+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

ramin_320

Star Member
Jun 26, 2012
139
30
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
April 22, 2009
AOR Received.
September 14, 2009
File Transfer...
December 1, 2011
Med's Request
June 25, 2012
Med's Done....
July 8, 2012
LANDED..........
AB

بابا چرا اینجوری شد ؟
من به پست پیمان عزیز پاسخ دادم رفت واسه مهیار :)
این هم از عجایب مهاجرته ....

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
kmahyar said:

ممنون پیمان جان
ولی طبق گفته امیر جان صدور مدیکال سهمیه بندی نداره ...! اگر سهمیه بندی باشه که واقعا جای تاسف داره
در هر صورت یک جای کارش لنگی داره ، اگر باشه با این حجم و کندی کارشون 2013 تمام نخواهد شد

ببین مهیار جان من مطمئنم تا 2013 باید همه فرایندهامون تموم بشه (باید) رو به این دلیل می گم که اولا توی زمان بندی اخیرشون روش تاکید داشتن (مثل قضیه بررسی تا جولای) که بهش عمل کردند دوما اگه تا پایان 2013 بخوان کار ما رو تموم نکن که باز هم نمی تونند به برنامه هاشون برسند. واقعا روند انتقال و بررسی پرونده ها در 2012 شگفت انگیز و عالی بود
من مطمئنم روند اخیرشون رو متوقف نخواهند کرد
البته سهمیه بندی مدیکال می تونه خبر خوبی هم باشه، چون فکر کنم از تاریخ صدور مدیکال یکسال وقت برای لندینگ داریم و بهتره بی خودی مدیکال ندن بعد کلی نگرمون دارند

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
ramin_320 said:

پیمان جان ممنون که همیشه ما رو به یاد داری
امیدوارم هرچه زودتر خبرهای خوش برای شما و همه دوستان بیاد چه این فروم چه خارج از اون
ولی جداً برای من هم عجیبه که دارن چیکار میکنن ؟ یعنی قرار نیست ویزا بدن ؟ چرا مدیکال رو متوقف کردن ؟
آخه بررسی قوانین جدید و برنامه ریزی برای پذیرش با روش جدید یا هر کار دیگه ای که میخوان بکنن، مگه توسط همه آفیسرها انجام میشه ؟ مطمئناً افراد دیگه ای این کارا رو انجام میدن. پس آفیسر ها حد اقل باید یه خروجی داشته باشن ! مگر اینکه به هر دلیلی فعلاً میخوان بدون سر و صدا کار کنن . حالا صداش کی در میاد خدا میدونه .
فقط امیدوارم صدای خوبی باشه تا همه رو به وجد بیاره

من شک ندارم که درگیر پرونده سیمپلیفایدها هستند و همچنین منتظر استفاده از سهمیه های زمانی مربوطه شون
::)نمی شه که توی ژانویه تا جون کلی شبانه روز کار کنند و بعد بشینند در و دیوار رو نگاه کنند تا سهمیه سال بعد باز بشه

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Peymanrs said:

ببین مهیار جان من مطمئنم تا 2013 باید همه فرایندهامون تموم بشه (باید) رو به این دلیل می گم که اولا توی زمان بندی اخیرشون روش تاکید داشتن (مثل قضیه بررسی تا جولای) که بهش عمل کردند دوما اگه تا پایان 2013 بخوان کار ما رو تموم نکن که باز هم نمی تونند به برنامه هاشون برسند. واقعا روند انتقال و بررسی پرونده ها در 2012 شگفت انگیز و عالی بود
البته سهمیه بندی مدیکال می تونه خبر خوبی هم باشه، چون فکر کنم از تاریخ صدور مدیکال یکسال وقت برای لندینگ داریم و بهتره بی خودی مدیکال ندن بعد کلی نگرمون دارند

من هم با تمام وجود امیدوارم تمام دوستان که مدیکال می خوان زود بگیرن، تمام کسانی که ویزا می خوانم همینطور
البته یادتون نره دوستان 29 شغله که یکسال پیش مدیکال دادن چه اتفاقی داره براشون میفته
اگر من دارم سعی می کنم راهی یا هر گونه خبری پیدا کنم بخاطر اینه که به سرنوشت اونا دچار نشیم، از اونجایی که بسیار خوش بین هستم احساسم میگه یک اتفاق خوب داره رخ میده ناگفته نمونه که دوستان 38 شغله با همه متفاوت هستن

atiyasi

Star Member
Jul 9, 2012
52
2
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
10.3.2009
Doc's Request.
12.5.2009
AOR Received.
28.5.2009
File Transfer...
1.12.2011
Med's Request
10.4.2012
Med's Done....
17.4.2012
Passport Req..
Waiting
ramin_320 said:

بابا چرا اینجوری شد ؟
من به پست پیمان عزیز پاسخ دادم رفت واسه مهیار :)
این هم از عجایب مهاجرته ....

