+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

Ahora

Hero Member
Aug 29, 2011
634
77
123
IRAN
Category........
Visa Office......
Vancouver
NOC Code......
1123
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
21-02-2017
shamloo said:

وحید جان شما رو در جریان پرونده قرار دادن؟؟؟
:-X :-X :-X :-X :-X
!!وحید راستش بگو، شغل واقعیت چیه؟؟؟ پلیس اینترپل؟؟؟ به خدا هرچی در مورده واردات سماق و عملیات انتحاری گفتیم جون وحید شوخی بود
:'( :'( :'( :'( :'(

می خواستم ریا نشه حالا مجبورم که بگم من جیسون کنی هستم
همه اعترافهای شما ضبط شده و در دادگاه بر علیه شما استفاده میشه
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

maggie_zaryan

Star Member
Jul 20, 2012
184
21
Category........
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
22-12-2009
Med's Request
not yet
Peymanrs said:
بچه های فروم پس از ورود به کانادا

مهیار همچنان مشتاق برای کشف رازها و حقایق ونکور

خانومش در حالی که از همسر گلش راضیه

$$$$ وحید سماق فروش $$$$

رخساره در حالی که همچنان می گه مدیکالم کووووووووووو

حسین در حالی که هنوز هم این پراسس نشده

سعید در حالی که همچنان به همه چیز اعتراض می کنه

تی تی در حالی که هنوز دنبال دکتر کواراشی برای بالا بردن ویتامین پارساست

اعضا نسوان مجرد هیئت

لیدا در حالی که غلط دیکته ای آفیسر فرودگاه رو گرفته

غزال در حالی که پشیمونه از تورنتو رفتن

یوتاب در حالی که داره با لحن مودب و ادبیاتی با آفیسرها حرف می زنه

بابک در حالی که هنوز دنبال لاتاریه

پانی هنوز هم خوشحال نیست

مگی در حالی که فقط کارهای مردونه براش پیدا می شه (کار در معدن)ا

مهدی 79 در حالی که داره آفیسرها رو به خوندن دوباره قوانین فروم دعوت می کنه

دوباره مهیار در حالی که برای رسیدن به یکی از مقاصدش زبون چینی یاد می گیره

هلن در حالی که نمی دونه کدوم شهر لندینگ دوباره کنه

جیسون کنی جون در حالی که برادر زاده اش (مهیار) روی ماهش رو بوس کرده

فرهاد جون (بدون شرح!!!)؟

آرام در حالی که همچنان آفیسرهای پلیس و راهنمایی رانندگی و مبارزه با مواد مخدر دارن قربون صدقه اش می رند

دکتر کواراشی در حالی که نمی دونه مطبش رو بیاره تورنتو یا ...؟!؟

مدرس (بدون شرح)!؟

عالی بود.خداییش من این مدته که کار معدنی می کردم همش گریان بودم!!!!!!چه خوشگل افتادم

sky1

Hero Member
Jul 19, 2012
207
21
Category........
Visa Office......
warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
15-06-2010
AOR Received.
18-10-2010
utab said:
دوستان عزیزم
از اینکه بعلت کسالت و بیماری شدید نمیتوانم بخوبی همراهیتان کنم، عذرخواهی میکنم و حلال بفرمایید
دکتر معالج به من می گوید که آیا استرس و مشکل فکری حادی دارید که اینگونه مبتلا به خستگی و ضعف شدید شده اید !!!؟؟؟ ... به دکتر اعلام میکنم که دکتر، استرس که چه عرض کنم... فکر کنم که در این سه سال دارم دیوانه میشوم و فعلا که یک سونوگرافی کامل، تست ورزش و اکو را برایم تجویز کرده است و زیر لب این شعر را داریم زمزمه می کنیم
اگر بار گران بودیم ... رفتیم ... اگر نا مهربان بودیم ... رفتیم
که فریاد خانمم مرا ساکت می کند و جیکمان در نمی آید
حاجی پیمان عزیز و مهیار جان از زحمات شما بسیار سپاسگزارم و 1+ برای شما عزیزان و همچنین از تلاش های دیگر عزیزان همچون پانی، غزال، مونا، لیدا ، حسین آقا ، آقا وحید و سعید خان و دیگر عزیزان بسیار متشکرم و امیدوارم پانی عزیز از این حالت رخوت و افسردگی خلاصی یابد و همان پانی پرتلاشی که همه به یاد داریم باشد و پرچم نشاط را دوباره بدست گیرد
مهیار جان اگر از ما قد و رنگ چشم خواستند؛ حتما دی ان ای را برایشان ارسال می کنیم
لیدا خانم اگر " قلت ملت " داشتیم به بزرگی خود ببخشید ... پیری و هزار عیب شرعی
ضمنا رخساره عزیز، اگر عمری باقی بود و سعادتی و همچنین این کاپیتان آریو ما را به سلامتی به سواحل ونکوور رساند، در خدمتگزاری آماده ایم و در مورد اصل مدارکتان؛ حتما پیگیری کنید
حاج پیمان از شما و هیئت منتظران ... التماس دعا
یا حق

