עורך הדין דיויד כהן, מומחה לענייני הגירה לקנדה, ממשרד עורכי הדין קמפבל כהן (Campbell Cohen), צבר ותק של יותר מ-25 שנה בייצוג אנשים המבקשים לקבל מעמד תושב קבע בקנדה. למרות התמורות שחלו במדיניות ההגירה הקנדית, שמר עורך הדין כהן במשך כל השנים על גישה פתוחה, והוא ממשיך להציע לקהל לקוחותיו פתרונות חדשניים במסגרת הליך ההגירה לקנדה. הניסיון הרב שצבר במשך השנים במערכת המשפט הקנדית, איפשר לעורך הדין דיויד כהן לסייע ללקוחות מארצות רבות, להגר לקנדה.

אחד ממקורות המידע החיוניים בכל הנוגע להליכי ההגירה לקנדה הוא אתר האינטרנט של עורך דין דויד כהן הנמצא בכתובת canadavisa.com. האתר קיים באנגלית ובצרפתית, וזאת מתוך רצון לעודד את קהל הלקוחות ואת מבקרי האתר להתוודע לפחות לאחת השפות הרשמיות בקנדה, כהכנה לחיים במדינה זו.

לקבלת פרטים נוספים על האפשרויות השונות בתהליך ההגירה לקנדה, ועל הפתרונות שמציע עורך הדין דויד כהן, אתם מוזמנים לבקר בקישורים הבאים:

כדי לדעת אם גם אתם זכאים לקבל אשרת תושב קבע בקנדה, אנא מלאו את פרטיכם ותוכלו לקבל חוות דעת חינם. מילוי הפרטים אורך דקות ספורות, ואנו נשלח אליכם את ניתוח הזכאות שלכם בתוך פחות מ-24 שעות.

קבלת חוות דעת חינם לקראת הגירה לקנדה

אנא צרו קשר באמצעות הטלפון או הדואר האלקטרוני כדי לדון בנושא זכאותכם לקבלת אשרת הגירה או כדי לקבל תשובות לכל שאלותיכם בנושא ההגירה לקנדה.

צרו קשר עם משרד עורכי דין המתמחה בהגירה לקנדה

עורך דין דיויד כהן ועמיתיו במשרד עורכי הדין קמפבל כהן (Campbell Cohen) ישמחו לסייע לכם בתהליך ההגירה לקנדה.

עתיד מאושר בקנדה לך ולמשפחתך.

לקבלת מידע נוסף על הפתרונות השונים בדרך לקבלת אזרחות קנדית אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלנו. שימו לב, כי מלבד עמוד השער, שאר חלקי האתר כתובים באנגלית. כמו כן, כל תכתובת עם משרד עורכי הדין צריכה להתנהל בשפה האנגלית.