+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

saeedCan

Star Member
Jul 19, 2012
154
70
Ottawa - Canada
Category........
Visa Office......
Warsaw (This is my sister's file)
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
24-12-2009
AOR Received.
11-05-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
01-05-2012
Med's Done....
16-05-2012
venus60 said:
خوش اومدين شما به چه اسمى در فروم بودين شرمنده يادم نمياد ::)
I'm sorry that I have to write in English! Persian writing is not possible at my work place. I had the same ID/name (saeedCan) in Apply Abroad.

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
themehrdad said:
[rtl]سلام من هم از اون یکی فروم اومدم. البته بیشتر هدفم همراهی با هر نوع اجتماعیه که مثل من منتظر نتیجه گرفتن در اقامت کانادا هستن. هر چی گشتم نتونستم جایی که میشه اطلاعات مهاجرتم رو در پروفایلم وارد کنم، پیدا کنم. لطفا اگه کسی هست که میتونه کمکم کنه، بگه. همگی موفق باشید.[/rtl]
سلام و خوش آمدین
در امضام دو لینک هست که میتونین راهنمایی های مناسبی از پست هایی که
دوستان زحمتشوکشیدن پیدا کنین
ولی محض اطلاع عرض کنم که تا 10 پست نداشته باشین قادر به وارد کردن اطلاعاتتون نیستین
موفق باشین

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
احوال شما جناب کاظمی! از دکتر هاوس به شاملو‏!‏
کلنجار با خودم دقیقا برای همین بود. نمیخواستم بقیه رو نگران کنم.
دختردایی من دکتر داروسازه که با کد مدرس شیمی اقدام کرد. برای همون داروسازیشم بیمه نداره‏!‏ ضمنا به لطف وکیلمون مدارک اولیشم خیلی ضعیف بود و ورشو بعد از این پروسس شدن متهمش کرد به جعل مدرک‏!‏ شرایط ایشون خیلی قابل تعمیم به دیگران نیست‏!‏​
[/rtl]

shamloo said:

:( :( :(
خدایا رحم کن به این سوابق بیمه ما
خیلی زور داره بعد از کلی انتظار به خاطر این موضوع آدم رد بشه. حداقل اگه 4 یا 5 ماه بعد از فایل نامبر تکلیف آدم رو در این مورد مشخص کنن آدم کمتر دلش میسوزه

uniques3

Star Member
May 1, 2012
137
20
123
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
2 Nov 2009
Doc's Request.
8 Jan 2010
AOR Received.
10 May 2010
File Transfer...
12 Dec 2011
Med's Request
05 Sep 2012
Passport Req..
Very Soon
VISA ISSUED...
Very Soon
LANDED..........
Toronto
themehrdad said:
[rtl]سلام من هم از اون یکی فروم اومدم. البته بیشتر هدفم همراهی با هر نوع اجتماعیه که مثل من منتظر نتیجه گرفتن در اقامت کانادا هستن. هر چی گشتم نتونستم جایی که میشه اطلاعات مهاجرتم رو در پروفایلم وارد کنم، پیدا کنم. لطفا اگه کسی هست که میتونه کمکم کنه، بگه. همگی موفق باشید.[/rtl]
انگار باید حداقل 10 پست ارسال کنید تا بتونید پروفایلتون را درست کنید

Kasra

Full Member
Sep 17, 2011
39
3
close to Munich
Category........
Visa Office......
Vienna
NOC Code......
3113
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Jan 2011
AOR Received.
Apr 2011
IELTS Request
Sent with application
Med's Request
May 2012
Med's Done....
Jun 2012
Interview........
??
Passport Req..
??
VISA ISSUED...
??
LANDED..........
??
shamloo said:

خیلی زور داره بعد از کلی انتظار به خاطر این موضوع آدم رد بشه. حداقل اگه 4 یا 5 ماه بعد از فایل نامبر تکلیف آدم رو در این مورد مشخص کنن آدم کمتر دلش میسوزه
درود
این قضیهٔ بیمه‌ چیه؟؟؟؟؟

venus60

Star Member
Jan 11, 2012
121
17
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
1111
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
10-12-2009
Doc's Request.
2-3-2010
AOR Received.
26-4-2010
File Transfer...
12-12-2011
Interview........
Waived
Ghazalllll said:
[rtl]
از دیشب دارم با خودم کلنجار میرم که اطلاع رسانی کنم یا نه ولی فکر کنم بدونید بهتره: دختردایی من که بعنوان مدرس کالج اقدام کرده بود و دو بار ازش آپدیت خواسته بودن و هر دو بار روی بیمه تاکید کرده بودند دیروز بدلیل عدم ارایه بیمه رد شد‏!