واقعا این فروم چیز دیگریست ادم میاد اینجا ارامش همه جا پر و همه چقدر قشنگ تبادل اطلاعات می کنن به چه استدلالهای خوبی

sadegh-gh

Full Member
Jun 27, 2012
36
8
Iran - Mashad
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
19-04-2010
Doc's Request.
20-10-2010
AOR Received.
10-11-2010
Peymanrs said:

به نظر من کسایی که تا حالا مدیکال گرفتن از سهمیه امسال ویزا میگیرن و افرادی که از این به بعد مدیکال بگیرن میرن برای سال بعد چون اگه کسی الن ویزا بگیره یعنی 5 ماه تا آخر سال فرصت هست. یک ماه که فرصت برای انجام و فرستادن مدیکال است و میمونه 4 ماه که بررسی سکیوریتی زمان میبره تازه اگه پاس ریکوئست هم بشه یک ماه یا بیشتر طول میکشه ویزاش صادر بشه . پس شکمتون رو صابون نزنین همه ماها که هنو مدیکال نگرفتیم میریم برای سال بعد :)

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
sadegh-gh said:
به نظر من کسایی که تا حالا مدیکال گرفتن از سهمیه امسال ویزا میگیرن و افرادی که از این به بعد مدیکال بگیرن میرن برای سال بعد چون اگه کسی الن ویزا بگیره یعنی 5 ماه تا آخر سال فرصت هست. یک ماه که فرصت برای انجام و فرستادن مدیکال است و میمونه 4 ماه که بررسی سکیوریتی زمان میبره تازه اگه پاس ریکوئست هم بشه یک ماه یا بیشتر طول میکشه ویزاش صادر بشه . پس شکمتون رو صابون نزنین همه ماها که هنو مدیکال نگرفتیم میریم برای سال بعد :)

صادق خان جسارتا من در جریان یه نوع کتگوری هستم که به اکثریت قریب به اتفاقشون
حدود 1 ماه بعد از مدیکال ویزا دادن

این جریانات طول کشیدن سکوریتی چک و غیره بیشتر بهانه ای دست ویزا آفیسه برای برقراری تعادل
حالا پارامترهای این توزیع و تعادل چیه فقط خودشون میدونن و خداشون!!

ضمن اینکه این وزیر و اداره اش علاقه شدید به شو آف دارن و ممکنه این تعداد مدیکال هم یه نوعی از همون باشه
تا وقتی به قول دوستان خروجی مناسب نداشته باشیم معلوم نیست حتی با این تعداد مدیکالی هم میخوان چی کار کنن

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Pani85 said:

این جریانات طول کشیدن سکوریتی چک و غیره بیشتر بهانه ای دست ویزا آفیسه برای برقراری تعادل
حالا پارامترهای این تعدل توزیع چیه فقط خودشون میدونن و خداشون!!​

زدی وسط هدف پانی جان ، سکوریتی چک خیلی زود تموم میشه
این کارشون وقت خریدن هست که من قبلا هم روش تاکید داشتم

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
atiyasi said:
واقعا این فروم چیز دیگریست ادم میاد اینجا ارامش همه جا پر و همه چقدر قشنگ تبادل اطلاعات می کنن به چه استدلالهای خوبی
امیدواریم همینطور بمونه. ::)

راستی دوستان در تولبار بالای صفحه همونجا که پروفایل رو میتونین تغییر بدین این باکستون رو هم چک کنین
ظاهرا به پیغامها توجهی ندارین :D

sadegh-gh

Full Member
Jun 27, 2012
36
8
Iran - Mashad
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
19-04-2010
Doc's Request.
20-10-2010
AOR Received.
10-11-2010
Pani85 said:

حالا پارامترهای این توزیع و تعادل چیه فقط خودشون میدونن و خداشون!!

