+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

Pārdodu nembutālu, pentobarbitālu, eitanāziju

tessysan

Newbie
Nov 21, 2022
1
0
Whatsapp vietnē: (+17079253230)
Apmeklējiet mūsu vietni: (http://Peacefulexitworldwide.com)
rakstiet mums uz: (exitworldwide8@gmail.com)

Labākā vieta, kur iegādāties Nembutal pentobarbitāla nātrija pārdevēju tiešsaistē

Galvenie Nembutal lietojumi ir kā īslaicīga bezmiega ārstēšana (visbiežāk tiek izmantota, lai palīdzētu cilvēkiem aizmigt, bet ne tik noderīga, lai palīdzētu cilvēkiem aizmigt), trauksmes ārstēšanai, kā pretkrampju līdzeklis ārkārtas situācijās un kā pretkrampju līdzeklis. preanestēzija pirms operācijas

Pentobarbitāls, ko pārdod arī kā Nembutal, ir barbiturāts, ko izmanto medicīnā. Tās ir arī ļoti atkarību izraisošas zāles, kuras jālieto piesardzīgi un tikai tā, kā noteicis ārsts.

Pārdozēšanas gadījumā pentobarbitāla uzņemšana ātri izraisa sedāciju un medulāro centru nomākumu, izraisot elpošanas un sirds un asinsvadu sistēmas nomākumu, kas progresē līdz komai, apnojai un nāvei.

Lielās devās pentobarbitāls izraisa nāvi no elpošanas apstāšanās. To izmanto veterinārajai eitanāzijai, un daži ASV štati un ASV federālā valdība to izmanto, lai izpildītu nāvessodus notiesātajiem noziedzniekiem.[2] Dažās valstīs un štatos to izmanto arī pašnāvībām ar ārsta palīdzību
-Šveicē nātrija pentobarbitālu, Nembutālu pacients ievada intravenozi. Ievadot intravenozi, pacients aizmieg 30 sekunžu laikā, un sirds pārstāj pukstēt 3 minūšu laikā.

-Teksasa 2012. gada 18. jūlijā sāka izmantot pentobarbitālu, lai izpildītu nāvessodu ieslodzītos ar nāvējošu injekciju.[17] Pentobarbitāla izmantošanu ir apsvēruši vairāki štati, tostarp Ohaio, Arizona, Aidaho un Vašingtona; šīs valstis pieņēma lēmumu pāriet pēc pankuronija bromīda trūkuma,

-Pentobarbitāls ir lietots vai uzskatīts par citu narkotiku aizstājēju, kas iepriekš izmantotas nāvessoda izpildei Amerikas Savienotajās Valstīs, ja šīs zāles nav pieejamas.


-pentobarbitāls ir sedatīvi, īslaicīgi hipnotiski, preanestēzijas līdzekļi, bezmiega ārstēšana un krampju kontrole ārkārtas gadījumos.[1] Abbott Pharmaceutical 1999. gadā pārtrauca sava zīmola Nembutal Pentobarbital kapsulu ražošanu, ko lielā mērā aizstāja ar benzodiazepīnu grupas zālēm. Pentobarbitāls tika arī plaši ļaunprātīgi izmantots, uz ielas pazīstams kā "dzeltenās jakas"