+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
titi_lotfi said:
بخدا من زیاد غر نمیزنم. خیلی هم باهاش بازی و شوخی و خنده دارم. منتهی امروز واقعا منو خسته کرد. همش هم میچسبه به من.
طبیعت بچه اینه که میچسبه به مامانش تی تی جان. کیان ما هم همش چسبیده به مامانش :)

titi_lotfi

Hero Member
Jul 16, 2012
771
36
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-04-2009
Doc's Request.
11-08-2009
File Transfer...
1-12-2011
Med's Request
11-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
roksareh said:
سی دی دکتر هلاکویی را حتما ببین تی تی جان . دلت برا این روزا خیلی زود تنگ میشه اینو یادت باشه ;)
سی دی شو دارم. چند بار گوش دادم اتفاقا. بالاخره روزهایی پیش میاد که ادم انرژی نداشته باشه دیگه

titi_lotfi

Hero Member
Jul 16, 2012
771
36
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-04-2009
Doc's Request.
11-08-2009
File Transfer...
1-12-2011
Med's Request
11-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
nina82 said:

اگه یکی تو این دنیا بتونه کاملاً بفهمه تو چی میگی منم. دختر من کلاً با خواب مشکل داره. انقدر بی خوابی کشیییدددددم که نگو. هر چی غر بزنی کمه، بچه داری سخت ترین کار دنیاست. از کار تو معدنم سخت تره. اما بهت این مژده رو بدم که از بعد از دو سالگی دیگه هم کارهاشون کمتر میشه و کلی وقت آزاد پیدا می کنی و خوابشونم درست میشه. من الان دیگه اصلاً سختی بچه داری رو حس نمی کنم و فقط لذتشو می برم. الانم داریم با هم کارتون هیولا در پاریس رو میبینیم. لپ تابم هم کنارمه.
همه روز بعد از ظهر ها میخوابه. امروز یازده و نیم خوابید تا یک و نیم برای همین من دیگه نتونستم استراحت کنم.

roksareh

Hero Member
Jul 17, 2012
214
24
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
29/01/2010
Doc's Request.
11/03/2010
AOR Received.
22/07/2010
File Transfer...
14/12/2011
پانی جان وابستگی را نمی گم اون سن را می گم که بچه ها واقعا شیرینن من هر چی یاد اون موقع های پسرم می افتم خیلی برام شیرینه. من کلا بچه خیلی دوس دارم. اما باید آدم بتونه مهربون و قاطع باشه در عین حال .راس می گی به قول همین دکتر هلاکویی 80 در صد آدما تا 8 سالگی صدمه می بینن اما در صد صدمه مهمه در ضمن من آرزو می کنم تونسته باشم پسرمو آزاده بار بیارم به دور از وابستگی که این وابستگیا بیچاره کننده اس.
Pani85 said:
رخساره جان چرا دل من تنگ نمیشه؟!
واقعا از اینکه الان خیلی کاراشو خودش انجام میده
و برای هر چیزی به من وابسته نیست خیلی خوشحالم
و دارم یه نفس راحت میکشم و روز شماری میکنم برای
وقتی که به سنی برسه بتونه مستقل تر بشه

واقعا بزرگ کردن یه انسان سخته. اینکه هم مراقب جسمش باشیم
و هم نذاریم روحش آسیب ببینه. نمیدونم شاید ماها داریم سخت میگیریم
???ولی خداییش منم توش موندم شدید

roksareh

Hero Member
Jul 17, 2012
214
24
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
29/01/2010
Doc's Request.
11/03/2010
AOR Received.
22/07/2010
File Transfer...
14/12/2011
مهیاررررررر منتظریمممممم یالاااااااا

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
دوستان این موسسه هم خیلی معتبره و تا حالا کمک های زیادی برای
آسیب دیده ها داشته مخصوصا برای بم کارنامه درخشانی داره
http://spasdi.ir/

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]