ضمنا جناب فرجام کاملا در حس و حال و هوای خودتون منو شریک بدونید...
کسی به حامد خبر داده‏‏?‏ پریروز که باهاش حرف زدم چیزی نگفت فکر نمیکنم خبر داشته باشه همه جمع شدن اینجا‏!‏​
[/rtl]
راستش غزال جان من خواستم بهش خبر بدم كه اگه اشتباه نكنم ديدم تى تى جان نوشته بود كه بهش اطلاع داده اينه كه بى خيالش شدم وگرنه كه الان بهش پ خ ميفرستم.راستى ميشه تاريخ هاى دخترداييتون رو بگين؟ايا اين پ شده بود؟

nooshinak

Full Member
Jul 18, 2012
41
6
Tehran
Category........
Visa Office......
warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
30 11 2009
File Transfer...
12 12 2011
[right​
[/right]انگار همگي اينجا هستيم غير از مهنس گلباغي؟

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
nooshinak said:
انگار همگي اينجا هستيم غير از مهنس گلباغي؟
نوشین جان ایشون خیلی وقته نه تنها در این تاپیک بلکه در این فروم هستن
فقط ایشون متاسفانه معمولا روزهای تعطیل آن نمیشن

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
ایشون دکتر داروسازه که با کد مدرس شیمی اقدام کرد. کلا بیمه نداره‏!‏ نامه اولیشم خیلی ضعیف بود. 2 مارچ همزمان با این پروسس شدنش متهمش کردن به جعل مدرک‏ و مدارک کامل اثبات سابقه کار بهمراه بیمه خواستن. نامه و قرارداد و روزنامه رسمی موسسه رو فرستاد و وکیل گفت در مورد بیمه هیچی نگیم بهتره. بعد از مهلت یک ماهه دوباره نامه زدن که مگه ما نگفتیم سابقه بیمه باید ارایه بشه و البته همه فرمها رو بهمراه اثبات خویشاوندی که مدارک اولیش صد در صد کامل بود خواستند (بنظرم بیشتر بهانه جویی بود‏)‏. این بار یه نامه توضیحی که بدلیل تعلل وکیل خودمون تهیه کردیم فرستادیم که مهلت نگذره بعدشم وکیل جداگانه نامه زد. حدودا دو ما از ارسال مدارک دوم گذشته که دیروز وکیل خبر داد رد شده!

تاریخهاشم به این شرحه:
مارچ 2010 اپلای. می 2010 فایل اول. سپتامبر 2010 ارسال مدارک. مثل من فایل دوم نداشت. این پروسس 2 مارچ 2012 همزمان با آپدیت. آپدیت دوم می 2012. نامه رفیوزال جولای 2012.
[/rtl]

nooshinak said:

غزال خانم ميشه بفرماييد از ايشون كي خواسته بودند؟ همون موقع كه در گير و دار آپديت خواستنها بود يا تازگيها؟ و ميشه بفرماييد رشته تحصيليشان را و اينكه مدرس چه مبحثي بودند در كالج؟
خيلي ممنون

rezashalizar

Member
Jul 20, 2012
15
2
TEHRAN
Category........
Visa Office......
WARSAW
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
15 May 2009
Doc's Request.
19 June 2009
AOR Received.
5 Oct 2009
Med's Request
waiting
Hi there,
Very happy to meet you all friends here!I think I lagged behind in joining you .Most of the moderate helpful post writers are here. I am really indebted to them for their consultation and helpful replies.Hope we have a friendly forum here!
Regards,

Ahora

Hero Member
Aug 29, 2011
634
77
123
IRAN
Category........
Visa Office......
Vancouver
NOC Code......
1123
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
21-02-2017
shamloo said:

حسین جان بیمه رو در مواقعی می خوان که شک دارن به صحت گفتار و خیلی موضوع مهمی نیست که بخوای نگرانش باشی

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
imand said:

دوست عزیز. اینکه ایشون یا هر کس دیگه ای زحمت کشیدن قابل تقدیره. اما اون کارشون رو اصلا نمیشه توجیه کرد. اما به هر حال دوست نداشت دیگه جدول رو بقیه ببینن! من مشکلم با ایشون نیست چون شک ندارم به زودی توی همین فروم هم مشکلات مشابه پیش میاد و خیلی هم بدتر از اون فروم. چون اونجا حداقل یه قانونی داشتو نه اینکه 30 صفحه مطلب نامربوط بنویسن توش و کسی هم عین خیالش نباشه.
به هر حال هر کسی مختاره هر طور دلش می خواد عمل بکنه (تا وقتی حق بقیه رو ضایع نکنه) مشکل من با این دوستانه که اونجا کلی شاکی شدن از دست ایشون اما اینجا جور دیگه ای برخورد کردن.
مهم هم نیست.
من فکر می کنم این فروم لازم بود و ای کاش توی همون فروم یک بحث آزاد راه می نداختن که بشه همین.
دو نکته دیگه: 1- من از شما خیلی قدیمی ترم توی اپلای ابرود اما قدیمی بودن مزیتی محسوب نمیشه.
2- دقت کن ببین دعواها داره کم کم شروع میشه. یک طرف دعواها هم معمولا همون افرادی هستن که اونجا هم ملت رو به ندونستن و بی سوادی متهم می کردن
به هر حال اینجا هم مثل اونجا من فقط می خونم و تا لازم نشه و تجربه ای نداشته باشم که به درد بقیه بخوره اظهار نظری نمی کنم.
ایام به کام