ضمن اینکه این وزیر و اداره اش علاقه شدید به شو آف دارن و ممکنه این تعداد مدیکال هم یه نوعی از همون باشه
تا وقتی به قول دوستان خروجی مناسب نداشته باشیم معلوم نیست حتی با این تعداد مدیکالی هم میخوان چی کار کنن

بله موافقم . منم نگفتم سکیوریتی چک زیاد طول میکشه منظور من این بود که به طور متوسط بعد از رسیدن مدیکال 3 ماه تا پاس ریکودست زمان میبره . درسته کیسهایی هستند که یکماهه پاس ریکوئست شدن ولی از اون طرف کسایی هستند که مدیکالشون باطل هم شده یعنی 1 سال .
اینکه وزیر خیلی آدم Show-off هست شکی ندارم. البته تا حالا خیلی موارد برای نشون دادن به رسانه ها داره :)

حرف کلی من اینه که کسایی که تا حالا مدیکال گرفتن باید خیلی امیدوار باشن که امسال پاس ریکوئست بشن و کسایی که نگرفتن امید چندانی به پاس ریکوئست تا آخر سال نداشته باشن . :)

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
sadegh-gh said:

ویزای مهاجرت از تاریخ صدور مدیکال به مدت یکسال هست نه از تاریخ شروع سال میلادی

sadegh-gh

Full Member
Jun 27, 2012
36
8
Iran - Mashad
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
19-04-2010
Doc's Request.
20-10-2010
AOR Received.
10-11-2010
kmahyar said:

ویزای مهاجرت از تاریخ صدور مدیکال به مدت یکسال هست نه از تاریخ شروع سال میلادی
مهیار جان بنده اینو میدونم منظورم از سال بعد ویزا بود نه مدیکال. بعد اصلا بحث زمان باطل شدن مدیکال نیست زمان اومدن پاس ریکوئسته. چون پیمان گفت که تا آخر سال پاس ریکوئست میشیم من گفتم بعیده :) وگرنه اونقد اطلاعات دارم که تاریخ انقای مدیکا 1 سال از زمان شروعه برادر ;D :D

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
.......... به به گند کاری دکتر ... هم که زد بیرون ، کسی می گه من ایشون رو حذف کردم و شکایت هم نکردم ولی اسمم رو توی لیست زده پس یعنی لیستش جعلیه
:D

: نوشته فردی که موکل ایشون در قدیم بوده و ایشون رو حذف کرده
(كساني كه وكيل داشتيد و به وكيل پول داديد اصلا ناراحت نباشيد و هيچ وقت براي پشيماني دير نيست (البته اگر تمام پولو پرداخت نكرديد
بنده هم يك زماني يكي از شما بودم و هر كس هم درباره وكيل (ببخشيد مشاور) حرف ميزد حالم گرفته ميشد ولي با يك حركت انتحاري لكه ننگ مشاور را از پرونده خود پاك كردم و بسيار جالب بود كه
فكر كنم بعد از اين عمليات انتحاري آفيسر بنده كلي حال كرد و در عرض 2 هفته مديكال را به همراه آپديت و لندينگ في بابت كادوي حذف مشاور مرحمت فرمودند
حتي اين خبر به آنطرفتر بلاد كفر برادران آمريكايي هم رسيد و براي تشكر از اينجانب يك عدد گرين كارت ناز (برنده لاتاري 2013 ) تقديم اينجانب كردند تا درس عبرتي باشد براي سايرين
مشاور بنده هم كه معرف حضور همگي هست وقتي كه بحث شكايت رو پيش كشيد و به من ايميل زد اينجانب به علت حضور خانواده در نزديكي خود فقط در درون دلم چند حرف به جا نثار ايشان كردم و نه شكايتي كردم و نه چيزي و خيلي جالبه كه الان با اينكه ايشان اسم بنده رو هم جز اسم كساني كه قبول شدند آورده با اينكه من هيچ شكايتي كه نكرده بودم هيچ حتي ايشان را عزل فرموده بودم
همگي خوش باشيد