با توجه به جمع کل تعداد ویزاهای اسکیل ورکر که 61000 در کل جهان برای سال 2012 هست من اعداد افرادی که برای پروسس انتخاب شدن رو در جدول تحلیل کردم
یعنی افرادی مثل همه شماها که حداقل اینپراسس هستید و توی این راه بعضی ها حذف میشن و اکثر شماها به ویزا ختم خواهید شد
با توجه به این چند ویزا افیسی که من تحلیل کردم، وضعیت ویزا افیس ورشو از همه بدتر هست، دقت کنید از لحاظ آمار چون مشخص هست دمشق اکثر پرونده هارو برای ورشو فرستاده

:با توجه به چند مسئله زیر من آینده خوبی رو برای سرعت و وضعیت پرونده دوستان در ورشو پیش بینی می کنم
اگه دقت کنید پرونده همه ما 2 سال توی دمشق خاک خورده بود و از زمانیکه اومده دست ورشو یعنی دسامبر 2011، استارت خورد*
ویزا افیس ورشو ظرف مدت بسیار کوتاهی اکثر بچه هارو برای ادامه پروسه انتخاب کرد که میشه همون اینپراسس خودمون*
چون مدت انتخاب کیس ها کوتاه بود و بعدش اومدن بچه های قبل 2008 رو ریفاند کردن نشون میده می خواستن بدونن چقدر پرونده همه جا دارن و چه برنامه ای نیاز هست*
ویزا افیس ورشو که در مدت کوتاهی تونسته بررسی اولیه پرونده ها ور انجام بده پس بسیار قدرتمند هست اگر با سرعت شروع بررسی اولیه پرونده پیش بره*
با توجه صحبتهای وزیر برای تغییر اساسی در قوانین مهاجرتی و ایجاد قانون جدید، باید یک آمار خوبی از اولین طرح قانون خودش ارائه بده پس ناچار هست بررسی رو با آمار مطلوبی به پایان برسونه*
نکته: چون فقط ویزا افیس ورشو هست که بار زیادی داره، بقیه ویزا افیس ها وظیفه کمتری دارن و زمان اعلام هرگونه آماری از اداره مهاجرت کل پرونده های دنیا در نظر گرفته می شه آمار ورشو شاید خیلی به چشم نیاد چون در کل سرشکن میشه

با توجه به وضعیت ویزا افیس ورشو اگر با همین وضعیت پیش بره بعید هست سر موقع مقرر وعده وزیر بتونه کل بک لاگ رو جمع کنه مگر تغییرات داشته باشه که شامل بالا بردن سهمیه ویزای امسال و تعداد مدیکالهای زیاد بشه، با توجه به اینکه ویزا افیس ورشو برای رسوندن ویزا باید از آنکارا کمک بگیره پس کمی دچار مشکل شده

من کلیه این تحلیل ها و آمارها رو از روی همون دو سایتی که براتون گذاشتم تحلیل کردم، هیچکدوم تحلیل های من وحی نیست ولی با توجه به رفرنسهایی که دارم بنظر خودم درست بوده و رفرنسی هم که حسین جان داد با حرف من تناقضی نداشته

nina82

Star Member
Jul 8, 2012
78
14
123
tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
2113
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
14-12-2009
AOR Received.
09-02-2010
File Transfer...
14-12-2011
Med's Request
Coming Soon!
kmahyar said:

با توجه به جمع کل تعداد ویزاهای اسکیل ورکر که 61000 در کل جهان برای سال 2012 هست من اعداد افرادی که برای پروسس انتخاب شدن رو در جدول تحلیل کردم
یعنی افرادی مثل همه شماها که حداقل اینپراسس هستید و توی این راه بعضی ها حذف میشن و اکثر شماها به ویزا ختم خواهید شد
با توجه به این چند ویزا افیسی که من تحلیل کردم، وضعیت ویزا افیس ورشو از همه بدتر هست، دقت کنید از لحاظ آمار چون مشخص هست دمشق اکثر پرونده هارو برای ورشو فرستاده

