Campbell Cohen Law Firm

Porada dotycząca imigracji do Kanady od wiodącej kanadyjskiej firmy prawniczej

Kanadyjski imigracyjny adwokat z firmy Campbell Cohen, David Cohen, od 25 lat reprezentuje swoich klientów podczas ich starań o otrzymanie stałego obywatelstwa kanadyjskiego. Podczas transformacji kanadyjskiej polityki imigracyjnej, utrzymywał on bardzo nowatorskie podejscie do prowadzonych spraw, oferując swoim klientom innowacyjne rozwizązania w procesie ubiegania się o obywatelstwo. Dzięki tak dużemu doświadczeniu w kanadyjskim sądownictwie, adwokat David Cohen zachęcił wielu klientów z całego świata do wyemigrowania do Kanady.
Canadavisa.com , miejsce, gdzie adwokata Davida Cohena można znaleźć online, jest bardzo ważnym źródem informacji o emigracji do Kanady. Strona dostępna jest po angielsku i francusku, jakoże w ramach przygotowania do przyszłego mieszkania w Kanadzie, zachęcamy naszych gości i klientów do zaznajomienia się z przynajmniej jednym z dwóch urzędowych języków obowiązujcych w tym kraju.
Aby dowiedzieć się więcej o możliwosciach wyemigrowania do Kanady i o rozwiązaniach proponowanych przez adwokata Davida Cohena zachęcamy do otworzenia następujcych łączy:
Aby dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się do ubiegania się o wizę imigracyjną do Kanady (stałego rezydenta), proszę wypełnić darmowy formularz oszacowania szans na emigrację. Zajmie to zaledwie kilka minut, a my w ciągu niecałych 24 godzin wyślemy raport z oszacowaniem zdolnosci imigracyjnych.
W razie potrzeby proszę skontaktować się z nami telefonicznie bądź drogą elektroniczną, aby przedyskutować szanse na otrzymanie otpowiedzi na zgłoszenie imigracyjne.
Adwokat David Cohen i jego koledzy z the Campbell Cohen Law Firm z chęcią rozpoczną proces ubiegania się o imigrację do Kanady własnie z Tobą.

Możesz wybiegając w przyszłość patrzeć na swoje życie w Kanadzie.

Aby zdobyć więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dotyczącej rozwiązań związanych z kanadyjskim obywatelstwem.Po wejsciu na tę stronę cała zawartość będzie wyswietlana po angielsku.

Kliknij tutaj aby wejść