جناب یوتاب نبینیم کسالت داشته باشین هرچه زودتر خوب شین شما به انرژی و سرحالی برای اونور کلی احتیاج دارین این قضیه استرس باعث میشه همه دچار مشکلات جسمی و روحی شیم ولی با همه سختی های راه بازم صبر و امید فراموش نشه زود زود زود خوب شین لطفا

Lidaaa

Star Member
Jun 26, 2012
181
40
Tehran - Iran
Category........
Visa Office......
WARSAW
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-12-2009
Doc's Request.
03-02-2010
AOR Received.
30-05-2010
File Transfer...
14-12-2011
Med's Request
waiting
Passport Req..
waiting
VISA ISSUED...
waiting
LANDED..........
waiting
utab آقای
چی شده؟؟؟؟
خدا بد نده
ببینید حتما پاشید برید یک مسافرت...یک مسافرت حداقل یک هفته ای اگر میتونید برید که به هیچ چیزی فکر نکنید
باور کنین منم حالم بد بود رفتم مسافرت حالم خوب شد و انرژی گرفتم
اصلا فکر نکنین به هیچی باور کنین کم کم درست میشه
همه همین شرایط رو داریم
دیگه سه سال با زندگیمون بازی شد
حتما برید مسافرت بخدا جدی میگم از این اینترنت هم دور باشین یه مدت دوباره برگردین

منم هم نوار قلب گرفتم هم اکو کردم گفتن هیچیت نیست
یه مدت اصلا اینجا نیاین و هیچ اخباری راجع به مهاجرت نگیرین تا حالتون خوب بشه من این کار رو کردم نتیجه گرفتم
چون اینجا اومدن از یکطرف خوبه ولی از یکطرف میبینی همه ناراحتن از ناراحتی دیگران ناراحت میشی و غصتون بیشتر میشه مگر اینکه سعی کنین قوی بشین

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
sa mon said:

من شخصا آرزوی موفقیت همیشگی واسه شما و همه دوستان دارم . از مهمترین کلمه چهار حرفی دنیا هرگز فاغل نشین . کلمه ای که تاثیرش رو عمیقا در زندگی خودم دیدم ...امید .....ضمنا این سعید رو مشخص کنین کدوم سعید ؟ :)
میگه شخصی از طبقه دوازدهم افتاد پایین . داد زد یا ا م ا م ح س ن ؟ یه دفعه یکی اومد بیرون و گرفتش .گفت کدومش ؟ گفت مجتبی ..فرمود نه من ع س گ ری هستم و آههههههههههههه.....بوم​
البته از اونجایی که من شیرازی هستم و شما فرمودین تلاش ...پس مطمئنا منظور من نیستم و سعیدکن عزیز هست :p :p

try hard

Hero Member
Jul 19, 2012
206
26
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7216
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
11-10- 2011
File Transfer...
23-01-2012
Med's Request
whenever
LANDED..........
Toronto
helensalon said:
بیا مهیار اینم یکی دیگه با ای دیه hashemigol

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?20504-%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-FSW-%28%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-29-%D8%B4%D8%BA%D9%84%D9%87-1000-CAP%29/page890
مرسی هلن جون کلی گشتی و پیداش کردی

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver

یوتاب جان چرا اینقدر دردناک نوشتی؟!؟؟!؟
:mad: :mad: :mad:اینگار می خوای خداحافظی کنی
مگه چی شده؟

خدا این جیسون کنی رو چیکار نکنه که واقعا بدبختمون کرد رفت پی کارش
بهتره بگم خدا اون مسببش رو که باعث شد توی این سن و سال بفکر مهاجرت بیافتیم رو ....!؟