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?4669-%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-FSW-(%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-38-%D8%B4%D8%BA%D9%84%D9%87)-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%D8%A2%D9%81%DB%8C%D8%B3-%D9%88%D8%B1%D8%B4%D9%88/page2983

championking

Star Member
Jan 31, 2010
62
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
1111
Job Offer........
Pre-Assessed..
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
05-06-2012
Med's Done....
19-06-2012
سلام به همه دوستا ن مخصوصا مهيار عزيز
اين پيغامي كه گذاشتي رو من توي اپلاي ابرود گذاشتم
البته كامل نذاشتي و من الان كاملشو ميزارم
البته در رابطه با عزل وكيل پاني عزيز زحمت اصليشو كشيد كه جا داره اينجا بازم ازش تشكر و قدر داني كنم
اينم متن كامل براي استفتده دوستان
اي كساني كه وكيل داشتيد و به وكيل پول داديد اصلا ناراحت نباشيد و هيچ وقت براي پشيماني دير نيست (البته اگر تمام پولو پرداخت نكرديد)
بنده هم يك زماني يكي از شما بودم و هر كس هم درباره وكيل (ببخشيد مشاور) حرف ميزد حالم گرفته ميشد ولي با يك حركت انتحاري لكه ننگ مشاور را از پرونده خود پاك كردم و بسيار جالب بود كه
فكر كنم بعد از اين عمليات انتحاري آفيسر بنده كلي حال كرد و در عرض 2 هفته مديكال را به همراه آپديت و لندينگ في بابت كادوي حذف مشاور مرحمت فرمودند.
حتي اين خبر به آنطرفتر بلاد كفر برادران آمريكايي هم رسيد و براي تشكر از اينجانب يك عدد گرين كارت ناز (برنده لاتاري 2013 ) تقديم اينجانب كردند تا درس عبرتي باشد براي سايرين.
مشاور بنده هم كه معرف حضور همگي هست وقتي كه بحث شكايت رو پيش كشيد و به من ايميل زد اينجانب به علت حضور خانواده در نزديكي خود فقط در درون دلم چند حرف به جا نثار ايشان كردم و نه شكايتي كردم و نه چيزي و خيلي جالبه كه الان با اينكه ايشان اسم بنده رو هم جز اسم كساني كه قبول شدند آورده با اينكه من هيچ شكايتي كه نكرده بودم هيچ حتي ايشان را عزل فرموده بودم.
همگي خوش باشيد

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
championking said:
سلام به همه دوستا ن مخصوصا مهيار عزيز
اين پيغامي كه گذاشتي رو من توي اپلاي ابرود گذاشتم
البته كامل نذاشتي و من الان كاملشو ميزارم
البته در رابطه با عزل وكيل پاني عزيز زحمت اصليشو كشيد كه جا داره اينجا بازم ازش تشكر و قدر داني كنم
اينم متن كامل براي استفتده دوستان
اي كساني كه وكيل داشتيد و به وكيل پول داديد اصلا ناراحت نباشيد و هيچ وقت براي پشيماني دير نيست (البته اگر تمام پولو پرداخت نكرديد)
فكر كنم بعد از اين عمليات انتحاري آفيسر بنده كلي حال كرد و در عرض 2 هفته مديكال را به همراه آپديت و لندينگ في بابت كادوي حذف مشاور مرحمت فرمودند.
حتي اين خبر به آنطرفتر بلاد كفر برادران آمريكايي هم رسيد و براي تشكر از اينجانب يك عدد گرين كارت ناز (برنده لاتاري 2013 ) تقديم اينجانب كردند تا درس عبرتي باشد براي سايرين.
مشاور بنده هم كه معرف حضور همگي هست وقتي كه بحث شكايت رو پيش كشيد و به من ايميل زد اينجانب به علت حضور خانواده در نزديكي خود فقط در درون دلم چند حرف به جا نثار ايشان كردم و نه شكايتي كردم و نه چيزي و خيلي جالبه كه الان با اينكه ايشان اسم بنده رو هم جز اسم كساني كه قبول شدند آورده با اينكه من هيچ شكايتي كه نكرده بودم هيچ حتي ايشان را عزل فرموده بودم.
همگي خوش باشيد

با سلام ویژه
اگر توی رفرنس برید من فقط همینو دیدم که عینا با رفرنس کپی کردم
ولی واقعا چی گفتید ، هیچکس دقت نکرد شما چه مطلب مهمی رو دارید میگید
این یعنی ایشون دروغگویی بیش نیست و شما بهترین شاهد بودید چون خودتون از اول با ایشون پرونده داشتید و عزلش کردید، مشخص هست
میشه بپرسم علت عزل کردن ایشون چیه ؟