سعی کردم ویدئوش رو از یوتیوب پیدا کنم ولی نبود
سه- در موضوع مربوطه اشاره مستقیمی به متقاضیان مهاجرتی می کنه که با پول زیاد می خوان وارد بشن که به نهادهای خاص ایران وابسته اند که عمدتا از طریق سرمایه گذاری اقدام می کنند
چهار- در خصوص سکوریتی چک همونطوری که مهیار هم گفت تمام سفارتخانه ها به یکسری سازمانهای مربوطه رجوع و اطلاعات را سریع می تونند بدست بیارند، دوباره تکرار می کنم در خصوص پیمان شنگن و ویزای مربوطه اش که بالاترین سطح امنیتی داره در کمتر از یک هفته جوابش می یاد (برای ویزای شنگن خودم که از طریق سفارت آلمان اقدام کرده بودم یک هفته ای جوابش اومد) پس روند بررسی های امنیتی خیلی طولانی نیست. شایان ذکره که بررسی های صدور ویزا برای ورود موقت و دائم خیلی فرق نمی کنه و برای اونها این مهمه که اشخاص مورد دار وارد کشورشون نشه
یک نکته دیگه اینه که افرادی که از طریق 29تایی اقدام کردند و کل پروسه شون 10 ماه بیشتر طول نکشید سکوریتی چک نداشتند؟!؟ اونها هم ایرانی بود و مرحله سکوریتیشون کمتر از یکماه انجام شد
پنج- سفارت کانادا بخش ویزاش بسته شد و اون زمان خودمون رو کشتیم ولی آخرش بعد از کلی استرس فهمیدیم هیچ خبری نبوده، سفارتش کلا بست دوباره به همین ترتیب؛ این خبر هم اشاره ای به ما نداره و جای هیچ نگرانی نیست