:با توجه به چند مسئله زیر من آینده خوبی رو برای سرعت و وضعیت پرونده دوستان در ورشو پیش بینی می کنم
اگه دقت کنید پرونده همه ما 2 سال توی دمشق خاک خورده بود و از زمانیکه اومده دست ورشو یعنی دسامبر 2011، استارت خورد*
ویزا افیس ورشو ظرف مدت بسیار کوتاهی اکثر بچه هارو برای ادامه پروسه انتخاب کرد که میشه همون اینپراسس خودمون*
چون مدت انتخاب کیس ها کوتاه بود و بعدش اومدن بچه های قبل 2008 رو ریفاند کردن نشون میده می خواستن بدونن چقدر پرونده همه جا دارن و چه برنامه ای نیاز هست*
ویزا افیس ورشو که در مدت کوتاهی تونسته بررسی اولیه پرونده ها ور انجام بده پس بسیار قدرتمند هست اگر با سرعت شروع بررسی اولیه پرونده پیش بره*
با توجه صحبتهای وزیر برای تغییر اساسی در قوانین مهاجرتی و ایجاد قانون جدید، باید یک آمار خوبی از اولین طرح قانون خودش ارائه بده پس ناچار هست بررسی رو با آمار مطلوبی به پایان برسونه*
نکته: چون فقط ویزا افیس ورشو هست که بار زیادی داره، بقیه ویزا افیس ها وظیفه کمتری دارن و زمان اعلام هرگونه آماری از اداره مهاجرت کل پرونده های دنیا در نظر گرفته می شه آمار ورشو شاید خیلی به چشم نیاد چون در کل سرشکن میشه

با توجه به وضعیت ویزا افیس ورشو اگر با همین وضعیت پیش بره بعید هست سر موقع مقرر وعده وزیر بتونه کل بک لاگ رو جمع کنه مگر تغییرات داشته باشه که شامل بالا بردن سهمیه ویزای امسال و تعداد مدیکالهای زیاد بشه، با توجه به اینکه ویزا افیس ورشو برای رسوندن ویزا باید از آنکارا کمک بگیره پس کمی دچار مشکل شده

من کلیه این تحلیل ها و آمارها رو از روی همون دو سایتی که براتون گذاشتم تحلیل کردم، هیچکدوم تحلیل های من وحی نیست ولی با توجه به رفرنسهایی که دارم بنظر خودم درست بوده و رفرنسی هم که حسین جان داد با حرف من تناقضی نداشته

خوب مهیار جان چرا ورشو رو هم مثل بقیه آمارشو نذاشتی. اینطوری که تو فقط اینپراسس ها رو حساب می کنی که وضعیت ورشو بد نیس. ورشو رو هم زحمت بکش بذار تا به یه نتیجه ای برسیم.

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
nina82 said:

خوب مهیار جان چرا ورشو رو هم مثل بقیه آمارشو نذاشتی. اینطوری که تو فقط اینپراسس ها رو حساب می کنی که وضعیت ورشو بد نیس. ورشو رو هم زحمت بکش بذار تا به یه نتیجه ای برسیم.
WARSAW-VISA OFFICE

Federal Persons pending...14980

Federal...Persons pending:
Pre-C50 Backlog ... 2694
FSW : MI-1 ... 10181
FSW : MI-2 ... 1543
FSW : MI-3 ... 562
Total...14980

All Destinations...Persons pending...15004

Inventory - For Processing...Cases pending...5709

Federal...Cases pending:
Pre-C50 Backlog ... 863
FSW : MI-1 ... 4029
FSW : MI-2 ... 598
FSW : MI-3 ... 219
Total...5709

CIC 2012 Permanent Resident Visa Targets FSW-WARSAW...3460

پیمان جان
اولا آمار این جدول در بعضی جمع اعداد مشکل داره، که واقعا دستشون درد نکنه مگه اینارو کامپیوتر جمع نمیزنه که بعضی هاش درسته بعضی هاش نه
آمارشون به هیچ وجه با ظرفیتشون درست در نمیاد، چون اگه دقت کنید کلا اگر این وضع پرونده هاشون توی ورشو باشه که خیلی اوضاع خرابه
اگر ظرفیت ویزا رو 2 برابر بکنن برای امسال و سال بعد هم همین روند رو ادامه بدن مشکل حل میشه ولی با فیدبک اداره مهاجرت در سالهای پیش معلوم نیست بتونن چون قبلا هم از پسش در نیومدن
اداره مهاجرت کانادا حتی نتونسته پرونده های 2011 رو اوکی کنه
ولی این لینک تعداد ویزاها یک مشکل اساسی داره، اگه دقت کنید بعضی کتگوری ها داخلش نیست برای همین نمیشه روی تعداد ویزاهاشون حساب کرد
بنظر من اگر اینجوری بخوان مدیکال بدن با این سهمیه ویزایی که میگن 2013 تموم بشو نیست ولی یک کم صبر کنیم ببینیم توی ماه سپتامبر که همشون سرکارن و بهونه ای ندارن روند چجوری میشه