یوتاب جان من اصلا مذهبی نیستم و به دعایی که ازم خواستی خیلی اعتقاد ندارم ولی با تمام وجود و از اعماق قلبم می خوام کسالتت بر طرف بشه و پیش پسر دسته گل قند عسلت سلامت و شاد باشی

حسین جان بچه ها رو هماهنگ کن تمرکز کنند تا انرژی مثبت برای تحمل این روزها رو به هممون مخصوصا یوتاب داشته باشیم

utab said:
دوستان عزیزم
از اینکه بعلت کسالت و بیماری شدید نمیتوانم بخوبی همراهیتان کنم، عذرخواهی میکنم و حلال بفرمایید
دکتر معالج به من می گوید که آیا استرس و مشکل فکری حادی دارید که اینگونه مبتلا به خستگی و ضعف شدید شده اید !!!؟؟؟ ... به دکتر اعلام میکنم که دکتر، استرس که چه عرض کنم... فکر کنم که در این سه سال دارم دیوانه میشوم و فعلا که یک سونوگرافی کامل، تست ورزش و اکو را برایم تجویز کرده است و زیر لب این شعر را داریم زمزمه می کنیم
حاجی پیمان عزیز و مهیار جان از زحمات شما بسیار سپاسگزارم و 1+ برای شما عزیزان و همچنین از تلاش های دیگر عزیزان همچون پانی، غزال، مونا، لیدا ، حسین آقا ، آقا وحید و سعید خان و دیگر عزیزان بسیار متشکرم و امیدوارم پانی عزیز از این حالت رخوت و افسردگی خلاصی یابد و همان پانی پرتلاشی که همه به یاد داریم باشد و پرچم نشاط را دوباره بدست گیرد
مهیار جان اگر از ما قد و رنگ چشم خواستند؛ حتما دی ان ای را برایشان ارسال می کنیم
ضمنا رخساره عزیز، اگر عمری باقی بود و سعادتی و همچنین این کاپیتان آریو ما را به سلامتی به سواحل ونکوور رساند، در خدمتگزاری آماده ایم و در مورد اصل مدارکتان؛ حتما پیگیری کنید
[size=14pt]حاج پیمان از شما و هیئت منتظران ... التماس دعا

یا حق
[/size]

halle

Full Member
Jul 19, 2012
23
7
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
0111
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
20/04/2009
File Transfer...
01/12/2011
Med's Request
06/08/2012
Med's Done....
20/08/2012
Passport Req..
waiting
VISA ISSUED...
waiting
LANDED..........
vancouver
utab said:
[size=12pt]دوستان عزیزم
حاجی پیمان عزیز و مهیار جان از زحمات شما بسیار سپاسگزارم و 1+ برای شما عزیزان و همچنین از تلاش های دیگر عزیزان همچون پانی، غزال، مونا، لیدا ، حسین آقا ، آقا وحید و سعید خان و دیگر عزیزان بسیار متشکرم و امیدوارم پانی عزیز از این حالت رخوت و افسردگی خلاصی یابد و همان پانی پرتلاشی که همه به یاد داریم باشد و پرچم نشاط را بدست گیرد

یوتب جان خیلی همه رو ناراحت کردی انشاالله که بلا ازتون دور باشه و زود زود خوب و سلامت به همراه خانواده راهی کانادا بشیدچند وقت پیش به من هم اسکن رنگی قلب تست ورزش و اکو دادندولی خوشبختانه چیزی نبود.سلامت و موفق باشید دوست عزیز. :) ،​

try hard

Hero Member
Jul 19, 2012
206
26
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7216
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
11-10- 2011
File Transfer...
23-01-2012
Med's Request
whenever
LANDED..........
Toronto
Lidaaa said:
آقای utab
چی شده؟؟؟؟
خدا بد نده
ببینید حتما پاشید برید یک مسافرت...یک مسافرت حداقل یک هفته ای اگر میتونید برید که به هیچ چیزی فکر نکنید
باور کنین منم حالم بد بود رفتم مسافرت حالم خوب شد و انرژی گرفتم
اصلا فکر نکنین به هیچی باور کنین کم کم درست میشه
همه همین شرایط رو داریم
دیگه سه سال با زندگیمون بازی شد
حتما برید مسافرت بخدا جدی میگم از این اینترنت هم دور باشین یه مدت دوباره برگردین