به غزال ایراد می گیرید که چرا رفت و جدول با خودش برد؟! شما که به قول خودت جزو قدیمی ترین ها هستی و خیلی وقت بود که کامنتها رو می خوندی، پس لطف کن برو اون 400 پیام غزال رو بخون تا عملکردش رو بدونی
البته همیشه می گن ایرانیها حافظه بلند مدت بدی در خوبی افراد دارند
.
نمی دونم در جریان مشکل بودی یا نه؟!؟ ولی شاید بدونی جریان از اون جایی شروع شد که غزال جان با صرف وقت بسیار یک سایت درست کرد و اطلاعات لازم رو برای دسترسی سریع در اونجا جم کرد ولی مدیران سایت با نهایت بی منطقی هم ارائه لینک به اون سایت رو ممنوع کردند و هم به ماها که لینکش رو در امضامون گذاشتیم اخطار دادند
.
می تونم بپرسم فرق جدول با سایت چی بود؟! هر دوتاش برای کمک و ارائه اطلاعات به دیگران بود. ولی مدیران سایت به پستهای اعتراضی متعدد من و خیلی های دیگه جواب ندادند و علی رغم تلاش بسیار غزال در متعاقد کردن تمام مدیران سایت نتیجه خاصی بدست نیامد و اون مسئله باعث خروج ایشان شد
در ضمن کاش متوجه می شدی که جدول چگونه دوباره راه اندازی شد، راه اندازی دوبارش بخاطر خود غزال بود، حالا یک مقدار فکر کن و تحقیق کن تا متوجه حرفم بشی
.
و آخرین جمله ام اینه که عملکرد همه افراد و حسن نیت همه بالاخره بر همه محرز می شه و من از حسن نیت غزال خوب آگاهم و شاید یک نگاه کوچیک به سایت مربوطه و فروم اپلای بکنی شما هم متوجه می شی

نمی خواستم به پست شما بصورت عمومی پاسخ بدم ولی چون موضوع رو دوبار در فروم علنی مطرح کردید وظیفه خودم دونستم حقایق رو بگم

اگه به این پست اعتراض دارید و یا موضوعی برای عنوان دارید صرفا از طریق پست خصوصی مطرح کنید، آمادگی دارم تا هر موضوعی را می خواید براتون روشن کنم
با توجه به به بند «3» قوانین فروم بحثهای غیر مرتبط با مهاجرت ضروری است از طریق پست خصوصی دنبال بشه
از همه دوستان هم خواهش می کنم به این پست پاسخی بصورت عمومی و در فروم ندهند

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
mahdi717 said:
[rtl]
سلام
من هم اومدم.
راستش من یه 10 روزی تو محیط کارم حسابی درگیر یه حمله سایبری بودم اصلا نرسیدم برم تو فروم. :-[
دیروز که یه کم مجال پیدا کردم یه سر به فروم بزنم اول از هم تعجب کردم از خلوت شدن فروم (حالت اصحاب کهف رو پیدا کرده بودم) ;D بعدش هم که خبر پ ر مهیارجان رو دیدم و در سایت امیرخان لینک اینجا رو دیدم اومدم و عضو شدم و پیام تبریک برای مهیار فرستادم.
اما وقتی به صفحات اول فروم رفتم و مطالب اولیه رو خوندم بلافاصله پیام خودم رو حذف کردم و تصمیم گرفتم بیخیال اینجا شم.
در هر صورت بعدازظهر دیروز که با پیمان تلفنی صحبت کردم منو مجاب کرد که اینجا بیام و همینجا از همه لطفی که به من داره تشکر می کنم.
در آخر هم به مهیار جان بابت پ ر تبریک می گم. امیدوارم زودتر بری از دستت راحت شیم :p .
[/rtl]

ممنونم مهدی جان به امید اینکه همه شما ها خیلی زود تمام مراحل مهاجرتی خودتونو خوب طی کنید
بازم ممنون