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
nina82 said:

نینا جان وضعیت ورشو نسبت به بقیه ویزا افیسها خوب نیست ولی چون ویزا افیس قدرتمندی هست پس نباید زیاد نگرانش بود با توجه به فیدبک خوبی که داشته

babakbit

Star Member
Jun 23, 2010
96
12
iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
2143
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
19-04-2010
Doc's Request.
13-07-2010
AOR Received.
28-10-2010
File Transfer...
03-02-2012
سلام
خیلی ناراحت شدم از بداخلاقی ها.
من هفته پیش ماوند بودم ( جبهه غربی ) و فردا به دعوت یکی از دوستام برای زنده باد به لیلا اسفندیاری مرحوم میرم برای صعود به جبهه شمالی. ههمه دختران ایران زمین بدونند خیلی عزیزند

nina82

Star Member
Jul 8, 2012
78
14
123
tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
2113
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
14-12-2009
AOR Received.
09-02-2010
File Transfer...
14-12-2011
Med's Request
Coming Soon!
kmahyar said:

نینا جان وضعیت ورشو نسبت به بقیه ویزا افیسها خوب نیست ولی چون ویزا افیس قدرتمندی هست پس نباید زیاد نگرانش بود با توجه به فیدبک خوبی که داشته
الان تازه گرفتم چیکار کردید. اوضاع خیلی خرابه انگار. چی بگم والا. دستتون درد نکنه. خسته نباشید.

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
nina82 said:
الان تازه گرفتم چیکار کردید. اوضاع خیلی خرابه انگار. چی بگم والا. دستتون درد نکنه. خسته نباشید.

چون یکسری پرونده های 29 تایی های 2010 قبل ما وارد ورشو شده بوده در کل با این سرعتی که ورشو برای پرونده های ما گذاشته ظرف 8 ماه اینقدر پرونده ها پیشرفت کرده خیلی میشه بهش امید داشت اگر دقت کنید اکثر بچه های 29 تایی سال دوم توی ورشو دارن جواب میگیرن ولی ماها توی سال اول جواب هم گرفتیم

nina82

Star Member
Jul 8, 2012
78
14
123
tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
2113
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
14-12-2009
AOR Received.
09-02-2010
File Transfer...
14-12-2011
Med's Request
Coming Soon!
kmahyar said:

اما یه چیزی رو آخر هیشکی به من نگفت که فرق فاینال دسیژن با سلکشن دسیژن که تو این جدول هست چیه؟ و آقا مهیار چرا شما فاینال دسیژن رو ملاک قرار دادی و اینکه آیا دقت کردین همه ویزا آفیس های دیگه تعداد سلکشن دسیژنشون بیشتر از فاینال دسیژن هاشونه اما ورشو برعکسه؟ تحلیل این چیه حاج مهیار؟ کلاً اگه جای این دو تا عدد برا ورشو عوض میشد وضعیتمون خوب میشد. ممکنه جای این دوتا برا ورشو اشتباه شده باشه؟

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
nina82 said:
اما یه چیزی رو آخر هیشکی به من نگفت که فرق فاینال دسیژن با سلکشن دسیژن که تو این جدول هست چیه؟ و آقا مهیار چرا شما فاینال دسیژن رو ملاک قرار دادی و اینکه آیا دقت کردین همه ویزا آفیس های دیگه تعداد سلکشن دسیژنشون بیشتر از فاینال دسیژن هاشونه اما ورشو برعکسه؟ تحلیل این چیه حاج مهیار؟

توی فاینال کیسها انتخاب شدن امکان داره بنا به دلایل کمی حذف بشن
ورشو انتقالی از دمشق داشته اونم در یک زمان کوتاه، پرونده های قدیمی خودش که نیست، اون آماری که شما میگید میشه جمع پرونده های خودش و جمع پرونده های دمشق برای همین تعداد همخوانی نداره