منم هم نوار قلب گرفتم هم اکو کردم گفتن هیچیت نیست
یه مدت اصلا اینجا نیاین و هیچ اخباری راجع به مهاجرت نگیرین تا حالتون خوب بشه من این کار رو کردم نتیجه گرفتم
چون اینجا اومدن از یکطرف خوبه ولی از یکطرف میبینی همه ناراحتن از ناراحتی دیگران ناراحت میشی و غصتون بیشتر میشه مگر اینکه سعی کنین قوی بشین

عزیز utab
امیدوارم کسالت بزودی رفع بشه.
منم با تمام توصیه های لیدا موافقم. پسر گلتون رو ببرید مسافرت. به امید خبرهای خوب برای شما تا از استرس در بیاین

babakbit

Star Member
Jun 23, 2010
96
12
iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
2143
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
19-04-2010
Doc's Request.
13-07-2010
AOR Received.
28-10-2010
File Transfer...
03-02-2012
utab said:
دوستان عزیزم
یا حق

ایشالا خیلی زود تجدید قوا کنید و کنار خانوادتون باشید. منتظر پیاماتون هستیم

maggie_zaryan

Star Member
Jul 20, 2012
184
21
Category........
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
22-12-2009
Med's Request
not yet
.آفای یوتاب عزیز می دونم که دارم چرت می گم ولی خوب چاره ای نیست و باید یه کم صبر کرد.خدا همسر عزیز و پسر گلتونو براتون نگه داره شما باید بخاطر اونا هم که شده قوی باشین.هر وقت هم که غصه دارین بیاین اینجا درد دل کنین.تازه شما اگر نیاین این فروم ما چیکار کنیم و کی بهمون دستور ادبیات فارسی و مودب حرف زدن رو یادآوری کنه
:p :p :p

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
maggie_zaryan said:

من که می خوام برا فیلمام یه هارد اکسترنال بخرم همه رو بریزم اونتو ببرم.آفای یوتاب عزیز می دونم که دارم چرت می گم ولی خوب چاره ای نیست و باید یه کم صبر کرد.خدا همسر عزیز و پسر گلتونو براتون نگه داره شما باید بخاطر اونا هم که شده قوی باشین.هر وقت هم که غصه دارین بیاین اینجا درد دل کنین.تازه شما اگر نیاین این فروم ما چیکار کنیم و کی بهمون دستور ادبیات فارسی و مودب حرف زدن رو یادآوری کنه
!مگی جان شما هم فیلم بازی؟ پس تا اینجا شدیم چهار نفر با دکتر و سعید جان
اونجا که رفتیم کانون فیلم راه می ندازیم

maggie_zaryan

Star Member
Jul 20, 2012
184
21
Category........
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
22-12-2009
Med's Request
not yet
shamloo said:
!مگی جان شما هم فیلم بازی؟ پس تا اینجا شدیم چهار نفر با دکتر و سعید جان
اونجا که رفتیم کانون فیلم راه می ندازیم

آره بابا ولی از نوع کلاسیکش.فیلمهای جدید رو دوست ندارم.می دونم که خیلی توشون فیلمهای خوب هست ولی فیلمهای طلایی دوره کلاسیک با هنرپیشه های قدرشون برا من یه چیز دیگه هستن

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012

یوتاب عزیز من مطمئنم چیزی نیست و بعد از این ازمایشات و سونو گرافی دکتر بهتون میگه همه چیز خوبه
فقط یه کم استرس گرفتین چیزی نیست
پسر گلتون و ببوسین فکر کنم همسن و سال پسر منه
چند سالشه؟
راستی شما کدوم شهر میخواین لند کنین؟

saeedCan

Star Member
Jul 19, 2012
154
70
Ottawa - Canada
Category........
Visa Office......
Warsaw (This is my sister's file)
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
24-12-2009
AOR Received.
11-05-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
01-05-2012
Med's Done....
16-05-2012
shamloo said:

!سعید جان ممنون از اطلاعت خوبت. مالیات فدرال چی میشه؟ تا جایی که یادمه هم مالیات فدرال داشتن و هم مالیات استانی
اینی که من گیر آوردم درسته؟
http://www.cra-arc.gc.ca/tx/ndvdls/fq/txrts-eng.html
You are right Hossein jan. I copied and pasted a wrong page for federal tax. We have both federal and provincial tax and they will add up at the end of the year. Your link is also correct. (+1 for you)