Ahora

Hero Member
Aug 29, 2011
634
77
123
IRAN
Category........
Visa Office......
Vancouver
NOC Code......
1123
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
21-02-2017
Peymanrs said:

به غزال ایراد می گیرید که چرا رفت و جدول با خودش برد؟! شما که به قول خودت جزو قدیمی ترین ها هستی و خیلی وقت بود که کامنتها رو می خوندی، پس لطف کن برو اون 400 پیام غزال رو بخون تا عملکردش رو بدونی
البته همیشه می گن ایرانیها حافظه بلند مدت بدی در خوبی افراد دارند
.
نمی دونم در جریان مشکل بودی یا نه؟!؟ ولی شاید بدونی جریان از اون جایی شروع شد که غزال جان با صرف وقت بسیار یک سایت درست کرد و اطلاعات لازم رو برای دسترسی سریع در اونجا جم کرد ولی مدیران سایت با نهایت بی منطقی هم ارائه لینک به اون سایت رو ممنوع کردند و هم به ماها که لینکش رو در امضامون گذاشتیم اخطار دادند
.
می تونم بپرسم فرق جدول با سایت چی بود؟! هر دوتاش برای کمک و ارائه اطلاعات به دیگران بود. ولی مدیران سایت به پستهای اعتراضی متعدد من و خیلی های دیگه جواب ندادند و علی رغم تلاش بسیار غزال در متعاقد کردن تمام مدیران سایت نتیجه خاصی بدست نیامد و اون مسئله باعث خروج ایشان شد
در ضمن کاش متوجه می شدی که جدول چگونه دوباره راه اندازی شد، راه اندازی دوبارش بخاطر خود غزال بود، حالا یک مقدار فکر کن و تحقیق کن تا متوجه حرفم بشی
.
و آخرین جمله ام اینه که عملکرد همه افراد و حسن نیت همه بالاخره بر همه محرز می شه و من از حسن نیت غزال خوب آگاهم و شاید یک نگاه کوچیک به سایت مربوطه و فروم اپلای بکنی شما هم متوجه می شی

نمی خواستم به پست شما بصورت عمومی پاسخ بدم ولی چون موضوع رو دوبار در فروم علنی مطرح کردید وظیفه خودم دونستم حقایق رو بگم

اگه به این پست اعتراض دارید و یا موضوعی برای عنوان دارید صرفا از طریق پست خصوصی مطرح کنید، آمادگی دارم تا هر موضوعی را می خواید براتون روشن کنم
با توجه به به بند «3» قوانین فروم بحثهای مختلف ضروری است از طریق پست خصوصی دنبال بشه
از همه دوستان هم خواهش می کنم به این پست پاسخی بصورت عمومی و در فروم ندهند
[size=20pt]
:)چشم :)
[/size]​

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
M.Farjam said:
مهیار جان می شه بگی منظورت از زود چیه؟ حواست هست که بیشتر از سه ساله منتظریم. دیگه هیچی زود نیست. همه چی خیلی وقته که دیر شده. حتما یه سری هم به خاطر المپیک و این مسخره بازی ها باید صبر کنیم. دیروز جام ملت ها بود امروز المپیک دو روز دیگه جام جهانی بعد المپیک بعدی..... چرا اینقدر شلیم. بابا به خدا بسته دیگه. خسته شدم له شدم مردم از بس صبر کردم. حالم از زندگی تو این خراب شده بهم می خوره. پرفسور زبان شدم اینقدر کلاس زبان رفتم الان خودم استاد زبان شدم. همه دوستام که بعد از من به فکر رفتن افتادن الان حداقل یه ساله که اونجا هستند. خواهشا بیایین یه کم بهشون فشار بیاریم. همین سکوت کردیم که وضعمون این شد. عمرمون داره می ره سه سال پیرتر شدیم. اگه همون موقع رفته بودیم الان دیگه اونجا جا افتاده بودیم ولی باید بمونیم تو این مملکت سن زیاد کنیم. آخرشم اینقدر بی انگیزه می شیم که می ریم اونجا می شیم یه بی مصرف سربار جامعه کانادا(البته به دوستان برنخوره که حوصله ندارم. من دارم خودم رو میگم​

دقیقا ، منظورم از زود از اول جولای هست
اگر می خواین ایمیل بارونشون بکنید ، خوب انجام بدین ولی خیلی راحت میگن توی بکگراندچک هستید
می گم این همه میخواین زحمت بکشید در زمان مناسب و با راهکار مناسب اینکارهارو انجام بدین که فیدبکشم خوب باشه
شما این موضوع رو در فروم کشورهای عربی هم بیان کردید، قبول کردن ؟